Загальна інформація

In: Західна консалтингова група 26 Aug 2015

Судити про справжню ціну і цінність послуги лише за часом виконання роботи помилково.

Бувальщина із життя Пабло Пікассо. 

Одна жінка йшла паризькою вулицею і помітила Пікассо, що робить начерки за столиком вуличного кафе. Вона запитала Пікассо, чи може він зробити начерк з неї за відповідну плату.

Пікассо погодився. Всього за кілька хвилин начерк був готовий.

– І скільки я вам винна? – Запитала жінка.

– П’ять тисяч франків, – відповів Пікассо.

– Але вам знадобилося для цього всього три хвилини, – ввічливо нагадала вона художнику.

– Ні мадемуазель, – заперечив Пікассо, – для цього потрібно було все моє життя.

 

Висновок:

Судити про ціну за часом виконання роботи неправильно.

Правила надання усних консультацій та інших послуг, що надаються в момент замовлення


(послуг правового характеру, консультацій з питань комерційної діяльності та управління, бухгалтерських послуг,  консультацій з питань інформатизації та програмного забезпечення)

 Ці правила, (надалі – «Правила») розроблені відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», дійсних «Тарифів, правил та умов надання послуг». 

1. Терміни, що використовуються в цих Правилах:

ВИКОНАВЕЦЬ – суб’єкт господарювання, або незалежної професійної діяльності, який надає послуги, на умовах, передбачених цими Правилами. Безпосередніми виконавцями послуг можуть бути наймані працівники, субвиконавці, повірені, інші уповноважені особи, які  надають послуги за вказівкою ВИКОНАВЦЯ.

КЛІЄНТ – фізична особа, яка замовляє послугу у ВИКОНАВЦЯ  для особистих потреб.

ПОСЛУГА – діяльність ВИКОНАВЦЯ (включаючи його найманих працівників, субвиконавців, повірених, інших уповноважених осіб, які надають послуги за вказівкою Виконавця) із надання КЛІЄНТУ на його замовлення усних консультацій та інших послуг, що надаються в момент замовлення.

2. Послуги надаються на підставі договору між ВИКОНАВЦЕМ та КЛІЄНТОМ, укладеного в усній формі. Для укладення договору КЛІЄНТ зобов’язаний надати ВИКОНАВЦЮ документ, що посвідчує його особу (наприклад паспорт внутрішній або закордонний, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, студентський квиток) для ідентифікаціїПідтвердження вчинення усного договору оформляється прибутковим касовим ордером, квитанцією, іншим документом, тощо який видається КЛІЄНТУ  ВИКОНАВЦЕМ, та містить вказівку на підставу  сплати та суму одержаних ВИКОНАВЦЕМ грошових коштів.

3. ВИКОНАВЕЦЬ приступає до надання послуги з моменту отримання замовлення. Одночасно із замовленням КЛІЄНТ зобов’язаний  надати ВИКОНАВЦЮ всі достовірні вихідні дані (інформацію) а також,  при потребі, відповідні документи, необхідні для виконання замовлення.

4. КЛІЄНТ з цими Правилами та дійсними «Тарифами, правилами та умовами надання послуг» ознайомлений та погоджується повністю, що засвідчується фактом оплати послуг, або підписом КЛІЄНТА під текстом цих Правил, або підписом на акті про надані послуги, або підписом на розрахунковій квитанції.

5. КЛІЄНТ надає Виконавцю згоду на звернення до КЛІЄНТА з метою дослідження якості послуг Виконавця; з пропозиціями надання послуг Виконавця у майбутньому – за адресами та/або реквізитами, та/або номерами засобів зв’язку, які КЛІЄНТ надав Виконавцю, або які взяті із загальнодоступних  джерел.

6. Оплата наданих послуг здійснюється КЛІЄНТОМ готівкою або банківським переказом коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ негайно після надання відповідної послуги, що підтверджується паперовою або електронною квитанцією, виданою (надісланою) КЛІЄНТУ. Оплата може здійснюватися до закінчення виконання (надання послуги).

7. Оплата послуги засвідчує безумовний факт належного надання послуг КЛІЄНТОМ та прийняття наданих послуг ЗАМОВНИКОМ.

Підписатись на наші новини


X