fbpx

Перереєстрація адреси, перевід на нове місце здійснення діяльності, зміна місцезнаходження, зміна юридичної адреси підприємства або ФОП

контакти Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

+38 (032) 247-01-00+38 (067) 000-13-27

е-mail: yp@zkg.ua Viber Messenger Telegram

Швидко і оперативно надаємо юридичні послуги з перереєстрації, переводу на нове місце діяльності, здійснимо зміну місця знаходження, зміну юридичної адреси юридичної особи або ФОП, переведемо без проблем компанію або підприємство в інший адміністративний район. Здійснимо внесення даних в ЄДР, пов’язаних з перереєстрацією, переводом на нове місцезнаходження, викликаних зміною місця знаходження підприємства або зміною юридичної адреси компанії або ФОП, отримаємо, подаємо  та оформимо переведемо виписки з ЄДР, довідки, свідоцтва, знімемо з обліку та поставимо на облік компанію або підприємство в іншому адміністративному районі. Ця послуга завжди потрібна тим, хто змінює місце проживання як ФОП з іншого міста або області на Львів або Львівську область.

Особливо актуальною є зараз зміна місця знаходження підприємств та підприємців із зони проведення АТО, переведення з Луганська у Львів, перереєстрація з Донецька до Львова, перевід компаній з Криму на материкову Україну, в тому числі у Львів і область. Ми дослідили звернення наших клієнтів, які переважно шукають послуги зміни місцезнаходження.

Разом з переводом фірми і зміною місцезнаходження часто замовляють: – Зміну КВЕДів ЮО або ФОП, куди входить (доповнення, виключення КВЕД, приведення у відповідність до діючого класифікатора, реєстраційна карта, ЄДР, виписка з ЄДР  за 1 день, – реєстрацію зміни керівника, куди входить (рішення власника, або протокол зборів учасників, ЄДР, реєстраційна картка, виписка) за 4 дні. – підготовку і реєстрацію змін до статуту, зміну власників, куди входить прийняття за рішенням нових учасників, або добровільний вихід за заявою + рішення/протокол, статут, нотаріус – якщо ФО, заяви,  реєстраційні картки, ЄДР, – за 4 дні, –  підготовку і реєстрацію змін статуту,  зміна власників (викуп товариством, примусове виключення, відчуження часток за договорами, спадкування, правонаступництво) – рішення/протокол, статут, нотаріус – як-що ФО, договори, згода подружжя, згода інших співвласників,  підтвердження внеску в СФ, реєстраційні картки, ЄДР, – за 6 днів, – підготовку і реєстрацію змін статуту,  зміну власників, якщо набуваються або припиняються права учасника-нерезидента, – за 6 днів, – інші зміни статуту – капіталу, запис адреси без змін власників, виходу, входу, відчуження часток, спадкування – рішення або протокол, статут, нотаріальне посвідчення при необхідності, та ЄДР, за 4 дні, – зміну місцезнаходження в межах адмінрайону, зміна даних реєстру у державних органах, – за 10 днів, – зміну місцезнаходження в інший адмінрайон, зняття і постановку на облік в державних органах, заміна печатки – за 20 днів, – подача та отримання документації щодо зміни реєстраційних даних, довідок з соцфондів, Статистики, ДПІ, Митниці інших державних органів за 5 днів.

Конкретна вартість кожної послуги, якщо вона не є стандартною, визначається, виходячи з її змісту, етапів та строків виконання. Ми надаємо деталізовану комерційну пропозицію по вартості  послуг та складу накладних витрат, зборів, мита.

Ми маємо представників у багатьох містах України, які допоможуть вам зняти підприємство чи ФОПа з обліку за старим місцем знаходження, а ми завершимо усі процедури на новому місці обліку.   Також нагадаємо що на підставі наказу Мінюсту від 14.03.2014 № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців», реєстр. Мінюсту17.03.2014 за № 358/25135, передбачено, що компанії і ФОПи, що зареєстровані на території АР Крим та Севастополя, для зміни свого місцезнаходження або місця проживання, можуть звернутися до будь-якого держреєстратора України за межами АР Крим. Це актуально і для переводу підприємства до Львова з Донецька, перереєстрації фірми з Луганська до Львова і для  перереєстрації компанії з Донецька у Львівську область, чи, переїзду бізнесу з Луганська на Західну Україну, не обов’язково у Львів.

Сподіваємося що Мінюст врегулює питання перереєстрації з Донецька і Луганська аналогічно, як це було зроблено для переведення підприємств з Криму на материкову Україну.   Ми готові у цьому вам допомогти.З цією послугою можна замовити послугу із забезпечення місця знаходження та обробки кореспонденції, з адресою, наданою за офіційним договором у приміщенні, яке належить нашій компанії на праві власності.

(4 - 5.00 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X