fbpx

Практикум – “PROFI з податку на додану вартість”

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку
[contact-form-7 404 "Not Found"]
контакти Академії професійного бухгалтера

 

 

 Практикум для бухгалтерів

«PROFI З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ»

Тривалість: 6 занять по 4 академічних годин

Мета: підтвердити та поглибити свої знання та практичні навички в обліку ПДВ, реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, розібратись з формулою СЕА ПДВ та лімітом для реєстрації податкових накладних,  правильно заповнювати та подавати декларацію та уточнюючий розрахунок, розуміти процес виникнення ПДВ при стосунках з нерезидентом. Розуміти та застосовувати найпростіші оптимізаційні процеси.

Для кого: для бухгалтерів, головних бухгалтерів.

Тривалість практикуму: 6 занять по 4 академічні години, з яких два заняття суто практичн. Кожен з учасників  отримає роздатковий матеріал з актуальними інформаційними матеріалами.

Участь: он-лайн або в аудиторії (кількість в групі очно—обмежена)

Лектор: Людмила Шахно (САР, СІРА, Судовий експерт(2014-2017), директор «Академії професійного бухгалтера»

Програма практикуму:

 

1.Податок на додану вартість. Загальні поняття щодо порядку та строків реєстрації платником та анулювання. Наслідки несвоєчасної реєстрації та особливі акценти при анулюванні платником. Перехідні операції з платника ПДВ на неплатника ПДВ – врегульовуємо ситуації. Платник ПДВ – посеред місяця – як діяти.

2.Податкове зобов’язання та база нарахування. Основні моменти щодо визначення мінімальної бази по типових операціях. Особливості визначення бази оподаткування по іншим операціям:

  • Комісійна торгівля
  • Ліквідація основних засобів
  • Фінансовий лізинг
  • Товарний кредит

3. Експорт товарів: дата та база оподаткування

4. Імпорт товарів та ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі

5. Визначення місця постачання послуг у разі:

  • Придбання послуг від нерезидента
  • Надання послуг нерезиденту. Стандартні операції та особливі моменти. Покроковий аналіз договорів та визначення дати та бази нарахування податкових зобов’язань з ПДВ.

6. Нарахування податкових зобов’язань «на себе» по вхідному податковому кредиту згідно статті 198.5 ПКУ.

7. Оподатковувані та неоподатковувані операції. Пропорційний розподіл вхідного ПДВ кредиту при здійснення різних видів операцій згідно статті 199 ПК. Визначення коефіцієнту розподілу. Процес його застосування та перерахунку.

8. Податкова накладна. Дата виписки, строки та умови реєстрації. Вивчаємо умови не блокування податкових накладних. Яка процедура для розблокування: будуємо алгоритм боротьби за право покупця на податковий кредит. Строки подання документів та оскарження рішень ДФС

9. Обов’язкові реквізити податкової накладної. Право на податковий кредит при помилках у обов’язкових реквізитах. Типи податкових накладних:

  • Звичайна» - на всі випадки життя
  • «Зведена» - на себе чи ритмічні поставки
  • «Підсумкова»

10. Податкова накладна та основні питання правильного заповнення графи «ціна», «кількість» при частковій авансовій оплаті, «одиниця виміру»

11. Податковий кредит на підставі інших підтверджуючих документів: митні декларації, чеки, квитки.

12. Розрахунки коригування до податкових накладних: ЩО? ДЕ? КОЛИ? Основні причини коригування згідно статі 192 ПКУ. Строки виписки та реєстрації. Коли реєструє покупець. Варіанти виписки РК до ПН у разі:

  • Зміни ціни, кількості, номенклатури
  • Помилково виписаної накладної
  • Помилки у обов’язкових реквізитах

Практичне заняття із заповнення податкових накладних та розрахунків коригування

13. СЕА ПДВ: розуміти, впливати, користуватись. Облік коштів на ПДВ рахунку. Як працює формула при різних ситуаціях. Розглядаємо кожен компонент формули. Усі інструменти ЕККП для роботи із формулою та для отримання інформації по інших показниках.

14. Бухгалтерський облік ПДВ: знати і вміти. Відображення даних бухобліку в декларації по ПДВ. Як себе перевірити? Залишки та обороти по рахунках 6412,643 та 644 – коли виникають та що визначають.

15. Основні правила заповнення податкової декларації з податку на додану вартість.  Додаток Д5 як обов’язковий додаток до всіх декларацій.

16. Причини та правила заповнення і подання інших додатків: Д2, Д3, Д4, Д5, Д6, Д7, Д8. Бюджетне відшкодування та повернення коштів з ПДВ рахунку

17. Основні акценти для подання уточненого розрахунку та його заповнення.

18. Штрафні санкції по заниженню податкових зобов’язань, не своєчасній реєстрації податкових накладних.

Практичне заняття із заповнення декларації з ПДВ з додатками та Уточнюючого розрахунку (різні варіанти уточнень)

 

Кожен учасник забезпечується навчальними матеріалами, зразками документів, практичними завданнями для самостійного опрацювання та контролю за освоєнням тематики.

Для реєстрації на будь-який тренінг 1 тренінгової програми 2 зателефонуйте будь-ласка до нас в офіс за телефонами:

е-mail: apb@zkg.ua Viber Messenger Telegram

()
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

X