fbpx

Гарантія відповідальності

Для надання клієнтам ще більшої впевненості в професійності та відповідальності холдингу професійних послуг, поряд з ретельним відбором та підготовкою фахівців, – холдингова компанія Західна Консалтингова Група, щодо Адвокатського бюро “Яновський і партнери”, Бухгалтерської компанії “Збережені активи”, Бухгалтерської компанії “Збережені активи – Медіум” і компанії “Академія професійного бухгалтера”, –   застосовує незалежну систему контролю якості професійних послуг.
Також, згідно з актуальними вимогами законодавства щодо фінансового моніторингу, відповідні компанії групи здійснюють за необхідності, перевірку клієнтів, їх контрагентів та операцій, застосовуючи ризик-орієнтований підхід як суб’єкти первинного фінансового моніторингу, що знижує ризики санкцій або інших негативних наслідків для клієнтів.
Компанії також відповідають за своїми зобов’язаннями всім своїм майном і коштами (чистими активами), дані про які є публічними і подаються в державні органи в складі регулярної бухгалтерської звітності (баланс і звіт про фінансові результати).
На поточний рік всі компанії групи мають застраховану професійну відповідальність перед нашими клієнтами на 2 000 000 грн. в першокласній страховій компанії з доброю репутацією.

Ми підтверджуємо фінансову спроможність відповідати за зобов’язаннями і дбаємо про вашу захищеність від випадкового впливу людського фактора, тому свідомо фінансуємо страхування можливого ризику, як це прийнято у цивілізованій світовій практиці.

(13 - 5.00 - 5)
X