Послуги з припинення фізичною особою підприємницької діяльності відтепер за 1 день

контакти Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

+38 (032) 247-01-00+38 (067) 000-13-27

е-mail: yp@zkg.ua Viber Messenger Telegram

Як закрити підприємця? Як припинити підприємницьку діяльність?

Спеціалісти Західної консалтингової групи, як ніхто інший, з перших рук дізнаються від наших клієнтів, про нові тенденції в підприємницькому середовищі, спостерігають його трансформацію, пов’язану з різними зовнішніми впливами.

Одночасно ми бачимо перехід на вищий рівень, від одноосібного мікробізнесу підприємця до малого та середнього бізнесу, який вже ведеться через підприємства, створені цими ініціативними і талановитими людьми.

Але за статистикою, понад 3/4 новозареєстрованих підприємців припиняють діяльність у перший рік діяльності. Припинення підприємницької діяльності відбувається в основному через неготовність до викликів ринку і непідготовленість у різнихї питаннях ведення бізнесу, відсутність у переважної більшості підприємців бачення перспектив ведення бізнесу шляхом заснування підприємства. І у тому і в іншому випадку ці підприємці звертаються до нас за послугами з припинення підприємницької діяльності, лише їхні мотиви є різними.

Починаючи з 08.07.2014 року припинення  ФОП здійснюється за 1 (один) день.

Проходження реєстраційних процедур надзвичайно спрощено.

Звичайно, за необхідності треба буде здійснити супровід вивільнення персоналу і виплатити зарплату, заплатити податки або борги іншим кредиторам. Але це все вже можна робити після внесення в ЄДР запису про припинення фізичної особи підприємця. Наша компанія  здійснює такий супровід професійно на щоденній постійній основі.

Ми підготуємо реєстраційну картку для здійснення державної реєстрації припинення фізичною особою-підприємцем підприємницької діяльності згідно з її рішенням та здійснимо представництво фізичної особи в ЄДР з цих питань.

Компанія пропонує професійний супровід на випадок інших необхідних процедур:

  • вивільнення працівників після попередження про звільнення, що планується із подальшим повідомленням державної служби зайнятості
  • підготовчі роботи перед перевіркою ДПІ та/або безпосередня участь у перевірці
  • підготовчі роботи перед перевіркою органами соціального страхування щодо сплати єдиного соціального внеску,  підготовку документації та подальша її подача для зняття платника Єдиного податку або ПДВ з реєстрації, якщо підприємець є таким платником
  • зняття фізичної особи, суб’єкта ЗЕД, з обліку, якщо підприємець є таким суб’єктом
  • анулювання ліцензій, повернення торгових патентів, зняття з реєстрації касових апаратів, РРО, у випадку їх наявності та інше
  • підготовка документів стосовно задоволення вимог з боку кредиторів, за їх наявності
  • підготовка вимог стосовно стягнення заборгованості з боржників підприємця за їх наявності
  • підготовка документації, що стосується закриття банківських рахунків, за їх наявності
  • підготовка до проведення знищення штампів, печаток, анулювання дозволів, за їх наявності

Тривалість процедури припинення підприємця 1 робочий день.
Строки щодо інших послуг – за домовленістю сторін.

()
Підписатись на наші новини


X