fbpx

Вакансії і кадровий резерв – ЗКГ

Вакансії і кадровий резерв

холдингу професійних послуг Західна консалтингова група

На цій сторінці ви можете знайти інформацію про актуальні вакансії в кожній з компаній холдингу, або пропозиції для формування кадрового резерву.

Компанія «Західна консалтингова група» ТОВ є головною компанією холдингу професійнихпослуг, до складу якого входять, ще 4-ри компанії, що надають професійні послуги в таких професійних сферах:

1) Адвокатське бюро «Яновський і партнери», 

Головний продукт - юридичний сервіс з передбачення і вирішення офіційних питань бізнесу, корпоративного, податкового права, захистуінтелектуальної власності для бізнесу;

2) Бухгалтерська компанія «Збережені активи» ТОВ, Бухгалтерська компанія "Збережені активи Медіум” ТОВ

Головний продукт — регулярний бухгалтерський сервіс (аутсорсинг), податкова звітність,податковий консалтинг і планування, захист від податкового свавілля;

3) Компанія «Академія професійного бухгалтера» ПП

Головний продукт - навчальні продукти для практичного застосування в сфері бухгалтерії і фінансів (підготовка фахівців-практиків для бізнесу — курси, тренінги, практикуми)


Яких людей ми шукаємо?

Ми не шукаємо просто фахівців, які щось добре знають і вміють, хоча фах, безумовно важливий. Ми завжди запитуємо у людей, і у Вас теж, - "чи поділяєте Ви спільну мету, світогляд, прагнення, цінності?", які описано частково і у цій статті. Тобто, ми шукаємо "собі подібних", бо однодумцям легше порозумітися куди іти і що робити. Ми добираємо в команду найдостойніших, і також створюємо кадровий резерв. І якщо Ви, читаючи ці рядки, бажаєте бути в команді компанії, поділяєте мету і задум холдингу, і не боїтеся згодом стати на відповідальний пост, Вам варто знати яких саме людей ми шукаємо.

Наш "ідеальний" працівник - людина, яка у своїй сфері:

1) сама може побачити те, що потребує поліпшення;

2) сама може знайти рішення, як це поліпшити;

3) сама може втілити це рішення в життя;

4) вона робить це без будь-якого спонукання, примусу чи тиску зі сторони.

І така людина буде щедро винагороджена - підтримкою, приязним ставленням, визнанням і, звичайно ж, матеріально.

Наша командна діяльність - це також і позитивні емоції і можливості для особистісного росту.

Ми захоплюємося тими, кому можна довіряти, хто виконує роботу на своєму місці, коли їх безпосередній керівник не стоїть над ними, або, навіть, коли він у себе вдома, у відрядженні або у відпустці.

Ми захоплюємося тими, хто, коли йому/ їй доручать завдання, спокійно і негайно береться за виконання, не розводячи демагогії і не ставлячи "дурних" запитань, ми захоплюємося тими, хто береться за справу без яких-небудь прихованих або явних невдоволень і без наміру зробити "видимість роботи", робить саме те, що від нього вимагається - тобто досягає результат.

Ми захоплюємося тими, хто розуміє, що витрати не можуть бути більшими за доходи.

Ми захоплюємося тими, хто вміє досягати і створювати результати, а не просто бути "гарним хлопцем" з престижним дипломом, знанням мов, вченим ступенем або іншими "понтами" і "великим досвідом роботи", адже продуктивну людину всього можна навчити.

Ми захоплюємося тими, хто бачить серед спільної мети і свою мету, свій особистий мотив її досягнення, - бачить те, що рухає і спонукає до дії.

Ми захоплюємося тими, хто усвідомлює, що досягнення результату командою це й досягнення особистого результату кожним з її учасників.

Адже, що з того, що футбольна команда має 11 "яскравих індивідуальних зірок", якщо вона не зіграна і не перемогла у фінальному матчі чемпіонату світу. Якщо чемпіоном стає команда, то чемпіоном стає і кожен з її учасників. Можна бути зіркою, але не стати чемпіоном.

Ми шукаємо не зірок, а чемпіонів. Станете чемпіоном - станете зіркою.

Це нелегкий, довгий та часом, повний розчарувань шлях, - пошук таких людей, пошук однодумців.

Та зате, все, що така людина захоче та попросить, вона матиме як винагороду.

Такі люди потрібні в кожній спільноті, - в кожній сім'ї, в кожних - громаді, місті і селі, в кожному офісі і крамниці, майстерні і фабриці. Країні потрібні такі люди. Дуже потрібні. Адже вони і змінюють світ на краще.

 

Надіслати резюме

(19 - 4.26 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X