fbpx
[get_banners]

Школа бухгалтера “Від “чайника” до Profi”

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок
[contact-form-7 id="3679" title="Отримати дзвінок"]
Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку
[contact-form-7 id="3678" title="Безкоштовна консультація"]

+38 (032) 247-11-47+38 (067) 672-54-09

е-mail: apb@zkg.ua

Практична бухгалтерія “Від “чайника” до Profi”

Бухгалтерські курси для початківців від «Чайника» до Profi» – це можливість поглибити теоретичні знання та набути або вдосконалити практичні навички. Модульна програма, розроблена для слухачів практичних курсів для бухгалтерів, розрахована на поступовий розвиток умінь вести бухоблік від початкового до експертного рівня. Підвищення професійної кваліфікації – обов’язкова умова діяльності спеціалістів будь-якого профілю, які задіяні в області фінансової звітності. Це особливо актуально стосовно економічного, податкового, митного та іншого законодавства. Адже його норми постійно змінюються. Практичні  бухгалтерські курси (онлайн і оффлайн) розроблені на живій практиці аутсорсингової Бухгалтерської компанія “Збережені активи” та інших компаній холдингу професійних послуг «Західна консалтингова група».

Можливості бухгалтерського обліку зростають з кожним днем, дозволяючи фахівцям значно покращувати результати своєї діяльності. Але без систематичного підвищення рівня професійної компетентності навіть бухгалтеру з досвідом не вдасться залишатися затребуваним. Якщо ж мова йде про первинне працевлаштування, то отримати посаду без володіння практичними навичками ведення бухгалтерського обліку майже неможливо. Отже, наші практичні курси бухгалтерів у Львові, а для слухачів із інших міст – онлайн, допоможуть спеціалістам з різним рівнем підготовки реалізувати себе на практиці.

Для кого потрібні курси практичних бухгалтерів для початківців

Практичні курси бухгалтерського обліку для початківців – це унікальна можливість для спеціалістів будь-якого рівня підвищити свою кваліфікацію. Адже у структурі та економіці підприємства саме бухгалтерія є центром забезпечення життєдіяльності, а від кваліфікації працівників залежить бездоганність його фінансової складової, оптимізація податків, рентабельність та ін.

Ще декілька років тому професія бухгалтера вважалась не надто престижною, а її оплата була досить низькою. Причина такого явища – відсутність у державі приватних підприємств, панування планової економіки та форми звітності, які взагалі не змінювалися роками. Для виконання посадових обов’язків було достатньо засвоїти декілька шаблонних операцій та дій. Із переходом до ринкової економіки форми ведення податкової та бухгалтерської звітності кардинально змінилися, оскільки у самому законодавстві відбулися зміни. Підприємствам знадобилися висококваліфіковані спеціалісти, які змогли б бездоганно відображувати їх діяльність в бухгалтерській, управлінській та податковій звітності.

Це призвело до того, що професія бухгалтера стала затребуваною, а її престиж різко виріс. Спеціалістів даного профілю почали готувати у багатьох вузах. Але, звичайно, наявність бухгалтерської освіти ще не гарантує отримання роботи, оскільки відсутній практичний досвід. Практичні курси бухгалтерів для початківців допоможуть усунути дану проблему, а також посприяють розвитку та самовдосконаленню, допоможуть дізнатися про актуальні зміни у законодавстві, засвоїти нові програми ведення обліку та ін.

Практичні курси бухгалтерів для початківців популярні серед таких категорій слухачів:

 • новачки, які вирішили опанувати нову спеціальність;
 • студенти, які паралельно з навчанням у вузах мають бажання отримати практичний досвід ведення бухгалтерського обліку та знайти престижну роботу ще до закінчення навчання;
 • молоді спеціалісти, які вже отримали освіту, але не мають практичного досвіду;
 • власники та керівники підприємств, які прагнуть здійснювати компетентний контроль за роботою бухгалтерії;
 • приватні підприємці, якім доводиться самостійно подавати фінансову звітність про роботу своїх бізнесів;
 • бухгалтери зі стажем, які були змушені на тривалий термін перервати свою професійну діяльність;
 • спеціалісти будь-якого рівня з інших міст України, які бажають підвищити кваліфікацію, залишаючись вдома.

