fbpx

Бухгалтерські послуги та ведення бухгалтерського обліку

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

контакти Бухгалтерської компанії “Збережені активи”

+38 (032) 247-04-00+38 (067) 673-35-99

е-mail:  za@zkg.ua Viber Messenger Telegram

Бухгалтерські послуги для організацій різного рівня

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” холдингу професійних послуг “Західна консалтингова група”, починаючи з 2005 року, надає бухгалтерські послуги організаціям різних форм власності та видів діяльності по всій території України. Спеціалісти компанії заслужено мають авторитет експертів у цій галузі. І такі високі оцінки дають не тільки замовники, а навіть прямі конкуренти. Вперше Бухгалтерська компанія “Збережені активи” уклала договір про надання бухгалтерських послуг у Львові, тут вона й має головний офіс. Зараз компанія надає кілька основних видів послуг, що по суті є продуктами компанії:

 • ведення бухгалтерського обліку іноземних компаній, які організували дочірні підприємства в Україні. Таку діяльність обслуговують люди, сертифіковані за міжнародними стандартами;
 • податковий облік та бухгалтерія для бізнесу різних масштабів;
 • спрощена бухгалтерія та облік приватних підприємців, що здійснюють діяльність на свій розсуд та спільно з центральним підприємством з метою легального та законного планування податків та грошових потоків.

Консультанти, експерти і представники  Бухгалтерської компанії “Збережені активи” надають різноманітні бухгалтерські послуги у Львові, а саме: виконують роботи з підготовки та подання фінансової, податкової та бухгалтерської звітності. Всі поставлені завдання виконуються на високому професійному рівні і побажання клієнта, які виходять за рамки закону ми беремо до уваги, але не безапеляційно виконуємо, а знаходимо прийнятні, не ризиковані рішення. Думка клієнта враховується у більшості випадків, бо замовник «завжди правий». Наш принцип відкритості до клієнта і готовність іти йому на зустріч не означає сліпого наслідування вказівкам клієнта. Фахівці надають бухгалтерські послуги згідно українського законодавства та норм, встановлених відповідними органами.

Багаторічний досвід надання бухгалтерських послуг та вміння справлятися зі складними завданнями

Оформлення первинної документації, виконання простих дій або ж здійснення функцій головного бухгалтера засновуються на більш ніж 12-річному досвіді у цій сфері. Приємно говорити про те, що, судячи з відгуків замовників та конкурентів, фахівці Бухгалтерської компанії “Збережені активи” холдингу професійних послуг “Західна консалтингова група” надають такі бухгалтерські послуги, які іншим не до снаги. Однією з найбільших переваг, згідно з проведеним серед клієнтів опитуванням, є добра ділова репутація та високий рівень відповідальності. Для підтвердження цього створена база відгуків та рекомендацій, які видаються за першої ж вимоги.

Як вже зазначалося, здійснення бухгалтерських послуг у Львові починається після підписання договору. У ньому зазначаються межі відповідальності перед замовником та можливі ризики. Робота фахівців здійснюється з гарантованою страховою виплатою, що забезпечує професійну відповідальність, яка виникає внаслідок допущених помилок. Перевірити актуальність посвідчення про страхування професійної відповідальності  можна за посиланням – https://zkg.ua/holovna/harantiya-vidpovidalnosti/, а оригінал  договору страхування професійної відповідальності можемо надати для ознайомлення при зустрічі, або надати завірену копію на запит.

Основні види бухгалтерських послуг

Отримані у нас бухгалтерські послуги, дозволяють зрозуміти якою має бути ідеальна бухгалтерія. Вже з часу заснування нового підприємства запроваджується правильна облікова політика, правила обліку та високі стандарти ведення звітності, що підтверджують гасло холдингу професійних послуг Західна консалтингова група – «Супровід з першого кроку». Організації, які вже мають певний стаж роботи, але через певні причини вимушені звернутися з проханням про надання бухгалтерських послуг у Львові, отримають своєчасну, зручну та актуальну допомогу. Варто зазначити, що найчастіше приходять замовники, які наймали до штату непрофесійних чи безвідповідальних працівників. Розуміючи це, проводиться «податковий експрес-аудит». За його висновками пропонується виправлення помилок та відновлення правильного обліку за певний строк. Отже, навіть після довготривалої помилкової діяльності, бухгалтерські послуги  все одно надаються. Це передбачає послуга – «бухгалтерія – у добрі руки». Варто зазначити, що команда Бухгалтерської компанії “Збережені активи” бере відповідальність за перевірений строк на себе.

Бухгалтерські послуги у Львові передбачають захист інтересів підприємств зі «збитковими» звітами у відповідних державних закладах. Сюди також входить податкове планування та законне зменшення податкового тиску. Подібні операції, зазвичай, починаються з наведення порядку у первинній документації та договірній базі ведення господарської діяльності. Такі бухгалтерські послуги у Львові здійснюються в кількох альтернативних режимах, враховуючи технічні можливості замовника:

 • ручне внесення даних (яке відходить у минуле);
 • автоматизований спільний віддалений доступ до потрібної інформації і баз даних;
 • автообмін між базами даних клієнта і бухгалтерської компанії “Збережні активи”.

Ми також забезпечуємо кур’єрську доставку первинних документів, якщо виникає така необхідність.

