fbpx

Юридичні послуги для бізнесу

контакти Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

+38 (032) 247-01-00+38 (067) 000-13-27 е-mail: yp@zkg.ua

Фінансові втрати, багаторічні судові процеси — на жаль, але саме це є поштовхом для багатьох підприємців звернутися до юристів у Львові по допомогу. Якщо втрати часу та грошей — не ваш вибір, ви усвідомлюєте той факт, що не можете успішно керувати бізнесом, паралельно вирішуючи юридичні питання, — варто шукати порад, захисту та сприяння у спеціалістів компанії Адвокатське бюро «Яновський і партнери», яка входить до холдингу професійних послуг «Західна консалтингова група».

Юридичні послуги у Львові: чи може без них обійтися середній чи малий бізнес?

Звісно, може, і навіть без виняткових випадків. Наприклад, компанія може мати в штаті власного юриста у Львові або навіть цілий юридичний відділ — усе залежить від фінансових можливостей підприємства. Допустимий і той випадок, коли власник/один із власників компанії є правником, і сам має час та бажання для вирішення спірних, організаційних та нормативних питань. Але в дійсності підприємцям та уповноваженим ними персонам доводиться звертатись у компанії, які надають юридичні консультації та інші цільові послуги. І знаєте, чому виходить саме так?

 1. Вигідно у фінансовому плані. Отримувати юридичні послуги по факту виникнення такої необхідності загалом набагато доступніше, ніж утримувати юристів у штаті.
 2. Корисно для швидкого та безперешкодного розвитку бізнесу. Власнику справи та його партнерам не потрібно витрачати свій час на вирішення тих питань, у яких вони не є експертами. Юридична допомога, яку в тому числі надають і наші спеціалісти, дає можливість кожному бізнесмену займатися своєю справою, не витрачаючи часу на рішення правових завдань.
 3. Профілактика комерційних ризиків. Будь-який підприємець майже щодня ризикує — питання лише в тому, яку ціну мають його рішення. Юридичні послуги за наперед домовленою договірною ціною гарантують захист від правових проблем. Точно так само, як лікар може допомогти зберегти ваше здоров’я під час регулярних профілактичних оглядів, юрист у Львові може допомогти зберегти ваш бізнес від правового та фінансового краху у разі своєчасних звернень.
 4. Надійний захист та представництво інтересів у суді. Зважаючи на те, яка структура бізнесу найкраще підходить компанії для створення контрактів, хороший і етичний адвокат/юрист має захищати і представляти її інтереси. Багато правових проблем, що виникають у світі комерційних відносин, починаючи від банкрутства до вирішення спорів зі споживачами, можна попередити за допомогою превентивних правових заходів. Послуги юриста у Львові  від компанії Адвокатське бюро «Яновський і партнери» — те, що направить вас у правильному напрямі, та допоможе уникнути потенційних проблем, які можуть зашкодити вашому бізнесу.
 5. Надійність у порадах і підтримці. Саме з юридичними консультаціями ваш бізнес буде в безпеці. Регулярні звернення до професіоналів за порадами допоможуть вберегтися від багаторічних судових розслідувань. Ці превентивні зустрічі допоможуть заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Маючи адвоката чи юриста у Львові, який є активним учасником процесу розвитку вашого бізнесу, ви зможете визначити та подолати будь-які правові проблеми, що можуть бути перешкодами для успіху.

Реєстрація юридичних осіб, ліквідація чи реорганізація, робота з претензіями, запобігання перевіркам контролюючих органів — далеко не повний перелік того, від чого здатні позбавити вас та ваш бізнес професіонали з практичним досвідом рішення правових питань. Позбавити з мінімальними витратами та без персонального контролю чи участі як першої заінтересованої сторони.

Юрист у Львові: коли він вкрай потрібен представникам малого бізнесу?

