fbpx

Послуги з надання юридичної адреси у Львові, організації і забезпечення місця знаходження та обробки кореспонденції компанії

контакти Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

+38 (032) 247-01-00+38 (067) 000-13-27 е-mail: yp@zkg.ua

Для своїх клієнтів, які мають намір зареєструвати підприємство і бажають замовити послуги з бухгалтерського аутсорсингу, керуюча компанія холдингу професійних послуг Західна консалтингова група надає цінну супутню послугу з надання адреси для реєстрації в ЄДР місцезнаходження у Львові  (надання юридичної адреси), з прийому та обробки вхідної поштової кореспонденції адресованої Клієнту, яка надійшла на зареєстроване місцезнаходження.

Як відомо, згідно із статтею 93 цивільного кодексу України – місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. Саме наша послуга і забезпечує сукупність таких ознак місцезнаходження юридичної особи, як фактичне розташування офісу, звідки хоч і віддалено, але за допомогою сучасних засобів комунікації, телефонії і мережі інтернет проводитиметься щоденне керування діяльністю юридичної особи клієнта. Зважаючи, що в сучасних економічних умовах від крівництва компаній вимагається максимум мобільності і забезпечення переважного знаходження керівництва на комунікації з клієнтами та для встановлення і створення надійних ділових звязків і ділової репутації, ми також подбали про таку ознаку місцезнаходження підприємства як  місце здійснення управління і обліку, яке у формі надання бухгалтерських послуг буде здійснювати Бухгалтерська компанія Збережені активи  холдингу професійних послуг Західна консалтингова група.

Ви будете мати впевненість і не будете розчаровані, оскільки керуюча компанія холдингу професійних послуг Західна консалтингова група має високу ділову репутацію і є максимально “білою”, наскільки це можливо в українських реаліях. Як рівноцінний обмін іншим компаніям, ми надаємо юридичну адресу у Львові лише таким же легально діючим компаніям, інформацію про яких перевіряємо особисто. Адреса вул. Дудаєва, буд. 19 кв. 1, м. Львів, не належить до адрес масової реєстрації.

Під наданням послуги з надання юридичної адреси у Львові, розуміється надання клієнту реальної львівської адреси реєстрації місцезнаходження, а також усне і письмове  підтвердження  третім особам (в т.ч. податковим і правоохоронним органам) про місцезнаходження Клієнта, а не саме надання приміщення в користування клієнту. Надання приміщення в фактичне погодинне користування (оренду, суборенду) може здійснюватися за окремим договором.

Під наданням послуг з прийому та обробки вхідної поштової кореспонденції адресованої Клієнту, яка надійшла за місцезнаходженням компанії, розуміються повідомлення Клієнту телефоном та/або факсом та/або на адресу електронної пошти, про надходження для Клієнта поштової кореспонденції на паперових носіях. Доставка (переадресація) Клієнту поштової кореспонденції на паперових носіях здійснюється за рахунок Клієнта або він забирає її самостійно.

Приміщення за адресою, наданою за офіційним договором, належить компанії на праві власності.

Для виконання умов договору Клієнт у момент укладення договору надає Виконавцю безвідкличну  довіреність, для представництва перед третіми особами.

За умовами надання послуг передбачається попередня оплата послуг, клієнтом надається безвідклична довіреність на строк дії договору, для представництва перед третіми особам на отримання кореспонденції  і поручителство засновників/ директора/ повязаних осіб  за виконання обв’язку з оплати послуг і обов’язку клієнта внести зміни в ЄДР щодо реєстрації свого нового місця знаходження, у випадку прострочення оплати або несвоєчасної зміни відомостей в ЄДР щодо нової (іншої) адреси після припинення договору.

Договір укладається не менше ніж на 12 місяців, з автоматичною пролонгацією у випадку своєчасної оплати.

(8 - 5.00 - 5)
X