fbpx

Бухгалтерія приватного підприємця

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

контакти Бухгалтерської компанії “Збережені активи”

+38 (032) 247-04-00+38 (067) 673-35-99

е-mail:  za@zkg.ua Viber Messenger Telegram

Далеко не всі приватні підприємці мають в штаті окремого співробітника для ведення бухгалтерського обліку і податкової звітності, це зрозуміло. Хтось не має можливості платити повноцінну заробітну плату, а у когось досить незначні обсяги роботи, яких недостатньо для завантаження працівника на повний день. Звичайно заповнити та здати нульову звітність буде набагато легше, хоча і там є свої нюанси, а ось ведення повноцінної бухгалтерії вимагає відповідних знань, досвіду роботи і достатнього часу. Але вихід в такому разі існує – це залучати бухгалтера на разові роботи, справлятися самостійно або скористатися спеціальним сервісом. Про останній варіант розповімо докладніше нижче. Варто зазначити, що згідно із законодавством  України, бухгалтерський облік є обов’язковим для юридичних осіб, а для підприємців – лише податковий облік і податкова звітність,  але в підприємницькому середовищі більшість людей, за аналогією з юридичними особами, користує поняттями “бухгалтерія приватного підприємця”, “бухгалтерія підприємця”, бухгалтерська звітність підприємця, хоча насправді мова звісно йде про облік, пов’язаний з розрахунком, декларуванням і сплатою податків і зборів .

Ведення бухгалтерського обліку: реальна допомога приватному підприємцю

Приватні підприємці у більшості випадків зазнають труднощів при самостійному веденні бухгалтерського обліку. Дуже часто це пов’язано з браком часу, некомпетентністю або банальною неуважністю. Для ведення бухгалтерського обліку ФОП потрібно бути досить поінформованою людиною, постійно відстежувати зміни в чинному законодавстві, та встигати відображувати всі нововведення у веденні бухгалтерського обліку. Це зовсім не просто робити, враховуючи постійну завантаженість приватного підприємця. Окрім того, інколи можуть виникати досить складні ситуації, вирішувати які бізнесмен самостійно не зможе.

Навіть маючи на руках докладну інструкцію з ведення бухгалтерського обліку, людині без досвіду легко заплутатися та наламати дров. Щоб без помилок вести облік та надавати бухгалтерську звітність треба працювати у цій галузі не один рік. Звісно, ви можете впоратися з усіма справами самостійно, але з надійним помічником у вигляді Бухгалтерської компанії “Збережені активи” вести бухгалтерський облік ФОП буде значно зручніше. Наші консультанти постійно стежать за появою нових розпорядчих документів в податковій та законодавчій базі та регулярно підвищують свій кваліфікаційний рівень, тому проблем з веденням бухгалтерського обліку у вас не буде.

Ми не хочемо переконати вас неодмінно найняти бухгалтера, а лише пропонуємо більш вигідний і зручний спосіб, завдяки якому у вас не буде приводу для хвилювань і ви завжди будете впевнені у достовірності та вчасності подання бухгалтерських звітів до всіх інстанцій. Правильне і професійне ведення бухгалтерії стане запорукою вашої успішної діяльності.

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” надає спектр послуг з ведення бухгалтерії приватного підприємця, серед яких ведення внутрішнього бухгалтерського та податкового обліку. Приватні підприємці звільняються від необхідності вести бухгалтерський облік в повному розумінні цього слова, тобто їм не потрібно знати довгий список активних та пасивних рахунків, виконувати незліченні проводки та складати бухгалтерський баланс.

Проте бухгалтерська звітність існує для будь-якої форми підприємницької діяльності і у разі порушень виявлених при веденні бухгалтерського обліку або при несвоєчасному наданні бухгалтерської звітності вас чекатимуть штрафні санкції. Ведення обліку доходів та витрат допоможе вам не тільки правильно розрахувати податки, але й перевірити та переконатися, що ви все робите правильно, а також додасть вам чіткої картини про стан справ вашого бізнесу.

Починаючи робити перші самостійні кроки у бізнесі краще скористатися послугою “Бухгалтерія приватного підприємця”. Тим паче, якщо ви плануєте зареєструватись, як фізична особа підприємець (скорочено – ФОП). Така форма підприємницької діяльності досить зручна з погляду організації та ведення бухгалтерського обліку. Мінімізація оподаткування є основною перевагою такої діяльності, але негативним моментом даної форми є те, що відповідальність за своїми зобов’язаннями поширюється на усе ваше майно і відповідно до закону на нього може бути накладено арешт та складено стягнення. Це ще раз підтверджує ту відповідальність, з якою необхідно підійти до складання та ведення бухгалтерії ФОП.

Ведення бухгалтерського обліку: звітність ФОП

За період існування спрощеної системи оподаткування у податковому законодавстві України відбулися чималі зміни, а саме було збільшено обов’язки фізичних осіб підприємців та ускладнено способи та різновиди оподаткування. У порівнянні з умовами оподаткування, які існували до 01.01.2012 року, коли всі платники єдиного податку були віднесені до однієї групи, зараз платники єдиного податку ФОП поділені на 4 групи, для кожної з яких встановлено різні ставки податків. Це може бути фіксований розмір або встановлений відсоток у %. Окрім того, існує ряд обмежень щодо розміру доходу, виду діяльності та численності працюючого персоналу.

