fbpx
[get_banners]

Юридичні послуги, бухгалтерський аутсорсинг і податкове планування у Львові

In: Адвокатске бюро Яновський і партнери, Академія професійного бухгалтера, Бухгалтерська компанія Збережені Активи, Західна консалтингова група 25 Nov 2018

Шановні клієнти та друзі!

«Західна Консалтингова Група» як компанія, заснована у формі товариства з обмеженою відповідальністю і почала свою діяльність 21 листопада 2003 року надаючи юридичні послуги для бізнесу. 

Головна мета холдингу професійних послуг:

Сервіс понад усе – клієнтоорієнтованість, швидкість, етика, професіоналізм

для формування в бізнес-середовищі еталону, цінності і культуру професійних послуг із збереження і захисту активів клієнтів.

«Західна Консалтингова Група» стала холдинговою компанією і координуючою компанією групи, і тепер це не звичайна юридична фірма, а реальна група компаній, які надають вузькоспеціалізований перелік професійних послуг для ведення власної справи у таких сферах:

Адвокатське бюро “Яновський і партнери” – захищені права власників бізнесу і активи їх компаній  

Спеціалізацією Адвокатського бюро “Яновський і партнери”

є юридичні послуги з правової безпеки бізнесу:

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” – ключові управлінські показники фінансової звітності, повністю обліковані активи, бездоганно здані звіти, в міру сплачені податки 

Академія професійного бухгалтера кваліфіковані і етичні фахівці для сфери бухгалтерії, податків і збереження активів

В команді холдингу компаній – до 30 фахівців і менеджерів, які стануть вашими лоцманами в морях податків, бухгалтерії та бізнес-юриспруденції.

Ідеологом і засновником холдингу є Олексій Яновський.

Ми з радістю підемо Вам на зустріч, бо прагнемо донести до Вас всю професійну інформацію і вирішити ваше питання просто, доступно і компетентно.

Компанія «Західна Консалтингова Група» сповідує наступні цінності та принципи:

Щирість та прозорість;

Толерантне та ввічливе спілкування;

Орієнтація на бажання клієнта;

Високі фахові стандарти;

Повна конфіденційність;

Гарантована фінансова і професійна відповідальність.

Виявляючи послідовність і професіоналізм, нам вдалося у кожній із сфер, сформувати коло клієнтів, яким ми надаємо послуги сегмента business to business (b2b – бізнес для бізнесу). Надання орієнтованих на клієнта бухгалтерських, консультаційно-навчальних та юридичних послуг власникам приватного бізнесу і їх компаніям, для нас вважається правилом хорошого тону. Жоден вид бізнесу не може обійтися без послуг, які надає наша компанія і в цій сфері висока конкуренція. Ми конкуруємо не ціною, а реальним змістом і якістю послуг, підтримкою 24/7 наших цільових клієнтів. Навіть приватні особи, які не мають власної справи і не є нашими цільовими клієнтами, звертаються до нас як до експертів, для вирішення суміжних питань права, обліку та податків.

Таким чином, «Західна Консалтингова Група», через спеціалізовані компанії надає аутсорсинг професійних бухгалтерських, юридичних послуг, послуг у сфері податкового і фінансового планування, кваліфікації у сфері фінансів. Кожен наш фахівець наділений почуттям міри і такту, вміє досягати цілей і результатів, підготовку кожного перевірено, в нас є актуальний щоденний досвід.

Наша ділова репутація серед клієнтів, профільних фахівців і конкурентів, підтверджена численними автентичними відгуками. Ми даємо письмові гарантії конфіденційності, а наша професійна відповідальність гарантована однією з кращих страхових компаній світу в суму 1 000 000 грн. Для наших фахівців зовсім очевидне і зрозуміле Ваше бажання швидко, якісно і ефективно вирішити поставлені завдання.

До нас щодня звертаються клієнти з метою отримати очікувано хороший результат і вирішення будь-яких поставлених завдань у заявлених нами сферах бухгалтерського обліку, бізнес-юриспруденції чи податкового планування. Ми постійно тримаємо руку на пульсі подій. Вдосконалюємо і покращуємо свої послуги, відгукуючись на зауваження і побажання клієнтів, прагнучи не знижувати задану планку, що гарантує Вам більше, ніж Ви можете очікувати. Ми не тільки знаємо вартість часу, але й вміємо його цінувати, на перше місце поставивши швидкість і надійність наших послуг.

 

З повагою, від команди Західної Консалтингової Групи

засновник Олексій Яновський

X