Автоматизація обліку та розрахунок вартості бухгалтерських послуг

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” готує бізнес-процеси і формує основу технічних завдань, чим скеровує у правильне русло послуги з автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, що можуть бути надані нашими надійними партнерами з автоматизації. Поряд з цим всі бухгалтерські дані  внаслідок комп’ютерної обробки інформації не залишаються на кінцевих пристроях, а зберігаються у хмарних сервісах з автоматичним створенням, резервних копій, архівів, із захистом від шкдливих програм і є повністю конфіденційними. Це визначається окремими умовами договору про надання бухгалтерських послуг у Львові, що складається ще на початку співпраці. Найбільш складні та відповідальні операції від імені компанії виконують податкові консультанти та бухгалтери, що отримали міжнародні сертифікати САР, IFA, СІРА  та мають досвід роботи у відповідній сфері господарської діяльності. Ці фахівці постійно слідкують за змінами у законодавстві та у власній професійній сфері. Вони щоденно практикують у Бухгалтерській компанії «Збережені активи», а з 2010 року найкращі з них зайняті як тренери і лектори у Академії професійного бухгалтера. Ця спеціалізована компанія на основі щоденного практичного досвіду всіх компаній холдингу професійних послуг Західна консалтингова група розробила і проводить практичні програми, навчання, тренінги і та практикуми на податкову та бухгалтерську тематику. Академія професійного бухгалтера надає продукти і навчальні програми з підвищення та перевірки кваліфікації:

 1. “Практична бухгалтерія для початківців – від Чайника до PROFІ”;
 2. “Бухгалтерія і Податки для PROFІ”;
 3. Спеціалізовані курси і практикуми за індустріями або специфічними видами діяльності.
 4. Професійне тестування фахівців під час рекрутингу чи найму персоналу бухгалтерії як незалежних підрядників
 5. Індивідуальні консультації з нетипових податкових і бухгалтерських питань

До списку бухгалтерських послуг у Львові також належить незалежний контроль якості роботи. Він здійснюється на основі дієвої та ефективної системи спеціально створеним з цією метою підрозділом, який не підпорядковується Бухгалтреській компанії “Збережні активи”, а входить до складу головної компанї “Західна консалтингова група”. Для виконання цієї та інших видів бухгалтерських послуг використовуються сучасні та зручні засоби обміну документами та даними – віддалений доступ до робочих місць та програм:

 • «1С Підприємство»;
 • e-mail;
 • сканер;
 • «перегляд» банківських виписок,
 • віддалене подання звітності;
 • використання ЕЦП (електронного цифрового підпису) та електронного документообігу.

Усі ці засоби гарантують цілковиту надійність та відповідають законодавству України. А вартість надання бухгалтерських послуг у Львові нараховується за простою та зрозумілою формулою-конструктором, де враховуються:

 • масштаби бізнесу (малий, середній чи великий);
 • операції різної кількості та обсягу;
 • система оподаткування та наявність специфічних нарахувань;
 • вид діяльності;
 • кількість працівників або фізичних осіб-підприємців, які виконують обов’язки підрядника;
 • нетипові операції;
 • місцезнаходження;
 • сезонність;
 • бізнес-процеси, «розподіл ролей» та форма документообігу.

Якщо ви прагнете цілковитої довіри та взаємовигідної співпраці, то вартість бухгалтерських послуг у Львові буде співпадати з їх цінністю та дійсною гарантією. Усі тарифні плани гнучкі та відповідають здоровому глузду. Ми не нав’язуємо зайві та більш дорогі послуги, а пропонуємо тільки те, що корисно, зручно та безпечно.

Використання послуг позаштатного бухгалтера – очевидні вигоди

Завдяки використанню ІТ-технологій ми надаємо бухгалтерські послуги не тільки у Львові, а й по всій території України. Тому не обов’язково створювати окреме робоче місце. Ми володіємо всіма способами і засобами для ведення бухгалтерії віддалено. Наші фахівці налагодять роботу з ведення обліку зі свого офісу. Вони направлять всю систему ведення господарської діяльності у законне та нормативне русло. Дійсно, інколи не потрібно приймати бухгалтера до штату, особливо, коли організація невелика. Якщо немає необхідності організувати повноцінне робоче місце зі столом, відповідною технікою та програмами, постійно оплачувати курси, семінари та тренінги зі змін у законодавстві, а податки та соціальні виплати – взагалі додатковий фінансовий тягар, скористайтеся бухгалтерськими послугами у Львові. Віддалений фахівець виконає всі поставлені завдання.

Користуючись бухгалтерськими послугами у Львові, ви не сплачуєте ніяких зобов’язань перед державою, а всі звіти знаходяться у повному порядку. Позаштатний фахівець – менш затратний. До того ж, він зацікавлений розвиватися й рости, підвищувати свою кваліфікацію. Не роблячи цього, такий бухгалтер стане неконкурентоздатним. Позаштатному працівнику не потрібно постійно знаходитися у офісі. Його бухгалтерські послуги сплачуються згідно з договором, тільки за виконану роботу.

Відповідальне ставлення – основа авторитету Бухгалтерської компанії “Збережені активи”

Проте зважати лише на доступність ціни на бухгалтерські послуги у Львові варто лише тоді, коли забезпечено надійність і безпечність збереження ваших активів. Потрібно звертати увагу також на авторитет і рекомендації відносно організації, яка здійснює таку роботу. Організація – це люди, це команда. Наприклад, наші принципи вимагають спочатку розібратися з усіма, навіть, найменшими деталями ведення господарської діяльності, чого добиваються наші консультанти і фахівці. Потім вони виправляють знайдені помилки та легалізують документообіг, звітність і грошові потоки відповідно до вимог законодавства і оптимальної для вас облікової політики. Бухгалтерська компанія “Збережені активи” захищає ваші інтереси при подачі звітності до відповідних державних органів. Тому ми й отримуємо схвальні оцінки та рекомендації. Будь-який новий клієнт, одночасно з укладенням договору про конфіденційність і захист комерційної таємниці сторін має змогу познайомитися особисто з ключовими фахівцями і консультантами, щоб наочно впевнитися в порядності, відповідальності та надійності бухгалтерських послуг.

(86 - 4.81 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X