Юридические услуги

Замовити юридичні послуги

Юридичні послуги [ru]

Юрисконсульти для бізнесу

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 244-4004

Хочу замовити юридичні послуги

та отримати рахунок на оплату

Допомога кваліфікованих юрисконсультів іноді стає необхідною умовою для успішного становлення і розвитку бізнесу. Причому це стосується не лише бізнесменів-початківців: навіть у досвідчених підприємців часом виникають складнощі з проведенням певних правових процедур і оформленням відповідних документів. Юридичні послуги у Львові для власної справи від “Західної Консалтингової Групи” — це індивідуальний підхід, комплексний супровід, а також гарантія абсолютної конфіденційності і професійної відповідальності. Сюди відносяться:

  • Послуги корпоративних юрисконсультів. Вони включають у себе підготовку правових рекомендацій, складання та аналіз договорів, позовів та інших правових документів, юридичний супровід здійснення угод, послуги щодо захисту підприємницької діяльності, абонентське обслуговування та консультаційну підтримку тощо. Коло питань, які вирішує “Західна Консалтингова Група”, як правило, належить до обов’язків штатного або позаштатного корпоративного юриста, а іноді навіть цілого корпоративного відділу
  • Юридичний експрес-аудит бізнесу. Метою цієї послуги є надання клієнту такого комплексу юридичних послуг, щоб проблеми і ситуації не заставали його зненацька, потребуючи вирішення вже по факту свого настання. Більше ніякого “грому серед ясного неба” — юридичне обслуговування від ZKG дозволить підприємцю мати вірний прогноз, завчасне планове вирішення і постійну підтримку власної справи в “здоровому” правовому стані. На підставі даних проведеного експрес-аудиту замовнику надається звіт про стан правової захищеності його бізнесу, після чого він може впорядкувати правові й офіційні питання самостійно або укласти з нами угоду аутсорсингу.
  • Due Diligence (юридична експертиза). Ця послуга є процедурою формування картини об’єктивного бачення підприємства або бізнесу як об’єкта інвестування, включаючи його оцінку незалежними експертами, аналіз інвестиційних ризиків та інші складові. Вона в першу чергу спрямована на всебічну перевірку законності і ризиковості запланованої угоди або інвестиційного проекту. Скориставшись цією послугою перед придбанням підприємства або вкладанням коштів у його розвиток, Ви зможете уникнути таких небажаних наслідків як низька реальна вартість активів, судові позови, податкові та фінансові перевірки та інших економічних, правових, податкових, політичних та маркетингових ризиків.

Підготовка документів для різних правових процедур. “Західна Консалтингова Група” надає свою допомогу в оформленні всіх офіційних паперів, необхідних для державної реєстрації або перереєстрації підприємства, внесення змін до реєстраційних даних та установчих документів, у випадках відчуження корпоративних прав, злиття, приєднання, поділу підприємства, його ліквідації, банкрутства тощо. Будь-яка з цих ситуацій може мати безліч “підводних каменів”, що можуть обернутися неприємними наслідками, а тому вимагає професійного вирішення. Наша компанія береться за підготовку документів будь-якої складності, несе відповідальність за якість результату і гарантує своїм клієнтам абсолютну конфіденційність.

()
Подписаться на наши новости


X