fbpx
[get_banners]

Вам потрібен ДОМЕН в зоні .UA. – для цього необхідно зареєструвати торгову марку

In: Статті правова тематика 08 Sep 2016 Tags: , , ,

Вам потрібен ДОМЕН в зоні .UA. – для цього необхідно зареєструвати торгову марку

Не уявляєте свого бізнесу без власного сайту. Але хочете, щоб потенційні клієнти знаходили Вас першими – Вам потрібен ДОМЕН в зоні .UA.

В наші часи майже жоден бізнес не обходиться без використання сайту для просування своїх товарів чи послуг або навіть їх продажу. Є багато різних доменів, на яких можна розмістити сайт і про Вас дізнаються, але доменом вищого рівня в Україні є тільки домен в зоні .UA, право на який можна отримати після того, як Ви зареєструєте торгову марку (знак для товарів і послуг).

Крім того, зараз часто зустрічаються випадки, коли хтось створює бізнес, вкладає в нього кошти, час, інші ресурси, створює сайт, розміщує його в інтернеті та отримує хорошу репутацію і його вже пізнають за назвою. В цей час Ваші недобросовісні конкуренти створюють схожий сайт з тією самою або дуже схожою назвою, з тими самими послугами та товарами і реєструють його на іншому домені або й гірше – реєструють на себе Вашу назву чи логотип як торгову марку і починають вимагати у Вас або гроші за те, щоб викупити Ваше найменування, або відкрито переманюють Ваших клієнтів, або звертаються до Вас з вимогою про припинення порушення їх прав інтелектуальної власності – тобто припинення використання Вашого найменування при здійсненні господарської діяльності. В результаті – Ви витрачаєте багато часу на повернення клієнтів та ділової репутації.

Тому перед тим, як досягти успіху та створити сайт в інтернеті, зареєструйте торгову марку (знак для товарів і послуг), отримайте право на домен в зоні .UA та спокійно просувайте свою справу, не боячись того, що Вас скопіюють та залишаться не покараними.

Наша компанія надає послуги правового характеру щодо реєстрації знаку для товарів і послуг. За контактами, вказаними на сайті, Ви можете звернутись до наших фахівців за консультацією та замовленням послуг у зручний для Вас час та спосіб.

X