Юридичні послуги, бухгалтерський аутсорсинг і податкове планування у Львові

In: Західна консалтингова група 25 Nov 2015

Шановні клієнти та друзі!

«Західна Консалтингова Група» як компанія, заснована у формі товариства з обмеженою відповідальністю і почала свою діяльність 21 листопада 2003 року надаючи юридичні послуги для бізнесу. 

Головною метою групи компаній є формування в бізнес-середовищі еталону, цінності і культуру професійних послуг із захисту прав і збереження активів клієнтів, що належать до малого і середнього бізнесу.  

«Західна Консалтингова Група» стала управляючою компанією групи, і тепер це не звичайна юридична фірма, а реальна група компаній, які надають вузькоспеціалізований перелік професійних послуг для ведення власної справи у таких сферах:

 • Адвокатське бюро “Яновський і партнери” – захищені права власників бізнесу і активи їх компаній  

 • юридичні послуги для власної справи – безкоштовні первинні консультації для власників бізнесу, правовий бліц-аудит діючого бізнесу, визначення правової моделі власної справи, правові питання відкриття бізнесу, сприяння купівлі-продажу бізнесу, реєстрація фірм, переоформлення прав власності на корпоративні права підприємств; захист продуктів і бренду команії шляхом реєстрації торгових марок, захист комерційної таємниці, технології виробництва, авторських прав; правові моделі співпраці з персоналом; регулярний юридичний аутсорсинг для компаній і супровід офіційних питань власної справи; запобіжні дії та захист при перевірках, захист активів через реорганізацію. Цим займаються досвідчені, впевнені у собі, виховані визнанням клієнтів і щоденним успіхом адвокати і бізнес-юристи, яких ви навряд чи зможете знайти у звичайній юридичній фірмі.

 • Компанія “Збережені активи” – ключові управлінські показники фінансової звітності, повністю обліковані активи, бездоганно здані звіти, в міру сплачені податки 

 • бухгалтерський аутсорсинг і бухгалтерські послуги включають – бухгалтерський бліц-аудит діючого бізнесу, перевірку стану обліку і збереження активів, податковий консалтинг, бухгалтерський облік від А до Я, податкову і фінансову звітність компаній і підприємств. Податковий облік і звітність для підприємців. Управлінський облік, звітність за міжнародними стандартами. Легальні і надійні безподаткові та низькоподаткові схеми грошових потоків. Втілюють фахівці – сертифіковані міжнародні бухгалтери, (сертифікати IFA, CIPA, CAP та виступають у ролі незалежних фінансових експертів-фахівців.

 • Компанія “Академія професійного бухгалтера” – кваліфіковані і етичні фахівці для сфери бухгалтерії, податків і збереження активів

 • продукти зі здобуття або підвищення кваліфікації – тренінги, практикуми, семінари – програми: “Бухгалтерія для початківіців “Від “чайника” до PROFІ”; “Податки для PROFI”; кваліфікаційна підготовка до екзаменаційної програми САР-СІРА (САР – Certified Accounting Practitioner: Сертифікований бухгалтер-практик), (СIPA – Certified International Professional Accountant: Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер). Іспити CAP/CIPA використовуються для заліку п’яти іспитів у британських сертифікаціях АСА і CFAB Інституту присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (ICAEW).

В команді наших спеціалістів 18 постійних та 9 залучених фахівців, які є експертами у податках, бухгалтерії та бізнес-юриспруденції.

Засновником групи команій є Олексій Яновський, який створив і впровадив технологію послідовного надання професійних послуг, починаючи зі спеціалізованої для В2В юридичної фірми, – послуги правового характеру, бухгалтерські, податкові, кваліфікаційні, які належать до сфери офіційних питань, що постають у ході організації та ведення бізнесу.

Ми з радістю підемо Вам на зустріч, бо прагнемо донести до Вас всю професійну інформацію просто, доступно і компетентно. 

Компанія «Західна Консалтингова Група» сповідує наступні цінності та принципи:

 • Щирість та прозорість;

 • Толерантне та ввічливе спілкування;

 • Орієнтація на бажання клієнта;

 • Високі фахові стандарти;

 • Повна конфіденційність;

 • Гарантована фінансова і професійна відповідальність.

Виявляючи послідовність і професіоналізм, нам вдалося у кожній із сфер, сформувати коло клієнтів, яким ми надаємо послуги сегмента business to business (b2b – бізнес для бізнесу). Надання якісних бухгалтерських, кваліфікаційно-навчальних та юридичних послуг власникам приватного бізнесу і їх компаніям, для нас вважається правилом хорошого тону. Сьогодні жоден вид бізнесу не може обійтися без послуг, які надає наша компанія. Навіть приватні особи, які не мають власної справи і не є нашими цільовими клієнтами, звертаються до нас як до експертів, для вирішення суміжних питань права, обліку та податків.

Таким чином, «Західна Консалтингова Група», через спеціалізовані компанії надає аутсорсинг професійних бухгалтерських, юридичних послуг, послуг у сфері податкового і фінансового планування, кваліфікації у сфері фінансів. Кожен наш фахівець наділений почуттям міри і такту, всі вони вміють досягати цілей і результатів, підготовку кожного перевірено, більшість має найпрестижнішу кваліфікацію і актуальний щоденний досвід.

Наша ділова репутація серед клієнтів, профільних фахівців і конкурентів, підтверджена численними автентичними відгуками. Ми даємо письмові гарантії конфіденційності, а наша професійна відповідальність гарантована одною з кращих страхових компаній світу в суму 1 000 000 грн. Для наших фахівців зовсім очевидне і зрозуміле Ваше бажання швидко, якісно і ефективно вирішити поставлені завдання.

До нас щодня звертаються клієнти з метою отримати очікувано хороший результат і вирішення будь-яких поставлених завдань у заявлених нами сферах бухгалтерського обліку, бізнес-юриспруденції чи податкового планування. Ми постійно тримаємо руку на пульсі подій. Вдосконалюємо і покращуємо свої послуги, відгукуючись на зауваження і побажання клієнтів, прагнучи не знижувати задану планку, що гарантує Вам більше, ніж Ви можете очікувати. Ми не тільки знаємо вартість часу, але й вміємо його цінувати, на перше місце поставивши швидкість і надійність наших послуг.

 

З повагою, від команди Західної Консалтингової Групи

власник Олексій Яновський

Підписатись на наші новини


X