Історія

Компанія Західна Консалтингова Група заснована 21 листопада 2003 року в формі ТОВ і є координуючим підприємством групи суб’єктів господарювання, що мають вужчу спеціалізацію і взаємодіють відповідно до договору про спільну діяльність (договору простого товариства). Ідеологом і засновником компанії є Олексій Яновський (ЛНУ ім. І.Франка, юридичний факультет – 1996, Школа власників бізнесу – 2012.

В групі станом на 01 жовтня 2014 року, на умовах найму або за цивільно-правовими чи господарськими договорами співпрацюють 16 штатних та 6 позаштатних фахівці. 

До складу групи входить також компанія “Яновський і партнери”, заснована 16 травня 2005 року, інші суб’єкти господарювання, а також суб’єкти незалежної професійної діяльності – адвокат Олексій Яновський (індивідуальна адвокатська діяльність), судовий експерт (2014-2017 рр.) Людмила Шахно (експертиза бухгалтерського та податкового обліку, міжнародні сертифікати CAP, CIPA).

Сама ідея створення такого формату компанії з надання професійних послуг за логічними і послідовними спеціалізаціями виникла ще перед кризою 1998 року, коли головний ідеолог нового формату послуг організовував надання юридичних та бухгалтерських послуги у певній логічній послідовності.

Здоровий глузд, тобто, звичайна послідовність дій та потік виробництва (надання послуг клієнтам) показав, що після заснування бізнесу та юридичної формалізації його діяльності, що захищає права клієнта (установчі, реєстраційні та дозвільні документи, договори, персонал, майно, інтелектуальна власності)  стає необхідним бухгалтерський облік (збереження та примноження активів) і податковий консалтинг (планування, оптимальна і безпечна сплата податків) оскільки податково-адміністративний вплив держави на бізнес все ще залишається високим (за даними рейтингу Doung Business)  найбільш поширеним і відчутним у бізнес середовищі. 

Все починалося з однієї людини –

БУТИ постановником цілей та ідеологом власної справи, прикладом для власників, тим, хто надихає, приймає рішення і бере на себе відповідальність

з першого кроку – 

РОБИТИ власну улюблену справу, яка допомагає іншим ініціативним і відповідальним людям вести свою власну справу, не дивлячись ні на що та долаючи усі перешкоди

з однієї ідеї – 

МАТИ якісні і корисні для суспільства професійні послуги, що робить їх широко відомими, а для компанії слугує джерелом бездоганної репутації  


Зрештою, нас створили та підкоректували наші клієнти – їх щоденні, найрізноманітніші запити протягом багатьох років, дали нам величезну школу і досвід, дали розуміння очікувань того, що клієнти хочуть отримати. Наші клієнти розраховують на – рівноцінність обміну, безперервність  сервісу, гарантії відповідальності,  конфіденційність, прозорість ціноутворення, оперативність, надійність, мінімум формальностей та бюрократії. Ми дали це все їм, і набагато більше, – відповівши професійною і людською взаємністю та привітністю. Якось непомітно, само собою, більшість з клієнтів стали нашими друзями. Ми ходимо один до одного в гості, радіємо досягненням, вітаємо з святами, спілкуємося не лише про справи, а просто живемо розширюючи своє коло, де нам комфортно і затишно.       

На шляху свого становлення компанія “Західна консалтингова група” зустрічала немало викликів і завдяки виваженому управлінню заслужено стала втіленням найкращих новітніх напрацювань і традицій надання професійних послуг, осередком теплих людських взаємин, прикладом для компаній не лише Львова, а й усієї України. 

Ми з гордістю кажемо про всіх наших працівників, бо у в нашому колі працюють лише етичні, найкращі люди.

 

(3 - 5.00 - 5)
Підписатись на наші новини


X