fbpx
[get_banners]

Хочете отримати додатковий дохід за передачу чи отримання у користування чиєїсь ТОРГОВОЇ МАРКИ – субліцензійний договір

In: Статті правова тематика 29 Sep 2016 Tags: ,

Хочете отримати додатковий дохід за передачу чи отримання у користування чиєїсь ТОРГОВОЇ МАРКИ – субліцензійний договір

В продовження попередньої статті (яку можна знайти за посиланням: goo.gl/pV26i2) можна сказати, що укладення ліцензійного договору на використання Вашої торгово марки дає Вам право забороняти або дозволяти ліцензіату передавати користування вашою торговою маркою іншим особам. Така передача оформляється субліцензійним договором.

Субліцензійний договір – договір, за яким ліцензіат надає іншій особі (субліцензіату) субліцензію на використання об’єкта права інтелектуальної власності.

Особливістю даного виду договору є те, що відповідальність перед ліцензіаром за дії субліцензіата несе ліцензіат, якщо інше не встановлено ліцензійним договором.

Законодавством передбачено обов’язкову письмову форму субліцензійного договору, а також передбачено що укладати такий договір можна виключно за письмовою згодою ліцензіара.

До субліцензійного договору застосовуються ті самі істотні умови законодавства, що і до ліцензійного договору, але варто зауважити, що за субліцензійним договором Ви не можете передати чи отримати більше прав, ніж було передано за ліцензійним договором.

Субліцензійний договір дає можливість встановлення обсягу наданих прав використання торгової марки, адже законодавство передбачає 3 види таких договорів:

  • виключна;
  • одинична;
  • невиключна.

Сторони субліцензійного договору викладають у ньому бажані умови та межі використання торгової марки, проте чинне законодавство містить деякі особливі вимоги до змісту субліцензійного договору, без наявності яких останній є нікчемним. Крім того, судова практика також містить рішення, яких варто дотримуватись при укладенні таких договорів.

Наша компанія надає послуги правового характеру щодо реєстрації знаку для товарів і послуг, а також передачі прав на використання останнього шляхом укладення ліцензійного та/або субліцензійного договорів. Наші фахівці підберуть для Вас найкращий вид та умови договору, щоб захистити та примножити Ваші активи. За контактами, вказаними на сайті, Ви можете звернутись до наших фахівців за консультацією та замовленням послуг у зручний для Вас час та спосіб.

 

X