Чи потрібен такий помічник взагалі, якщо в бізнесі вільних грошей не буває? Чи варто робити так, щоби гроші працювали разом із правовим представником/адвокатом саме на вас? Перше, що спадає на думку підприємцям-початківцям, — ні, я можу обійтись без такого помічника; його послуги занадто дорогі для мене. У більшості випадків подібна економія закінчується для представника малого бізнесу… зверненням за консультацією чи іншою юридичною послугою, але вже в статусі проблемного суб’єкта господарювання.

Звісно, що на кожному кроці в бізнесі угоди та партнерства, які фіксуються документально, участь юриста у Львові під час їхнього створення та укладання є необов’язковою, але 100 % бажаною — тільки професіонал вміє правильно тлумачити представлені норми, положення, терміни.

Є певні питання, які є досить простими та / або не надто важкими для розуміння, і тому не вимагають під час вирішення присутності юриста чи адвоката, вартість послуг якого оплачується погодинно або за наперед домоленою фіксованою ціною. Є достатньо витрат, пов’язаних із веденням бізнесу, чому б не заощадити гроші? Проблема в тому, чи є такими простими ті питання, у вирішенні яких власник бізнесу вирішив обійтися без професійної допомоги.

Ось далеко не повний перелік ситуацій, під час виникнення яких представникам малого бізнесу краще звертатися за юридичною допомогою.

 1. Планування ймовірних правових ризиків на основі цілей і стратегії бізнес.
 2. Дослідження та підбір імен, назв, найменувань  для вашого бізнесу чи бренду (раніше підбір найменування для торговельної марки можна було самостійно здійснювати через Інтернет, проте Інтернет не дасть гарантій від схожості або тотожності не найменувань, на відміну від юридичної компанії).
 3. Бронювання доменного імені для вашого веб-сайту.
 4. Створення договору партнерства, корпоративного договору, договору про заснування ТОВ, угоди між учасниками товариства з обмеженою відповідальністю або договору між акціонерами, розробка попередніх договорів про укладення в майбутньому головних бізнес-домовленостей .
 5. Ініціювання отримання ідентифікаційного номера для іноземця, який потрібен як при заснуванні компанії нерезидентом так і для оподаткування іноземних працівників чи ведення їх офіційних справ загалом.
 6. Отримання і застосування будь-яких ліцензій та дозволів, необхідних для бізнесу.
 7. Створення договірних правових моделей, правил (схем) найму персоналу, співробітництва між бізнесом і персоналом  за трудовими, цивільно-правовими та іншими договірними моделями та їхнього подальшого оподаткування,  працевлаштування.
 8. Переговори і документування зустрічей партнерів, засновників, учасників товариства чи акціонерів.
 9. Залучення незалежних підрядників та укладання контрактів із постачальниками.
 10. Створення контрактів за міжнародним приватним правом, транскордонних і зовнішньоекономічних договорів, публічних оферт, договірних моделей –  для електронної комерції, захисту персональних даних з дотриманням GDPR  – для клієнтів компанії.
 11. Створення договорів купівлі-продажу нематеріальних продуктів, ліцензійних договрів, сервісних договорів, партнерських договорів і меморандумів.
 12. Внесення змін до установчих документів будь-якого підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю або угод акціонерів, за якими здійснюється господарська діяльність.
 13. Обробка правових аудитів та експертних рішень.
 14. Правова робота з персональними даними, творами, авторськими правами,  захистом конфіденційності і комерційної таємниці через NDA, авторські і ліцензійні договірні конструкції.

Наведене вище не є вичерпним переліком завдань, які власникам малого бізнесу варто вирішувати за участю юристів. Буквально будь-яка партнерська ситуація може бути загрозою для  і справи життя загалом. У цьому контексті: яка різниця, скільки коштує послуга адвоката?

Юридичні послуги у Львові: коли вам однозначно вони потрібні?

