fbpx

Мета і задум

Основна мета холдингу професійних послуг:

Довгострокова мета холдингу (від 10 і більше років), те, на що компанія направляє свою творчість і енергію.

Сформувати в бізнес-середовищі еталон, цінність і культуру професійних послуг із збереження і захисту активів. Клієнт і сервіс для клієнта понад усе. 

Ми хочемо на це впливати через власну відповідальність, клієнтоорієнтованість, швидкість, етику і професіоналізм

ЗАДУМ:

Головна ідея в тому, як повинна діяти наша компанія і яке її призначення. Це також спосіб дії, характерний для нас, що призводить до реалізації основної мети. Задум відповідає на питання “навіщо існує наша компанія, для чого вона потрібна оточуючим і яку користь вона їм приносить”

1. Виховувати і підтримувати людей і компанії зі спільними цінностями як екосистему професійних послуг для створення бізнесом благ і процвітання суспільства – конкурентних продуктів, робочих місць, податків для соціальної сфери і інфраструктури.

2.Формувати, просувати і впроваджувати найвищі клієнтські, етичні та професійні стандарти (значно вищі за мінімально прийнятні).

3.Мати потрібні бізнес-середовищу, в чомусь унікальні, і тому запитувані продукти, щоб діяти як “еталон” – приклад наслідування.

4.Формувати, підтримувати і координувати середовище ефективних власників, керівників та профільних фахівців.

5.Передбачати, а не виправляти наслідки. Не “лікувати” проблеми бізнесу після їх настання, а робити так, щоб бізнес не “хворів”

6.Бути власником ефективної технології надання професійних послуг з бухгалтерського, податкового і правового аутсорсингу для малого і середнього бізнесу.

З повагою,
засновник  Олексій Яновський

(10 - 4.60 - 5)
X