Курси бухгалтерського обліку у Львові доступні з будь-якої точки світу і у онлайн-форматі, для всіх, хто має бажання підвищити рівень професійної компетентності. Здійснюючи індивідуальний підхід до вирішення організаційних моментів навчального процесу, ми дамо можливість кожному відпрацювати важливі саме для нього навички на курсах для бухгалтерів.

Цілі та особливості організації практичних бухгалтерських курсів для початківців

Однією з головних статегічних цілей практичних курсів бухгалтерів для початківців є практична підготовка фінансово грамотних фахівців для сфери бізнесу. Зокрема, Академія професійного бухгалтера не ставить собі за пріоритет навчати фахівців для буджетної сфери чи для неприбуткових організацій. Наші випускники крім основ і навиків бухгалтерії, будуть навчені розуміти власників бізнесу, говорити з ними однією “мовою” і служитимуть цілям етичного бізнесу – отже основам міцної і здорової економіки. Всі, хто пов’язаний із веденням фінансової звітності, знають, що вимоги до здобувачів посади бухгалтерів стають все більш жорсткими. Якщо раніше професійні навички спеціалістів могли обмежуватися лише знанням загальних положень та володінням основними методами роботи із фінансами, то на сьогоднішній день претендент на посаду повинен чітко розбиратися у всіх тонкощах своєї діяльності і в загальних засадах ведення бізнесу

Ми допоможемо слухачам курсів бухгалтерів для початківців навчитися орієнтуватися в особливостях бухгалтерії підприємств різних форм власності. Отже, тактичні цілі бухгалтерських курсів наступні:

 • визначити рівень володіння професійними уміннями та навичками кожного слухача. Це допомогає нам оптимізувати навчальну програму курсів для бухгалтерів відповідно до індивідуальних запитів для кожного навчального модуля;
 • поповнити теоретичні знання учасників у сфері ведення бухгалтерського обліку, які не надають у жодному з ВУЗів країни. Ми розробили власну унікальну технологію навчання, залучили висококваліфікованих лекторів-практиків та практичних спеціалістів, які дадуть все, що необхідно знати бухгалтеру-початківцю (актуальну інформацію щодо змін в галузевому законодавстві);
 • отримати та вдосконалити практичні навички ведення бухгалтерії на прикладі реальної звітності підприємств різних форм власності.

Розробляючи програму курсів бухобліку для початківців, ми врахувати актуальні вимоги роботодавців до співробітників. Саме тому той, хто прагне до самовдосконалення, шукає достойних роботодавців, хоче знайти з ними спільну мову, отримає у нас відповіді на такі питання:

 • Як навчитися максимально ефективно вести бухгалтерію?
 • Де отримати практичні навички;
 • Яким чином досягнути рівня бухгалтера-професіонала?
 • Як реалізувати себе в сучасних соціально-економічних умовах?
 • Де і як пройти бухгалтерську практику для початківців, яка максимально наближена до реальних умов праці?
 • Як і де отримати необхідні контакти та знайомства для практичного досвіду та рекомендації для працевлаштування?
 • Як правильно та ефективно навчатися та підтримувати свій професійний рівень, незважаючи на перерви в бухгалтерській практиці?
 • Як без слів розуміти роботадавця і власника бізнесу та знаходити з ним спільну мову?

Курси бухгалтерського обліку для «чайників» онлайн та у Львові у повному об’ємі відповідають на актуальні питання, які виникають у студентів та спеціалістів. Це особливо стосується тих, хто лише отримує або щойно отримав базову вищу економічну освіту, але не має можливості застосувати отримані теоретичні знання в умовах практичної діяльності. Відвідування курсів для бухгалтерів також буде корисним і для тих, хто тільки збирається навчатися.

Програмою бухгалтерських курсів у Львові передбачено практичне засвоєння матеріалу, який включає норми обліку та діючого податкового законодавства з актуальними правками та змінами. Після глибокого інтерактивного вивчення основних положень теми слухачів курсів для бухгалтерів отримують тестові та практичні завдання для самостійного вирішення, а після цього обговорюють результати із лекторами та тренерами. Мета самостійних та групових практичних занять – успішне закріплення отриманих знань, самостійний пошук правильних рішень та набуття впевненості та відповідальності за їх прийняття. У процесі навчання на курсах для бухгалтерів-початківців слухачі рухаються від елементарного первинного оформлення господарських операцій до професійної підготовки фінансових звітів різних підприємств.