Не варто чекати, поки з’явиться така потреба. Та якщо ви знехтували «юридичною профілактикою», без сприяння кмітливого юриста у Львові не вирішуються наступні питання:

 1. Суперечки, які виникають із колишніми, нинішніми чи майбутніми працівниками.
 2. Коли органи місцевого, державного чи регіонального   управління подають скарги або розслідують вашу справу за порушення будь-яких законів.
 3. Ви хочете зробити “спеціальний” розподіл прибутків та збитків, реорганізацію, або внести оцінку майна до вашого основного установчого документу.
 4. Коли виникла екологічна проблема, є збитки, і ваша компанія чи її керівники до неї причетні.
 5. Коли необхідно вести переговори щодо продажу або вашої компанії, або для придбання іншої компанії, її активів.

Питання банкрутства та реорганізації — ще одна категорія справ, що не вирішуються без участі юристів. В іншому випадку вони рідко бувають виграшними та майже завжди тривають роками.

Юрист у Львові: що дають завчасні звернення за порадами?

Вище ми вже згадували про те, що краще займатися «юридичною профілактикою», ніж вирішенням справ, що вже зайшли в глухий кут. Але що фактично дають завчасні звернення до майстрів юридичної справи?

Наприклад, завчасне звернення щодо укладення договору, створення установчого документу та документу, який би фіксував правила прийняття на роботу працівників, допомагає не тільки зберегти дружні стосунки з колегами різних рівнів, але й захиститися від псування нервів та витрати великих сум грошей, що часто виникають під час самостійного вирішення юридичних питань.

Знову ж таки, до того часу, коли потенційний працівник подасть до суду позов про гендерну дискримінацію, що може бути частково зумовлено питаннями, поставленими під час співбесіди, усе, що ви можете зробити — це знайти хорошого адвоката. Як варіант — попередньо поспілкуватися з юристом на тему: “А які питання я можу задавати своєму потенційному працівникові аби не бути жертвою судових позовів?”

Невеликі зусилля на початку шляху врятують вас від великих проблем у самому кінці.

Навіщо витрачати величезні суми грошей на оплату судових витрат та адвокатських послуг, якщо є можливість усе попередити правильно складеними правовими документами? У кінцевій вартості послуги юриста у Львові під час супровода справи будуть просто незначними інвестиціями в безтурботне існування вашої справи на ринку.

Звісно, ви можете використовувати Інтернет, довіряти своєму досвіду та словам партнерів, колег. Але корисна порада ніколи не буває зайвою. Скачали шаблон договору в Інтернеті? Добре, але перед тим, як ви його понесете на зустріч із ймовірним партнером, нехай його положення перегляне юрист у Львові. Аналогічна ситуація і з питаннями, що задаються під час співбесіди. Погодьте їх із юристом у Львові, нехай він оцінить їхню юридичну коректність та етичність.

Юридичні послуги Адвокатського бюро “Яновський і партнери” у Львові: у чому цінність?

Допомога кваліфікованих юрисконсультів іноді стає необхідною умовою для успішного становлення й розвитку бізнесу. Причому це стосується не лише бізнесменів-початківців: навіть у досвідчених підприємців часом виникають складнощі з проведенням певних правових процедур і оформленням відповідних документів. Юридичні послуги у Львові для власної справи від «Західної консалтингової групи» — це індивідуальний підхід, комплексний супровід, а також гарантія абсолютної конфіденційності і професійної відповідальності. Сюди відносяться:

