Мета і задум

ОСНОВНА МЕТА:

Основна мета на дуже великий проміжок часу (від 10 і більше років), те, на що компанія направляє свою творчість і енергію.

Сформувати в бізнес-середовищі еталон, цінність і культуру професійних послуг із збереження і захисту активів. 

ЗАДУМ:

Головна ідея в тому, як повинна діяти наша компанія і яке її призначення. Це також спосіб дії, характерний для нас, що призводить до реалізації основної мети. Задум відповідає на питання “навіщо існує наша компанія, для чого вона потрібна оточуючим і яку користь вона їм приносить”

  1. “Компанія-еталон”, приклад для наслідування, власник ефективної технології надання професійних послуг з правового, бухгалтерського та податкового аутсорсингу для мікро-, малого і середнього бізнесу (МСБ).
  2. Ініційоване, підтримуване та координоване компанією середовище ефективних власників, керівників та профільних фахівців.

 

ПІДЗАДУМИ:

  1. Основні продукти компанії – “Бухгалтерський аутсорсинг”, “Аутсорсинг правових і офіційних питань”, “Аутсорсинг кадрового діловодства”, “Тренінги для фахівців зі збереження і захисту активів”.
  2. Розробляти і надавати унікальні, прості у розмінні, зручні у споживанні професійні послуги, базуючись на опитуваннях клієнтів.
  3. Робити так, щоб власник бізнесу, зосереджували увагу на своїй основній діяльності, реалізовували свій потенціал, забезпечували добробут, розвиток і процвітання, мінімізуючи офіційні юридичні, облікові та податкові ризики бізнесу, у спосіб, що відповідає найвищим етичним та професійним вимогам.
  4. Навчати та підтримувати рівень компетентності клієнтів і їх фахівців, якнайшвидше забезпечувати їх всією новою інформацією та власними ноу-хау, так щоб вони відчували захищеність, впевненість і комфорт.
  5. Навчати та розвивати етичних і компетентних фахівців для середнього і великого бізнесу, таким чином розширюючи власний вплив. 
  6. Залучати найуспішніших у навчанні фахівців в консультанти, лектори і тренери компанії.

 

  1. Гарантувати клієнтам повну відповідальність за зобов’язаннями та мінімізувати негативний вплив людського фактора.

З повагою, власник  Олексій Яновський

(1 - 5.00 - 5)
Підписатись на наші новини


X