Наші бухгалтерські курси для початківців – ваша можливість стати професійним практиком!

Методика навчання на курсах для бухгалтерів зрозуміла, а знання, які подаються слухачам, легко та швидко засвоюються. Нам вдалося досягти цього завдяки тому, що всі теоретичні положення одразу розбираються та застосовуються на практиці. На бухгалтерських курсах для початківців на вас чекає корисна та насичена програма, яка буде викладатися у такій послідовності:

 • розгляд основних видів типової первинної документації підприємства;
 • ознайомлення з формами документів на паперових носіях, а також із реквізитами, які повинні бути заповнені на них в обов’язковому порядку;
 • навчання створенню первинних документів, заповнення бланків із зразками з урахуванням різних ситуацій та господарських операцій;
 • вивчення нормативно-правових актів, які регулюють подачу обов’язкової звітності, розгляд актуальних форм та заповнення зразків;
 • вирішення тестових завдань, їх перевірка, виявлення помилок та організація роботи над ними з аналізом кожного конкретного випадку, повторна перевірка та виконання завдань разом із практикуючими спеціалістами.

Особливість наших курсів для бухгалтерів – відсутність традиційних систем оцінювання. Ми даємо можливість кожному слухачеві застосувати на практиці набуті знання.

Організація занять на курсах для бухгалтерів-початківців у Львові

Для якісного виконання посадових обов’язків лише теоретичних знань буде недостатньо. Для цього ще необхідно мати практичні навички, які й можна отримати або вдосконалити на наших курсах для бухгалтерів. Навчальний процес має такі особливості:

 • слухачі, які з певних причин пропустили заняття курсів для бухгалтерів або бажають закріпити пройдений матеріал, можуть переглянути відеозаписи уроків;
 • практичні курси для бухгалтерів можна пройти в режимі онлайн, а також отримати доступ до електронних документів, які зберігаються у cloud-сервісі;
 • всі відеозаписи розміщуються на закритому відеоканалі з персональним доступом для кожного слухача.

Після закінчення курсів для бухгалтерів, окрім престижного сертифікату, кожен слухач має можливість пройти тижневу практику у найбільшій та найвідомішій у регіоні аутсорсинговій Бухгалтерській компанії «Збережені активи» холдингу професійних послуг «Західна консалтингова група».

Очні Курси для бухгалтерів проводяться за адресою: м. Львів, вул. Пасічна, 93Б, але онлайн доступ до бухгалтерських курсів також можливий з будь якої точки світу.

Курси для бухгалтерів – онлайн можна пройти не приїжджаючи до Львова і навіть не виходячи з дому. З метою ефективної подачі теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок групи слухачів формуються у кількості не більше 14 чоловік в аудиторії та не більше 24 чоловік онлайн.

Тривалість: 24 академічних години (6 занять по 4 академічних години)

Тривалість: 24 академічних години (6 занять по 4 академічних години)

Тривалість: 40 академічних годин (10 занять по 4 академічних години)

Тривалість: 32 академічних години (8 занять по 4 академічні години)

 • Повний курс – Практична бухгалтерія для початківців від«Чайника» до Profi»Модулі 1, 2, 3, 4. Тривалість: 120 академічних годин (30 занять по 4 академічних години)

У вартість тренінгу також входить:

 • роздатковий матеріал, брошура, практичні завдання, зразки і шаблони документів (для учасників очного практикуму надаються друковані матеріали,  а у випадку для онлайн-учасників доступ для читання і завантаження надається/надсилається на електрону пошту);
 • мультимедійні матеріали (доступ для читання і завантаження надається/надсилаються учасникам на електрону пошту);
 • відеозапис занять модулів тренінгу (надається доступ на перегляд до 30 днів після завершення заняття);
 • сертифікат учасника про практичну кваліфікацію;
 • кава-перерви, канцтовари;
 • щотижневі актуальні новини бухгалтерської професії на e-mail;
 • безкоштовна участь у спеціальних вебінарах для випускників Академії;
 • спеціальна відзнака трьом найуспішнішим студентам курсу;
 • привітне і приязне ставлення лекторів і персоналу Академії професійного бухгалтера 🙂

Повний цикл курсу (послідовні 4 модулі) тренінгової програми «Практична бухгалтерія для початківців від«Чайника» до Profi» відбувається не менше ніж 4 навчальні сесії на рік, кожна сесія близько 3-ох місяців. Студенти, які оплатили повний курс, можуть обирати послідовне навчання на модулях однієї або різних сесій. За домовленістю зі студентом, заняття або модулі курсу можуть надаватися віддалено в онлайн-режимі.

