fbpx

Історія компанії

Компанія Західна Консалтингова Група заснована 21 листопада 2003 року в формі ТОВ і є головною компанією холдингу професійних послуг – координуючим підприємством для інших продуктових компаній, що мають вужчу спеціалізацію і взаємодіють відповідно до договорів. Ідеологом і засновником компанії став Олексій Яновський.

Персонал холдингу (працівники, представники, партнери, підрядники, аутсорс, фрілансери), станом на 01.11.2018 року, складає до 40 осіб, які співпрацюють з холдингом повністю офіційно на договірних засадах. 

До складу холдингу професійних послуг також входять компанії:

  • Адвокатське бюро «Яновський і партнери», засноване 05.01.1994 року
  • Бухгалтерська компанія “Збережені активи” ТОВ, засноване 16.05.2005 року
  • Бухгалтерська компанія “Збережені активи Медіум” ТОВ, засноване 27.06.2018 року
  • “Академія професійного бухгалтера” ПП, засноване 10.06.2010 року

Сама ідея створення такого формату компанії з надання професійних послуг за логічними і послідовними спеціалізаціями виникла ще перед кризою 1998 року, коли була зроблена перша спроба організації надання юридичних та бухгалтерських послуги у певній логічній послідовності.

Здоровий глузд, тобто, звичайна послідовність дій та логічний потік “виробництва” і надання послуг клієнтам показав, що після заснування бізнесу та юридичної формалізації його діяльності, що захищає права клієнта (установчі, реєстраційні та дозвільні документи, договори, персонал, майно, інтелектуальна власності)  стає необхідним фінансове планування, бухгалтерський облік (збереження та примноження активів) і податковий консалтинг (планування, оптимальна і безпечна сплата податків), Такий надійний і швидкий ланцюжок послуг найкраще “виготовляють” спеціалізовані організації, які дають гарантію повної відповідальності. 

Все починалося від однієї людини –

БУТИ постановником цілей та ідеологом власної справи, прикладом для власників, тим, хто надихає, приймає рішення і бере на себе відповідальність

з першого кроку – 

РОБИТИ власну улюблену справу, яка допомагає іншим ініціативним і відповідальним людям вести свою власну справу, не дивлячись ні на що та долаючи усі перешкоди

з однієї ідеї – 

МАТИ якісні і корисні для суспільства професійні послуги, що робить їх широко відомими, а для компанії слугує джерелом бездоганної репутації  


Зрештою, нас створили та підкоректували наші клієнти – їх щоденні, найрізноманітніші запити протягом багатьох років, дали нам чималу школу і досвід, дали розуміння очікувань того, що клієнти хочуть отримати. Наші клієнти розраховують на – рівноцінність обміну, безперервність сервісу, гарантії відповідальності,  конфіденційність, прозорість ціноутворення, оперативність, надійність, мінімум формальностей та бюрократії. Ми почули їх і дали це все їм, і набагато більше, – відповівши професійною і людською взаємністю та привітністю. Якось непомітно, само собою, немало клієнтів стали нашими друзями. Ми ходимо один до одного в гості, радіємо досягненням, вітаємо з святами, спілкуємося не лише про справи, а просто живемо розширюючи своє коло, де нам комфортно і затишно.       

На шляху свого становлення компанія “Західна консалтингова група” зустрічала не одну кризу чи  виклик і завдяки терпінню, наполегливості та витримці є втіленням сучасних практичних напрацювань і традицій професійних послуг, осередком теплих людських взаємин, прикладом для компаній з усієї України. 

Ми з гордістю кажемо про наших людей, бо у в нашому колі дійсно етичні і привітні люди, наділені почуттям гумору, міри і такту.

 

(7 - 4.86 - 5)
Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

Я приймаю умови про обробку і захист перосональних даних і даю згоду на їх обробку.
X