fbpx

Курси бухгалтерів

контакти Академії професійного бухгалтера

Академія професійного бухгалтера

Навчання бухгалтерському обліку – у Львові і онлайн

Курси для бухгалтерів – про бізнес

Курси для власників – про бухгалтерію

Чому ми розробили і надаємо цей продукт?

Маючи щоденний багаторічний практичний досвід в галузі права, податків та бухгалтерії, більш 30 фахівців – практиків (штатних і позаштатних) і більше тисячі бізнес – клієнтів, ми провели опитування, яке допомогло виявити потреби фахівців та представників бізнес-середовища в практичних навчальних курсах бухгалтерів (навчання, майстер-класи, тренінги, практикуми, семінари, вебінари, відкриті і закриті студії та ін.), які б допомогли підвищити кваліфікацію, і засвоїти на практиці всі навички в сфері податкових і правових норм, бухгалтерського обліку та фінансової грамотності. Ці курси створені спеціально для тих, хто хоче позбутися невпевненості і прагне отримати точні, стабільні дані та отримати практичний досвід і розуміти бухоблік, юриспруденцію, фінансовий і управлінський облік, оподаткування для старту та розвитку бізнесу.Найбільш актуальні продукти – тренінги, практикуми, навчальні програми, майстер-класи для бухгалтерів, власників бізнесу і підприємців, для фахівців і керівників не фінансових підрозділів:

 • Професійне тестування бухгалтерів

Наші практикуми, семінари, вебінари, тренінги і майстер-класи також нададуть впевненість і точні відповіді на запитання найголовнішим людям в бізнесі – власникам і ідеологам власної справи:

 • Що повинен знати і вміти бухгалтер, як виміряти цінність і результат роботи Головного бухгалтера і рядового бухгалтера? Продукт Бухгалтера.

 • Що необхідно знати власнику (не фінансисту) про фінансову ситуацію на підприємстві, щоб знайти спільну мову з бухгалтером?

 • Що необхідно знати про податки для власників бізнесу та топ-менеджерів? Планування податків.

 • Як домогтися зростання активів і грошей за допомогою фінансового планування? Продукт власника, як фінансового директора. Планування фінансів. Бюджет.

 • Як дізнатися, чи захищений бізнес юридично? Куди саме слід дивитися.

 • Як правильно використовувати закони і вирішувати офіційні питання? Для чого потрібен юрист? Продукт юриста.

Адреса місця розташування приміщення для курсів:

м. Львів, вул. Пасічна, 93 Б

Бухгалтерські курси онлайн надаються також з персональним доступом до прямих трансляцій,  відеозаписів і навчальних матеріалів, перевіркою домашніх завдань, з супроводом лектора і адміністратора курсу.

Ми займаємося практичним навчанням фахівців різного рівня, які хочуть вирости професійно.

Відповіді на часті запитання:

 1. Де знаходиться навчальна аудиторія?

За адресою: м. Львів вул. Пасічна 93Б (1-ий поверх центральний вхід, ліворуч).

 1. Як відбувається навчання онлайн?

Після здійснення оплати ви отримуєте свій підручник у найближчому відділенні пошти (Нова пошта чи Укрпошта на вибір). Перед кожним заняттям ми надсилаємо на електронну пошту посилання для участі у прямому ефірі, презентацію та додаткові матеріали, які можна завантажити та роздрукувати. Під час прямого ефіру працює чат, у якому можна ставити запитання та отримувати відповіді від лектора.

 1. Як я можу поставити питання спікеру, якщо братиму участь в навчанні онлайн?

Під час трансляції працює чат, у якому можна ставити запитання та отримувати відповіді від лектора у прямому ефірі.

 1. Чи буде у мене відеозапис заняття?

Усі учасники (в аудиторії та онлайн) матимуть доступ до відеозаписів кожного заняття протягом періоду навчання та два тижні після його завершення.

 1. Які матеріали я отримаю?

На початку курсу учасники отримують підручник, а напередодні кожного заняття ми надсилаємо презентацію, завдання та додаткові матеріали в електронному вигляді.

 1. Як відбувається оплата за навчання?

Оплата здійснюється безготівковим платежем за допомогою інтернет-банкінгу,  платіжного термінала або у відділенні будь-якого банку із використанням банківських реквізитів ПП “Академії професійного бухгалтера”, які ви отримаєте в рахунку на оплату навчання.

 1. Якщо платник юридична особа чи ФОП?

Якщо замовником виступає юридична чи фізична особа-підприємець, за потреби, складаємо договір про надання послуг. Після завершення навчання підписуємо акт наданих послуг.

 1. Чи отримаю я сертифікат?

Так, після завершення заходу ми видаємо сертифікат, який підтверджує вашу участь у навчанні.

Для реєстрації на тренінги, практикуми, семінари, вебінари

пишіть або телефонуйте будь ласка до нас:

контакти Академії професійного бухгалтера

+38 (032) 247-11-47+38 (067) 672-54-09

е-mail: apb@zkg.ua Viber Messenger Telegram

(156 - 4.80 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X