fbpx

Послуги з реорганізації підприємств шляхом злиття, приєднання, перетворення, поділу або створення підприємств шляхом виділу.

контакти Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

+38 (032) 247-01-00+38 (067) 000-13-27

е-mail: yp@zkg.ua Viber Messenger Telegram

Як реорганізувати бізнес? Які дії передбачає реорганізація підприємства в Україні. Готові «рецепти» злиття, приєднання, поділу, перетворення юридичних осіб від Західної консалтингової групи. Захист активів шляхом виділу з юридичної особи нового підприємства.

Статтею 104 Цивільного кодексу України передбачено такий спосіб припинення юридичної особи як реорганізація. Згідно з цією нормою – припинення юридичної особи відбувається в результаті передачі свого майна, обов’язків та прав іншій юридичній особі або особам правонаступникам, одним із способів –  поділ, перетворення, злиття, приєднання.

Перевірка фінансової та правової документації, проекти рішень виконавчих органів та власників підприємств. Поради, рекомендації та алгоритми послідовності дій комісії з припинення юридичної особи або виділу нового підприємства.

Які податкові наслідки тягне реорганізація підприємства і чому? Чи може бути здійснена реорганізація підприємства оптимально щодо податків, швидко і без проблем? Спеціалісти Західної консалтингової групи нададуть фахові фінансові та юридичні консультації з цих питань.

Супровід всіх реєстраційних процедур, вивільнення працівників, підготовка та, в залежності від процедури, – складання зведеного, розподільчого або передавального акта за яким здійснюється реорганізація підприємства.

У процедурі припинення юридичної особи, в певних випадках є обов’язковим складання фінансового (аудиторського) висновку. Підготовку розподільчого або передавального балансу фахівці Західної консалтингової групи здійснять професійно.

Надамо рекомендації з розподілу активів, зобов’язань, майна серед правонаступників підприємства. Супроводжуємо перевірки контролюючих органів для зняття з обліку. Знімаємо з обліку в держорганах, складаємо проміжний та “нульовий” баланс юридичної особи. Організовуємо здачу в архівні установи необхідних документів, знищення печаток та анулювання дозволів щодо них.

Супроводжуємо розрахунки із засновниками або учасниками. Надаємо поради щодо вирішення та допомагаємо вирішити корпоративні спори в процедурах виділу або припинення осіб.

Розміри накладних витрат можна переглянути перейшовши за цим посиланням.

Загальний кошторис складається з вартості юридичних послуг та накладних витрат

Детальна процедура реорганізації підприємства (перетворення, злиття, приєднання, поділу, виділу)

(3 - 5.00 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X