Заняття проходять в сучасній комфортній, добре освітленій і провітрюваній аудиторії, з трансляцією мультимедійних матеріалів на екран, з використанням відеозапису (хто пропустив заняття – може переглянути і виконати практичні вправи самостійно).

Відповіді на часті запитання

 1. Де знаходиться навчальна аудиторія?

За адресою: м. Львів вул. Пасічна 93Б (1-ий поверх центральний вхід, ліворуч).

 1. Чи є у вас курси 1С?

На курсах ми надаємо базове розуміння роботи з 1С.Бухгалтерією. Ознайомлюємо з основними принципами внесення первинних документів в базу, перевіркою оборотів по рахунках і надаємо посилання на матеріали для самостійного вивчення 1С. Якщо цього потребує тема, ми використовуємо в слайдах скріни з 1С. Але ми не вивчаємо і не практикуємо 1С на курсі. Крім 1С існує багато різних облікових програм і тому нашою метою є навчити учасників основ бухгалтерського обліку, щоб ці знання можна було використовувати незалежно від того, у якій з них доведеться працювати в майбутньому. 

 1. Чи обов’язково проходити усі модулі?

Ви можете вибрати будь-який один або декілька модулів. Обираючи з якого модулю розпочинати навчання, слід звернути увагу на рівень знань і досвіду роботи. Якщо ви раніше не працювали у сфері бухгалтерського обліку рекомендуємо розпочати з Модуля №1 “Первинні документи”

 1. Як відбувається навчання онлайн?

Після здійснення оплати ви отримуєте свій підручник у найближчому відділенні пошти (Нова пошта чи Укрпошта на вибір). Перед кожним заняттям ми надсилаємо на електронну пошту посилання для участі у прямому ефірі, презентацію та додаткові матеріали, які можна завантажити та роздрукувати. Під час прямого ефіру працює чат, у якому можна ставити запитання та отримувати відповіді від лектора.

 1. Як я можу поставити питання спікеру, якщо навчатимусь онлайн?

Під час трансляції працює чат, у якому можна ставити запитання та отримувати відповіді від лектора у прямому ефірі. Крім того, обговорювати навчальні моменти можна в закритій вайбер-групі протягом всього періоду навчання.

 1. Чи буде у мене відеозапис заняття?

Усі учасники (в аудиторії та онлайн) матимуть доступ до відеозаписів кожного заняття протягом періоду навчання та 2 тижні після його завершення.

 1. Які матеріали я отримаю?

На початку курсу учасники отримують підручник, а напередодні кожного заняття ми надсилаємо презентацію, завдання та додаткові матеріали в електронному вигляді.

 1. Якщо я пропущу заняття?

Протягом періоду навчання і 2 тижні після переглядати заняття можна у відеозаписі, а питання ставити викладачу в закритій вайбер-групі. 

 1. Чи можна згодом перейти на навчання онлайн?

На віддалене навчання можна перейти в будь-який момент.

 1. Чи можна згодом перейти з онлайн групи в аудиторію? 

За умови, якщо в аудиторії кількість учасників не перевищуватиме 12 студентів.

 1. Скільки учасників в аудиторії?

В групі, яка навчається в аудиторії до 12 учасників.

 1. Як відбувається оплата за навчання?

Оплата здійснюється безготівковим платежем за допомогою інтернет-банкінгу,  платіжного термінала або у відділенні будь-якого банку із використанням банківських реквізитів ПП “Академії професійного бухгалтера”, які ви отримаєте в рахунку на оплату навчання.

 1. Якщо платник юридична особа чи ФОП?

Якщо замовником виступає юридична чи фізична особа-підприємець, за потреби, складаємо договір про надання послуг. Після завершення навчання підписуємо акт наданих послуг.

 1. Чи отримаю я сертифікат?

Після завершення курсу ми видаємо сертифікат, який підтверджує вашу участь у навчанні. Якщо завершите лише один чи кількох модулів, про це буде вказано у сертифікаті.

контакти Академії професійного бухгалтера

+38 (032) 247-11-47+38 (067) 672-54-09

е-mail: apb@zkg.ua

(83 - 4.36 - 5)
X