Реєстрація змін до статуту, зміна директора, зміна засновників, продаж корпоративних прав

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 247-01-00

або написавши за адресою: ​​yp@zkg.ua

Хочу замовити реєстрацію змін, відчуження прав

 

Послуги з супроводу реєстраційних процедур діючих товариств, компаній, підприємств

Актуалізація, приведення реєстраційних та установчих документів юридичних осіб організаційно-правових форм, що не існують (колективних, спільних, орендних підприємств, організацій покупців та орендарів тощо), у відповідність до вимог законодавства.

Пропонуємо перетворення ПрАТ і ПАТ (колишніх ВАТ і ЗАТ) в товариство з обмеженою або додатковою відповідальністю, приводимо реєстраційні та установчі документи у відповідність до Закону «Про акціонерні товариства».

Супровід купівлі-продажу часток, корпоративних прав підприємств, зміна складу засновників, власників, учасників, компаній, підприємств та товариств

Допоможемо купити або продати підприємство, частку, акції. Оцінимо ризики, перевіримо  зобов’язання, порадимо як забезпечити відповідальність продавця за приховані зобов’язання.

Пропонуємо супровід усіх юридичних процедур, допомогу при відчуженні та придбанні корпоративних прав, супроводжуємо обмін, продаж, дарування, спадкування часток, компаній, підприємств, продаж, успадкування, дарування акцій, часток, паїв в компаніях.

Знаємо як здійснити прийом нових та вихід існуючих учасників, їх виключення, викуп часток учасників компаніями із подальшим їх продажем, виділ частки учасника для стягнень за його зобов’язаннями за вимогами кредиторів,.

Вирішуємо корпоративні спори, якщо в цьому є необхідність при зміні складу власників компанії, здійснюємо відчуження та набуття корпоративних прав як номінальний покупець або продавець, від імені кінцевого фактичного власника (бенефіціара) з дотриманням умов конфіденційності.

Внесення змін до реєстраційних даних та документів товариств, підприємств, компаній

Підтвердження або внесення змін даних, що не передбачають внесення змін до установчих документів, в ЄДР (єдиному державному реєстрі). Зміна місця знаходження підприємства, зміна керівника, зміна адміністративно-територіального району, постановка на облік за новим місцем реєстрації, зняття з обліку у державних органах, здійснюємо супровід перевірок контролюючими органами при процедурі зняття з обліку — всіма названими послугами може скористатись будь-хто, навіть якщо питання стосується такого процесу, як реєстрація громадської організації.

(7 - 4.86 - 5)
Підписатись на наші новини


X