На даний час, крім існуючого раніше звіту платника єдиного податку, приватний підприємець додатково подає наступну звітність:

 • бухгалтерський звіт про сплачені доходи за формою 1-ДФ (якщо були виплати фізичним особам);
 • бухгалтерський звіт стосовно єдиного соціального внеску (ЄСВ);
 • персоніфікаційний звіт до пенсійного фонду (1 раз на рік);
 • бухгалтерський звіт про вакансії до Центру зайнятості (за наявності вакансій).

Окрім того, приватний підприємець повинен надавати розрахунок квоти на працевлаштування громадян, які є недостатньо конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, виконувати обов’язки пов’язані з повідомленням ДФС та веденням обліку найманих працівників, а також оновлені обов’язки щодо ведення бухгалтерського обліку розрахункових операцій у місцях роздрібної торгівлі та інших послуг за допомогою платіжних терміналів, призначених для прийому платіжних карт.

Ведення бухгалтерського обліку: професіонали вирішать всі ваші проблеми

Звичайно, у разі необхідності кожен приватний підприємець в змозі вникнути і пізнати усі особливості ведення бухгалтерського обліку та складання звітності ФОП. Але який у цьому сенс? Чи варто витрачати час, на вивчення та оволодіння навичками, які мають лише віддалене відношення до розвитку вашого бізнесу. Доцільніше буде присвятити цей час і увагу розвитку власної справи.

У вартість тарифного пакету «Бухгалтерія та звітність СПД на єдиному податку» входить підготовка та надання:

 • бухгалтерської звітності зі сплати єдиного податку;
 • бухгалтерської звітності про сплату доходу 1-ДФ (щоквартально);
 • бухгалтерської звітності до пенсійного фонду щодо персоніфікації (щомісячно).
 • повідомлення клієнта про розмір та термін сплати єдиного податку;
 • повідомлення клієнта про розмір та терміни сплати єдиного соціального внеску;
 • ведення книги обліку доходів та витрат приватного підприємця (якщо приватний підприємець вважає за необхідне самостійно вести книгу, ми надаємо знижку на цю послугу).

До тарифного пакету «Бухгалтерія та звітність ФОП, які є платниками ПДВ» входить додаткова підготовка та надання:

 • декларації з ПДВ;
 • реєстр податкових накладних, які були видані та отримані протягом звітного періоду.

Офіційне оформлення відносин щодо ведення бухгалтерського обліку  узаконюється письмовим договором між приватним підприємцем та Бухгалтерською компанією “Збережені активи. З боку компанії  ви отримуєте гарантії щодо повної відповідальності та легальності представництва вашої підприємницької діяльності в державних органах. Ми беремо на себе відповідальність за достовірність та правильність ведення бухгалтерського обліку ФОП та своєчасне подання бухгалтерської звітності. У разі неправильного нарахування податків, виявлення помилок при веденні бухгалтерського обліку, які спричинять появу штрафних санкцій та інші непередбачені проблеми, які стануться за нашої вини будуть повністю компенсовані Бухгалтерською компанією “Збережені активи” холдингу професійних послуг Західна консалтингова група.

Ведення бухгалтерського обліку: умови укладання договору та пріоритети співпраці

Наша компанія співпрацює з приватними підприємцями, як у Львові, так і по всій Україні. Оскільки підготовка та подання бухгалтерської звітності відбувається з використанням Інтернет ресурсів, то обмежень щодо територіального розташування суб’єкту ФОП не має. Укладаючи договір на ведення бухгалтерського обліку, ми водночас оформлюємо документи, які надають можливість нам подавати звітність в електронній формі, використовувати електронну пошту, а також відображати електронний цифровий підпис на документах, які того потребують.

Такий спосіб сучасного ведення бухгалтерського обліку та надання бухгалтерської звітності досить простий, зручний та ефективний. «Заочне спілкування» з такими державними органами, як фіскальна (податкова) служба, пенсійний фонд та інші дозволяє значно швидше здавати бухгалтерську звітність. Вам не потрібно гаяти час на очікування в черзі під кабінетом того чи іншого фахівця, ризикувати отримати штраф через несвоєчасне надання звітності.

Електронні ключі передаються по акту та зберігаються у компанії на надійних носіях та в досить надійному сховищі, доступ до яких має певні обмеження. Уклавши договір на ведення бухгалтерського обліку вашого приватного підприємства, у вас не буде потреби у придбанні спеціального програмного забезпечення для здійснення бухгалтерських проводок та складання звітів.

Якщо у вас немає часу на вивчення основ ведення бухгалтерського обліку, то звернення до фахівців холдингу професійних послуг ЗКГ дозволить заощадити ваш час та позбавить вас від зайвих турбот. Співпраця з нами стане запорукою вашого успішного бізнесу. Детальніше про умови нашої співпраці та замовлення послуг щодо ведення бухгалтерського обліку та складання бухгалтерської звітності можна здійснити за допомогою телефонного зв’язку, при особистій зустрічі, або по скайпу. Чекаємо ваших замовлень і сподіваємося на довгострокову співпрацю.

(93 - 4.78 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

X