fbpx
[get_banners]

Бухгалтерський аутсорсинг. Бухгалтерський супровід бізнесу – послуги бухгалтера

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок
[contact-form-7 id="3679" title="Отримати дзвінок"]
Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

контакти Бухгалтерської компанії “Збережені активи” +38 (032) 247-04-00+38 (067) 673-35-99 e-mail:   za@zkg.ua 

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” холдингу професійних послуг  “Західна консалтингова група” надає послуги по веденню бухгалтерії та податкового обліку для організацій різноманітних форм власності. Ми пропонуємо постійний бухгалтерський аутсорсинг компаній, що працюють на загальній та спрощеній системі оподаткування, у будь-якій сфері. Можливий бухгалтерський аутсорсинг підприємств і товариств з урахуванням ситуацій, які не регулярно, одноразово впорядковують грошові потоки та планують податкові видатки. Сюди відносяться: торгівля, надання послуг та робіт, а саме – торгівля різного рівня (роздібна та гуртова), ресторанний бізнес, перевезення та транспорт, добування корисних копалин, зв’язок, інформаційна сфера, інтернет-комерція та інтернет-магазини, будівництво, виробництво та діяльність у зовнішньоекономічній сфері.

Плюси бухгалтерського аутсорсингу та вимоги до фахового рівня експертів

Про користь та позитивні сторони бухгалтерського аутсорсингу, що проводиться зовнішньою компанією, а не штатним співробітником, ви можете дізнатися, скориставшись посиланням. Саме ж слово «аутсорсинг» означає делегування організацією окремих функцій та процедур не штатним виконавцям. Перед виконанням поставлених планів готується спеціальний договір. Бухгалтерський аутсорсинг впроваджується окремими фахівцями, знавцями визначеної сфери. Такі послуги застосовуються з метою зниження видатків, безперервності бухгалтерського сервісу чи виконання специфічних завдань.

Податкова звітність, згідно з нормами Податкового кодексу України, має реалізуватися базуючись на бухгалтерському обліку. Тому важливо володіти фаховими, вузькоспеціалізованими знаннями у цій сфері. Вони, зазвичай, підтверджуються особливими документами. Так, експерти Бухгалтерської компанії “Збережені активи” володіють сертифікатами міжнародного зразку CAP, CIPA. Вони підтверджують їхній високий кваліфікаційний рівень. Тому наші бухгалтери легко й швидко впорядкують доходи та збори організації різного рівня. Бо така робота – це профіль групи, її щоденна праця та ділова репутація.

Бухгалтерський аутсорсинг з урахуванням індивідуальних особливостей підприємств

До кожного клієнта застосовується окремий, індивідуально визначений специфічний пакет послуг. Тому ціна бухгалтерського аутсорсингу визначається за базовим тарифом, документообігом, прийнятим на підприємстві, та особливостями господарювання. Ціна також встановлюється з урахуванням величини наданої допомоги, складності чи легкості розрахунків податків. На ціноутворення впливають особливості підготовки та оформлення звітності в залежності від того до якої системи оподаткування належить організація – спрощеної чи загальної. У формулу розрахунків бухгалтерського аутсорсингу також включається необхідність оплати особливих податків, яка залежить від специфіки господарювання та об’ємів доходів, чисельність персоналу.

Бухгалтерський аутсорсинг включає наступні послуги:

 • дотримання єдиних методологічних засад обліку згідно з загальноприйнятими стандартами та законодавством України;
 • підготовка рахунків, що відображають усі підприємницькі операції замовника;
 • сформовані та подані до певних державних закладів, установ та організацій у визначений період бухгалтерські, фінансові та податкові звіти, а також захист інтересів замовників при їх поданні;
 • оформлені бухгалтерські, фінансові та податкові декларації.

Пакет необхідної документації з бухгалтерського аутсорсингу формують:

 • баланс;
 • звіт про фінансові результати;
 • декларація з податку на додану вартість;
 • для юридичних осіб звіт по єдиному податку;
 • для фізичних осіб звіт про податок з виплачених (нарахованих) доходів;
 • звіт по єдиному соціальному внеску.

Потреба у поданні цього пакету документів або окремої його частини виникає постійно та залежить від особливостей господарювання. Проте до списку, що поданий вище, не ввійшли деякі спеціалізовані звіти, наприклад, з акцизного податку або до органів місцевого самоврядування. Це можуть бути документи, що засвідчують розподіл та використання бюджетних коштів, субсидій, дотацій.

Надання бухгалтерського аутсорсингу на всій території країни

Зараз Бухгалтерська компанія “Збережені активи” холдингу професійних послуг  “Західна консалтингова група” пропонує замовникам послуги з бухгалтерського аутсорсингу в Києві та у Львові. Спочатку така діяльність провадилась тільки у Львові. Тому послуги компанії отримали короткі найменування, що добре запамятовуються – “Головний Бухгалтер Львів”, якщо їх суть пов’язана зі специфікою роботи такого фахівця. А ось послуга “Бухгалтер Львів” за своїм змістом базується на необхідності ведення визначених ділянок бухгалтерського обліку.

