fbpx
[get_banners]

Ціни і тарифи на професійні послуги

In: Адвокатске бюро Яновський і партнери, Академія професійного бухгалтера, Бухгалтерська компанія Збережені Активи, Західна консалтингова група 10 Jan 2019 Tags: ,

Судити про справжню ціну і цінність послуги лише за часом виконання роботи помилково

Бувальщина із життя Пабло Пікассо.

Одна жінка йшла паризькою вулицею і помітила Пікассо, що робить начерки за столиком вуличного кафе. Вона запитала Пікассо, чи може він зробити начерк з неї за відповідну плату.

Пікассо погодився. Всього за кілька хвилин начерк був готовий.

– І скільки я вам винна? – Запитала жінка.

– П’ять тисяч франків, – відповів Пікассо.

– Але вам знадобилося для цього всього три хвилини, – ввічливо нагадала вона художнику.

– Ні мадемуазель, – заперечив Пікассо, – для цього було потрібне все моє життя.

Висновок: Судити про ціну за часом виконання роботи неправильно.

***

Базові ціни і тарифи на професійні послуги компаній холдингу ЗКГ

Остаточна ціна послуг та істотні умови надання – погоджуються після надання комерційної пропозиції

  • Професійні консультації фахівців (юридичні, бухгалтерські, податкові) –  ціна від 3000 грн.
  • Підготовка проектів договорів, оферт, правил… – ціна від 3000 грн
  • Експрес-аудит (податковий, кадровий, договірний…) – ціна від 9000 грн.
  • Юридичний договірний пакет для ІТ-компанії (NDA, трудовий договір, ЦПД на послуги або договір з ФОП-оми, авторський / ліцензійний договір, договір коворкінгу, ЗЕД контракт з іноземним замовником) – ціна від 9000 грн
  • Бухгалтерський аутсорсинг – ціна договірна (точна ціна бухгалтерських послуг та істотні умови надання – у комерційні пропозиції)
  • Корпоративний договір – ціна від 5000 грн.
  • Реєстрація підприємств – ціна від 5000 грн.;  Реєстрація підприємців – ціна від 1500 грн.
  • Ліквідація, реорганізація підприємств – ціна від 16000 грн.
  • Реєстрація торгових марок, промислових зразків, авторських прав на твори – ціна від 2500 грн.
  • Підготовка індивідуальних бізнес-процесів і зі зразками/ шаблонами документів з правових процедур (н.п. – найм прерсоналу, договірна робота, зустріч перевірок тощо) – ціна від 9000 грн.
  • Пакет досудове врегулювання (підготовка, збір доказів, скраги, претензії, заяви, представництво) – ціна від  4000 грн.
  • Пакет судове врегулювання (підготовка, збір доказів, позов/ відзив, представництво адвоката – одна інстанція) – ціна від 7000 грн.
  • Інформаційно-консультаційні навчальні продукти  – ціна від 2000 грн.
  • Юридичний аутсорсинг, правове абонентське обслуговування – договірна (точна ціна юридичних послуг, зміст та істотні умови надання – у комерційні пропозиції)
  • Кадрове діловодство і облік – договірна (точна ціна послуг кадрового діловодства і обліку, зміст та істотні умови надання – у комерційні пропозиції)
 • Інші професійні послуги – за домовленістю (точна ціна юридичних послуг та істотні умови надання – у комерційні пропозиції)

***

Правила надання усних консультацій та інших послуг, що надаються в момент замовлення


(послуг правового характеру, консультацій з питань комерційної діяльності та управління, бухгалтерських послуг)

Ці правила, (надалі – «Правила») розроблені відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», дійсних «Тарифів, правил та умов надання послуг».

1. Терміни, що використовуються в цих Правилах:

ВИКОНАВЕЦЬ – суб’єкт господарювання, або незалежної професійної діяльності, який надає послуги, на умовах, передбачених цими Правилами. Безпосередніми виконавцями послуг можуть бути наймані працівники, субвиконавці, повірені, інші уповноважені особи, які  надають послуги за вказівкою ВИКОНАВЦЯ.

КЛІЄНТ – фізична особа, яка замовляє послугу у ВИКОНАВЦЯ  для особистих потреб.

ПОСЛУГА – діяльність ВИКОНАВЦЯ (включаючи його найманих працівників, субвиконавців, повірених, інших уповноважених осіб, які надають послуги за вказівкою Виконавця) із надання КЛІЄНТУ на його замовлення усних консультацій та інших послуг, що надаються в момент замовлення.

2. Послуги надаються на підставі договору між ВИКОНАВЦЕМ та КЛІЄНТОМ, укладеного в усній формі. Для укладення договору КЛІЄНТ зобов’язаний надати ВИКОНАВЦЮ документ, що посвідчує його особу (наприклад паспорт внутрішній або закордонний, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, студентський квиток) для ідентифікаціїПідтвердження вчинення усного договору оформляється безготівковою попередньою оплатою, та містить вказівку на підставу  сплати та суму сплачених ВИКОНАВЦЮ грошових коштів.

3. ВИКОНАВЕЦЬ приступає до надання послуги з моменту отримання замовлення, але не раніше моменту оплати. Одночасно із замовленням КЛІЄНТ зобов’язаний  надати ВИКОНАВЦЮ всі достовірні вихідні дані (інформацію) а також,  при потребі, відповідні документи, необхідні для виконання замовлення.

4. КЛІЄНТ з цими Правилами та дійсними «Тарифами, правилами та умовами надання послуг» ознайомлений та погоджується повністю, що засвідчується фактом оплати послуг, і/або підписом КЛІЄНТА під текстом цих Правил, і/або підписом на акті про надані послуги.

5. КЛІЄНТ надає Виконавцю згоду на обробку персональних даних клієнта, і на звернення до КЛІЄНТА з метою дослідження якості послуг Виконавця; з пропозиціями надання послуг Виконавця у майбутньому – за адресами та/або реквізитами, та/або номерами засобів зв’язку, які КЛІЄНТ надав Виконавцю, або які взяті із загальнодоступних  джерел.

6. Оплата наданих послуг здійснюється КЛІЄНТОМ банківським переказом коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ до початку  надання відповідної послуги, що підтверджується банківською випискою або електронною квитанцією, виданою (надісланою) КЛІЄНТУ. За згодою Виконавця оплата може здійснюватися до закінчення виконання (надання послуги).

7. Оплата послуги засвідчує безумовний факт належного надання послуг КЛІЄНТОМ та прийняття наданих послуг ЗАМОВНИКОМ.

X