 • Послуги корпоративних юрисконсультів. Вони включають у себе підготовку правових рекомендацій, складання та аналіз договорів, позовів та інших правових документів, юридичний супровід здійснення угод, послуги щодо захисту підприємницької діяльності, абонентське обслуговування та консультаційну підтримку тощо. Коло питань, які вирішує «Західна Консалтингова Група», як правило, належить до обов’язків штатного або позаштатного корпоративного юриста, а іноді навіть цілого корпоративного відділу
 • Юридичний експрес-аудит бізнесу. Метою цієї послуги є надання клієнту такого комплексу юридичних послуг, щоби проблеми й ситуації не заставали його зненацька, потребуючи вирішення вже по факту свого настання. Більше ніякого «грому серед ясного неба» — юридичне обслуговування від ZKG дозволить підприємцю мати вірний прогноз, завчасне планове вирішення й постійну підтримку власної справи в «здоровому» правовому стані. На підставі даних проведеного експрес-аудиту замовнику надається звіт про стан правової захищеності його бізнесу, після чого він може впорядкувати правові й офіційні питання самостійно або укласти з нами угоду аутсорсингу.
 • Due Diligence (юридична експертиза). Ця послуга є процедурою формування картини об’єктивного бачення підприємства або бізнесу як об’єкта інвестування, включаючи його оцінку незалежними експертами, аналіз інвестиційних ризиків та інші складові. Вона в першу чергу спрямована на всебічну перевірку законності й ризиковості запланованої угоди або інвестиційного проекту. Скориставшись цією послугою перед придбанням підприємства або вкладанням коштів у його розвиток, Ви зможете уникнути таких небажаних наслідків як низька реальна вартість активів, судові позови, податкові та фінансові перевірки та інших економічних, правових, податкових, політичних та маркетингових ризиків.

Підготовка документів для різних правових процедур. «Західна консалтингова група» надає свою допомогу в оформленні всіх офіційних паперів, необхідних для державної реєстрації або перереєстрації підприємства, внесення змін до реєстраційних даних та установчих документів, у випадках відчуження корпоративних прав, злиття, приєднання, поділу підприємства, його ліквідації, банкрутства тощо. Будь-яка з цих ситуацій може мати безліч «підводних каменів», що можуть обернутися неприємними наслідками, а тому вимагає професійного вирішення. Наша компанія береться за підготовку документів будь-якої складності, несе відповідальність за якість результату й гарантує своїм клієнтам абсолютну конфіденційність.

Часті питання про юридичні послуги для бізнесу

Як і де замовити юридичні послуги у Львові та Україні?

Рекомендуємо ознайомитися детальніше у статі

Чи може без юридичних послуг обійтися середній чи малий бізнес?

Звісно, може, і навіть без виняткових випадків. Але в дійсності підприємцям та уповноваженим ними персонам доводиться звертатись у компанії, які надають юридичні консультації та інші цільові послуги. І знаєте, чому виходить саме так? Детальніше читайте тут

Чи можна отримати юридичні послуги віддалено?

Так. Наприклад, реєстрація та захист інтелектуальної власності, реєстрація/припинення ФОП тощо. Спілкування буде вестись зручним для обох сторін способом. Дані та документи можуть бути надісланими через ел.пошту або укр.поштою, новою поштою тощо.

Чи можна отримати безкоштовну консультацію по телефону?

Так, якщо ваше питання не потребує додаткового дослідження, а відповідь є короткою до 5 хв. Проте рекомендуємо скористатися повноцінною консультацією. Саме грунтовне дослідження питання може зберегти ваш час та більшу кількість коштів у майбутньому.

Чи може скористатись послугами нерезидент?

Так, за закнодавством України обмежень немає. У нас є кваліфіковані партнери перекладачі, які забезпечать необхідний усний чи письмовий переклад. Якщо згідно законодавства у тих чи інших відносинах може бути стороною іноземець, то ми з радістю підготуємо всі необхідні документи та зразки.

Чи можна користуватись зразками документів, які є в інтернеті?

Не рекомендуємо використовувати зразки з мережі інтернет, оскільки знайдений зразок скоріш за все не відповідатиме вашій ситуації, а також не враховуватиме діючих змін/нововведень. Використовуючи зразок документів з інтернету Ви не можете бути на 100% впевненим у захищеності.
(23 - 4.96 - 5)
X