fbpx

Наша команда

Володимир Бервецький

Володимир Бервецький

Представник із зв'язків з громадськістю

Антоніна Белюга

Антоніна Белюга

Директор Адвокатського бюро "Яновський і партнери"

Наталія Гук

Наталія Гук

Представник з бухгалтерських послуг

Віоріка Капріян

Віоріка Капріян

Головний представник з бухгалтерських послуг

Ольга Кисіль

Ольга Кісіль

Представник з юридичних послуг

Тетяна Лежанська

Тетяна Лежанська

Представник з оформлення медіа-матеріалів для академії і зв'язків з громадськістю
Марата Паранько

Марта Паранько

Представник з бухгалтерських послуг

Пеньга Василь

Василь Пеньга

Представник з фінансів

Наталія Петришин

Наталія Петришин

Головний представник з бухгалтерських послуг

Лілія Скорик

Лілія Скорик

Представник з бухгалтерських послуг

Марта Сущик

Головний представник з бухгалтерських послуг

Юлія Урбановська

Юлія Урбановська

Директор Бухгалтерської компанії "Збережені активи"

Людмила Шахно

Людмила Шахно

Директор компанії Академія професійного бухгалтера
Юлія Шерстил

Юлія Шерстило

Молодший представник з бухгалтерських послуг

Олексій Яновський

Олексій Яновський

Засновник холдингу професійних послуг zkg.ua

Основу та ядро будь-якої групи людей зі спільними інтересами становлять однодумці. Люди, які і є компанією Західна Консалтингова Група, працівники, партнери, підрядники – це не лише ідеологи і професіонали власної справи. Ми - поділяємо одну ідеєю та спільні цілі, ми - енергійні та цілеспрямовані, ми - відповідальні та результативні, ми - самодостатні та виважені, ми - впевнені у собі та привітні люди. Кожен з нас є особистістю, адже ми - люди.

Ми знаємо "секрет" того, що потрібно Вам - нашим клієнтам.

Вам потрібна увага, а не байдужість.

Вам потрібна відповідальність та гарантії, а не виправдання і відговорки.

Вам потрібна чіткість та впевненість, а не розмитість і сумніви.

Вам потрібно, щоб Вас чули і допомогли зробити Вашу улюблену справу безпечною і надійною.

Це те, що обов'язково входить у наш "продукт", поруч із самою професійною послугою. Ми будуємо спілкування рівноправних партнерів, а не на рівні "я фахівець, а ти дилетант".

Тому, завжди даємо більше ніж Ви очікуєте і Ви знову і знову знайдете у наших продуктах якусь неочікувано приємну деталь, а ми щоразу підніматимемо "планку", щоб узяти нову висоту. В нас є справжня ОРГАНІЗАЦІЯ і є ФАХІВЦІ з непересічним досвідом роботи у міжнародних компаніях, вітчизняних холдингах, судових і правоохоронних органах, фінансових установах, фахівці приватної практики, які прекрасно обізнані з саме з проблемами малого і середнього бізнесу, до числа яких належить і наша компанія.

Ми впевнені у значно вищому потенціалі команди, як групи людей, де у кожного своя роль, ніж в можливостях єдиного, хай і геніального, фахівця та бачимо, що працівники ототожнюють себе з компанією, йдуть на зустріч клієнтам та прагнуть задовольнити їх вимоги якнайповніше. Ви побачите це на практиці,

Люди компанії не беруть активної участі у жодній політичній партії, хоча кожен з нас має активну життєву та громадянську позицію. Ми не надаємо будь-кому жодних переваг за мовою спілкування, релігійними переконаннями, звичаями, традиціями, національністю, расою, кольором шкіри, статтю. В той же час, ми любимо наші родини, міста, місцевості та країну у якій живемо - нашу батьківщину. Ми будуємо відкриті та прозорі взаємини, щоб Ви нам довіряли не тільки як професіоналам, а й на рівні звичайного людського спілкування.

Яких людей ми шукаємо?

Ми не шукаємо просто фахівців, які щось добре уміють. Ми запитуємо у людей, - "чи поділяєте Ви нашу мету, світогляд, прагнення, цінності?", які описано і у цій статті, тобто, ми шукаємо "собі подібних", бо однодумцям легше порозумітися куди іти і що робити. Ми добираємо в команду найкращих, створюємо кадровий резерв. І якщо Ви, читаючи ці рядки, бажаєте бути в команді компанії, поділяєте мету і задум нашої компанії, і не боїтеся згодом стати на відповідальний пост, Вам варто знати яких саме людей ми шукаємо.

Наш "ідеальний" працівник - людина, яка у своїй сфері:

1) сама може побачити те, що потребує поліпшення;

2) сама може знайти рішення, як це поліпшити;

3) сама може втілити це рішення в життя;

4) вона робить це без будь-якого спонукання, примусу чи тиску зі сторони.

І така людина буде щедро винагороджена - підтримкою, приязним ставленням, визнанням і, звичайно ж, матеріально.

Ми захоплюємося тими, кому можна довіряти, хто виконує роботу на своєму місці, коли їх безпосередній керівник не стоїть над ними, або, навіть, коли він у себе вдома, у відрядженні або у відпустці.

Ми захоплюємося тими, хто, коли йому доручать завдання, спокійно і негайно береться його виконувати, не ставлячи запитань, без яких-небудь прихованих або явних невдоволень і без наміру зробити "видимість роботи", робить саме те, що від нього вимагається - тобто досягає результат.

Ми захоплюємося тими, хто розуміє, що витрати не можуть бути більшими за доходи.

Ми захоплюємося тими, хто вміє досягати і створювати результати, а не просто бути "гарним хлопцем" з престижним дипломом, знанням мов, вченим ступенем або іншими "понтами" і "великим досвідом роботи", адже продуктивну людину всього можна навчити.

Ми захоплюємося тими, хто бачить серед спільної мети і свою мету, свій особистий мотив її досягнення, - бачить те, що рухає і спонукає до дії.

Ми захоплюємося тими, хто усвідомлює, що досягнення результату командою це й досягнення особистого результату кожним з її учасників.

Адже, що з того, що футбольна команда має 11 "яскравих індивідуальних зірок", якщо вона не перемогла у фінальному матчі чемпіонату світу. Якщо чемпіоном стає команда, то чемпіоном стає і кожен з її учасників. Можна бути зіркою, але не стати чемпіоном.

Ми шукаємо не зірок, а чемпіонів. Станете чемпіоном - станете зіркою.

Це нелегкий, довгий та часом, повний розчарувань шлях, - пошук таких людей, пошук однодумців.

Та зате, все, що така людина захоче та попросить, вона матиме як винагороду.

Такі люди потрібні в кожній спільноті, - в кожній сім'ї, в кожному місті і селі, в кожному офісі і крамниці, майстерні і фабриці. Країні потрібні такі люди. Дуже потрібні. Адже вони і змінюють світ на краще.

Дізнайтесь про актуальні вакансії нашої компанії:

(12 - 4.58 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X