fbpx

Де замовити юридичні послуги у Львові швидко та за доступною ціною?

контакти Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

+38 (032) 247-01-00+38 (067) 000-13-27

е-mail: yp@zkg.ua Viber Messenger Telegram

Сучасний устрій життя передбачає невідворотне виникнення конфліктів та суперечок, які цивілізований світ, на щастя, звик вирішувати за допомогою суду в разі, якщо дійти компромісу неможливо. А оскільки за останні десятиліття життя ще більше ускладнюється, а кількість взаємовідносин протягом життя людини стрімко зростає, то й перспективи таких врегулювань зростають. Проте, покладатися на об’єктивність та справедливість судових органів можна виключно за умови вичерпного надання необхідної інформації у відповідній формі. Самотужки навчитися цьому вдасться не кожному, а втрати в разі невдачі або неповного успіху іноді бувають занадто великі. Ось чому в разі виникнення будь-якого прецеденту варто заручитися кваліфікованою юридичною допомогою. Це дає змогу компетентно декларувати свої права, знати, де починаються та закінчуються права та обов’язки опонентів, вміти розрахувати правові та фінансові ризики у разі порушення встановлених норм та законів будь-якою зі сторін та бути об’єктивним щодо власних та сторонніх можливостей, майна тощо. Залежно від обставин юридичні послуги відрізняються за характером, тривалістю та вартістю.

Різновиди юридичних послуг для населення не є пріоритетами Адвокатського бюро «Яновський і партнери», проте ми спеціалізуємося на суміжних послугах для бізнесу

Ми рекомендуємо професійних і надійних партнерів – адвокатів для яких такі послуги є найбільш поширеними в їхній повсякденній практиці юриста:

 • юридична консультація щодо широкого спектру питань, серед яких фігурують вирішення сімейних, житлових, спадкових суперечок та спорів, а також спорів у галузі трудового, податкового законодавства, питань щодо поділу, привласнення чи відчуження землі або майна, банківських та страхових питань тощо;
 • юридична допомога в досудовому врегулюванні спорів;
 • робота адвоката як представника інтересів у суді або під час компромісного врегулювання конфліктів між сторонами;
 • юридичні послуги з підготовки та оформлення договорів про купівлю-продаж нерухомого чи рухомого майна, заповітів, договорів оренди та суборенди, абонентського обслуговування в різних сферах, наданні послуг чи виконанні робіт;
 • юридичні послуги щодо підготовки документів для реєстрації ФОП або інших форм бізнесу, а також робота щодо їхньої реєстрації, злиття, ліквідації тощо.

Що впливає на вартість юридичних послуг у Львові?

Щоби розуміти, скільки коштує консультація юриста у Львові та області, варто докорінно описати ситуацію під час зустрічі з представником юридичної фірми. Як першу консультацію найбільш лояльні та професійні компанії часто надають безкоштовну юридичну консультацію для жителів Львова. Вона не завжди дає змогу отримати вичерпну правову інформацію. Швидше це доступний інструмент, що дозволяє клієнту коректно зрозуміти правові аспекти проблеми, що виникла, а також юридичні перспективи її розвитку, шляхи та терміни вирішення за умови різних сценаріїв подальшого розгортання дій та подій.

Складність проблеми та час, необхідний на її вирішення, характер роботи (разові консультації, періодична юридична допомога чи постійне представництво в суді або інших офіційних органах) визначають вартість юридичних послуг у Львові та інших містах України. Серед таких, що потребують високої кваліфікації, багатогодинного залучення одного юриста або команди консультантів та адвокатів можна виділити наступні:

 • правове представництво адвоката в органах внутрішніх справ та в суді під час кримінальних проваджень — ціни тут варіюються залежно від складності справи та тривалості її розгляду;
 • справи щодо поділу та перепланування нерухомості з підготовкою всіх необхідних для БТІ та інших інстанцій документів та матеріалів так само зазвичай вимагають залучення великої кількості ресурсів, тому вартість таких юридичних послуг у Львові та світі досить велика;
 • окремі справи, що вимагають постійної консультації адвоката та/або його представництва в судових та інших інстанціях — це можуть бути вирішення питань у сфері поділу чи закриття бізнесу.

Втім, більшість питань із повсякденного життя є простими прикладами юридичної практики. Для досвідченого юриста, а надто для кола спеціалістів із врегулювання правових питань та спорів, вони є пересічними, а для населення — доступними за ціною на юридичні послуги. Це найчастіше консультація адвоката або юридичного консультанта з таких питань:

 • підготовка документів про купівлю/продаж чи оренду стандартного зразка;
 • вирішення дрібних побутових спорів або спорів після ДТП;
 • вичитка та коментування контрактів про страхування, надання послуг чи виконання певних робіт (скажімо, ремонтних, сантехнічних тощо).

Одними з найбільш затребуваних із боку клієнта в сучасних реаліях є питання, пов’язані з електронною комерцією та захистом інтелектуальної власності в Інтернеті. Сюди належать не лише зі створення й реєстрації торгової марки, а й захист інтелектуальних доробків у вигляді унікальних робіт у сфері копірайту, електронного дизайну, розробці алгоритмів та додатків для мобільного користування. Це коштує абсолютно недорого, порівнюючи з тим, скільки сьогодні такі форми власності дозволяють заробити завдяки повній електронній комерціалізації та масштабній глобалізації ринків. Важливим також є питання захисту інформації, особливо у світлі сучасних конфліктів через незаконне використання персональних даних. Тому правова допомога у сфері захисту особистої та корпоративної інформації означає більшу свободу та незалежність прийняття рішення для клієнта. Вирішення цих та інших важливих питань на користь клієнта є професійним здобутком для юриста чи адвоката та гарантом повноцінного життя з правом на щастя, творчу самореалізацію та безперешкодне самовираження — для клієнта.

(18 - 4.78 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X