Проте фахівці Бухгалтерської компанії “Збережені активи” володіють прийомами та можливостями, що допоможуть підготувати та подати звіти чи декларації у всіх українських регіонах, за місцем реєстрації чи за місцем знаходження замовника. Потенційних клієнтів часто цікавить питання чи можуть фахівці компанії надавити бухгалтерський аутсорсинг у Києві, послуги бухгалтера у Львові, виконувати функції головного бухгалтера у Івано-Франківську або бухгалтера у Луцьку. Так, усе це можливо завдяки значному практичному досвіду провадження подібної діяльності. До речі, прайс на бухгалтерські послуги у Львові та інших містах держави однаковий.

На даний час не існує обмежень щодо подання податкової декларації у будь-якому регіоні країни. Тобто ці послуги бухгалтера можна надавати не лише у Львові, де знаходиться офіс Бухгалтерської компанії “Збережені активи”. Зараз податкову звітність приймають без обмежень у електронному вигляді та завдяки сучасним бухгалтерським програмам. До речі, Західну консалтингову групу і її дочірню компанію Бухгалтерська компанія “Збережені активи” можна сміливо називати піонером. Ми одними з перших надаємо послуги бухгалтера у Львові в форматі бухгалтерського аутсорсингу ще з 2005 року, коли такий формат вважався фантастичною екзотикою. Але усе змінюється. Для надання якісного та сучасного бухгалтерського аутсорсингу фахівці компанії випробували усі оптимальні варіанти на власному багаторічному досвіді.

Електронна звітність та ЕЦП у бухгалтерському аутсорсингу

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” рекомендує всім замовникам, перш за все, ставти сучаснішими і як альтернативу паперовому договору укласти договір з надання послуг бухгалтерського аутсорсингу у електронному форматі, підписавши його електронним-цифровим підписом (ЕЦП). Одночасно з цією процедурою за таким же принципом підписується заздалегідь підготована звітна документація, акти про надані послуги тошо. Необхідно зазначити, що електронна звітність – найзручніший, максимально зрозумілий та дієвий спосіб взаємодії з пенсійним фондом, податковими органами, державним комітетом статистики. Вона стане вам у нагоді і ви оціните її переваги, навіть, якщо досі думаєте чи замовляти бухгалтерський аутсорсинг у Бухгалтерській компанії “Збережені активи”. За наявності ЕПЦ та договору з надання послуг консультанти компанії допоможуть у підготовці і здачі «збиткової» податкової декларації чи іншої, “проблемної”,. з точки зору контролюючих органів, звітност, якщо реальні звітні результати є саме такими. Після її надання вам не потрібно витрачати час на відвідання місцевих органів ДПІ, пенсійного фонду. Також виключаються ризики з нарахування штрафів за прострочене подання звітів.

Окремо варто відзначити, що вартість ЕЦП цілком доступна. Після сплати ви отримаєте сертифікат відкритого ключа ЕЦП директора та печатки організації для надання звітності електронною поштою чи іншим способом. За потреби надається більш посилений та надійний сертифікат, з вищим рівнем захисту. З цією метою звертаються до спеціального підприємства сертифікації. Зазвичай електронний ключ видається на 1 рік. Щодо їх зберігання у Бухгалтерській компанії “Збережені активи” ви можете бути впевнені. Вони знаходяться у безпечному сховищі на спеціальних захищених носіях. Якщо ЕЦП використовується на корпоративному програмному забезпеченні, від замовника не вимагають додаткової плати.

Консультативні послуги – бухгалтерський консалтинг

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” холдингу професійних послуг  “Західна консалтингова група” окрім бухгалтерського аутсорсингу ще здійснює консалтинг. Він полягає у наданні потрібних консультацій. Консалтинг дозволяє вирішити нагальні завдання та проблеми, що пов’язані зі звітністю, веденням документації. В цілому він має багато спільного з бухгалтерським аутсорсингом. Поставлені задачі вирішують незалежні консультанти. Вони вивчають бухгалтерські документи замовника, знаходять помилки у документації і пропонують оптимальні сценарії їх виправлення. Завдяки таким послугам клієнт не ризикує отримати штрафні санкції від податкових чи будь-яких інших контролюючих органів та отримує можливість оцінити фаховий рівень штатних працівників.

Бухгалтерським аутсорсингом та консалтингом можуть скористатися :

 • управлінці малих та середніх підприємств (здебільшого для перевірки штатних працівників та правильності їх роботи);
 • співробітники-початківці (для перевірки власних знань та набуття досвіду);
 • досвідчені фахівці (для отримання відповідей на складні, специфічні питання).

Проте варто відповідально обирати компанію, яка надає подібні послуги. Її фахівці повинні мати відповідну репутацію, освіту, знання та досвід. Компанія має спеціалізуватися тільки на наданні бухгалтерського аутсорсингу та консалтингу, інколи з навчання та підвищення фаховості. Якщо спектр її діяльності надто широкий, це може викликати певні сумніви. Тому краще вертатися до фахівців Бухгалтерської компанії “Збережені активи”. За іншими деталями щодо отримання бухгалтерського аутсорсингу звертайтеся за вказаними телефонами, логіном скайпу чи домовляйтеся про особисту зустріч.

(170 - 4.14 - 5)
X