fbpx

Відгуки

Відгуки про Західну консалтингову групу або про її послуги, в тому числі і негативні, для мене, як для власника компанії, є надзвичайно цінними. Звичайні похвали є завжди приємним підтвердженням і визнанням, і їх дійсно багато. Проте похвали і подяки не дають нам такої цінності, як конструктивна критика чи відгук, що дає реальну можливість покращити послуги.

Для власної справи із надання професійних послуг надзвичайно важить ділова репутація. Не буде доброї репутації – не буде і власної справи. У своїй професійній діяльності я керуюся принципом: якщо наші клієнти, їхні партнери або їх працівники чимось незадоволені у нашій діяльності, значить ми щось зробили неправильно, не донесли, не пояснили. І це значить, що нам необхідно щось у нашій роботі змінити, покращити. Як засновник компанії Західна консалтингова група я зустрічав найрізноманітніші відгуки про різні компанії, і сам давав, як схвальні, так і негативні. Як головний консультант з якості, теж регулярно стикаюся з різними проблемами.

Кількість клієнтів Західної консалтингової групи з роками зросла, але зросла якісно і сама компанія. Чим більші масштаби діяльності, тим важливіша швидка реакція на усунення помилок і недоліків у роботі.

Тому, я закликаю висловлюватися максимально чесно і об’єктивно. Якщо ви бачите щось в нашій роботі, що необхідно виправити, напишіть або подзвоніть в компанію назвавши проблему, через яку ви хочете поспілкуватися особисто зі мною. Мені обов’язково передадуть і ми з вами неодмінно поспілкуємося особисто. Це буде дуже цінним внеском у нашу співпрацю і я особисто вдячний за це кожному з вас. Не обіцяю, що все буде виправленого миттєво, наші можливості не безмежні. Але обіцяю, що ми неодмінно власними силами залагодимо нештатну ситуацію, оскільки метою компанії є зокрема і формування певного еталону професійних послуг.

Вся команда працює над тим, щоб була відмінна комунікація з клієнтами, висока швидкість реакції і отримання результатів, а професійні послуги із збереження і захисту активів були надзвичайно надійними.

Якщо ви  побачите, що щось робиться не так і що можна зробити краще, не замовчуйте – обов’язково пишіть особисто мені з питань якості на адресу quality@zkg.ua або дзвоніть за телефоном +38 050 3172737. Це допоможе і вам і усім нашим клієнтам.

З великою вдячністю наперед,

Олексій Яновський

Засновник Західної консалтингової групи

(68 - 4.63 - 5)
X