Тренінг – “Податок на додану вартість”

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок

Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

Податки для PROFI

 реєструйтеся за цим посиланням

багатоканальний номер +38 (032) 247-11-47

або за  адресою  apb@zkg.ua

 

«Мій секрет успішності полягає у вмінні зрозуміти точку зору іншої

людини і дивитись на речі і з її, і зі своєї точок зору»

Генрі Форд

 

 Тренінгова програма “Податки для PROFI”

Експерт – з податку на додану вартість

Тривалість : 8 акад.годин

 

Мета тренінгу: підняти знання, вміння та навики цільової аудиторії на рівень фахівця-експерта з податку на додану вартість. Відкрити в податковому законодавстві та практиці його застосування нове і неочевидне, що вважалося неіснуючим.

Цільова аудиторія: фахівці у сфері фінансів і оподаткування підприємств, головні бухгалтери, заступники головного бухгалтера, що відповідають за податок на додану вартість, бухгалтери-практики з досвідом роботи, керівників фінансових служб, фінансові директори, інші фахівці з фінансів підприємств, які мають справу з податками на підприємствах і працюють у сфері бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Цільова аудиторія тренінгу це також фахівці, які НЕ мають на меті отримати міжнародний професійний сертифікат САР, СІРА, ІFA, АССА, проте бажають мати ПОВНУ впевненість, знання, вміння, навики та високий бойовий дух в сфері сплати податків в Україні.

Методика тренінгу: програма тренінгу побудована за простим і зрозумілим принципом, від теорії – 1/3 обсягу, до практики – 2/3 обсягу. Методика тренінгової програми в цілому, допомагає подолати три головні перешкоди в навчанні: 1 – “Я це все вже знаю”, 2 – порушення принципу поступовості навчання, 3 – незрозумілі слова.

Результат тренінгу: тренінг надає впевненість і розвіює сумніви в тому, що податок на додану вартість буде розраховано і сплачено оптимально правильно, завдяки чому активи компанії надійно збережено, забезпечено усі, пов’язані з цим  ризики, які стосуються компанії і її посадових осіб – керівників та фахівців.

Місце проведення: за адресою м. Львів вул. Пасічна 93Б, або онлайн трансляція по всій Україні. Можливий виїзд до корпоративного замовника.

Програма тренінгу:

 1. Поняття «платник – особа»
 2. Платник-отримувач послуг від нерезидентів
 3. Вимоги щодо реєстрації
 4. Підстави для анулювання реєстрації і її наслідки
 5. Об’єкт оподаткування
 6. Місце постачання товарів та послуг
 7. Дата виникнення податкових зобов’язань
 8. Порядок визначення бази оподаткування
 9. Коригування податкових зобов’язань
 10. Операції з ПДВ, без ПДВ, не ПДВ.
 11. Податковий кредит
 12. Випадки нарахування ПЗ , які компенсують раніше отриманий ПК
 13. Порядок визначення суми податку
 14. Електронне адміністрування податку на додану вартість
 15. Податкова накладна (зведена, підсумкова)
 16. Порядок складання декларації
 17. Бухгалтерські «спец» рахунки ПДВ. Організація обліку.

 

 

Тривалість одного тренінгу загального курсу програми – 8 академічних годин, 2 заняття по 4 академічні години.

Кожен учасник забезпечується навчальними матеріалами, зразками документів, практичними завданнями для самостійного опрацювання та контролю за освоєнням тематики.

Учасники отримають сертифікати про успішне завершення тренінгу, що підтверджує підвищення кваліфікації з даного питання.

При умові корпоративного замовлення тренінгу – тематика та час проведення може коригуватись з врахуванням специфіки та особливості господарської діяльності замовника.

Для реєстрації на будь-який тренінг 1 тренінгової програми 2  реєструйтеся за цим посиланням або зателефонуйте будь-ласка до нас в офіс за телефонами:

+38 (032) 244-11-47 (багатоканальний)

+38 (032) 297-53-22

+38 (050) 317-27-37

+38 (067) 673-35-9

 

()
Підписатись на наші новини


X