fbpx
[get_banners]

Зміна одиниці виміру в податковій накладній – як правильно виписати розрахунок коригування?

In: Відео податкова тематика 25 Feb 2019 Tags: ,

Розглянемо таку ситуацію: Ви відвантажили покупцю товар в одиницях виміру, які зазвичай використовуються у вашому бухгалтерському обліку. Проте ваш покупець просить змінити одиниці виміру тому, що він використовує якісь інші, або в умовах договору прописані інші одиниці виміру.

Що робити в такому випадку і як правильно виписати розрахунок коригування до податкової накладної?

Давайте розглянемо це на прикладі: припускаємо, ви зробили відвантаження ваших апельсинів в ящиках, ціна такого ящика 300 грн. Проте ваш контрагент просить щоб ви згадно договору або згідно витсавленого рахунку або простио у нього є таке проханння переробили таке відвантаження на “апельсини в кілограмах” відповідно якщо у вас змінюються одиниці виміру то яким чином тоді правильно виписати податкову накладну?

Звертаємо вашу увагу, що при зміні одиниці виміру у вас буде одночано змінюватися і ціна і кількість, адже якщо був один ящик за 300 грн уявляємо, що у вас буде тоді не один якщик, а 10 кг апельсинів по 30 грн.

Тоді у нас відбудеться зміна ціни з 300 грн за ящин на 30 грн. за кілограм, і клькість з штуки “1” ящик зміниться на 10 штук, і відповідно зміниться одиниця виміру з якщика на кілограми.

В такому випадку виникатиме запитання: А який тоді тип причини зміни вказати, адже змінюються фактично три пункти і одиниця виміру і кількість і ціна. В такому випадку типом причини ми зазанчимо “Зміну номенклатури” і податкову накладну ми подамо з типом причини “104” – зміна номенклатури

Приєднуйтесь до практикуму “Профі з ПДВ”

Тривалість: 6 занять по 4 академічні години, з яких два заняття суто практичні. Кожен з учасників  отримає роздатковий матеріал із актуальними інформаційними матеріалами.

Мета практикуму: підтвердити та поглибити свої знання та практичні навички в обліку ПДВ, реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, розібратись з формулою СЕА ПДВ та лімітом для реєстрації податкових накладних,  правильно заповнювати та подавати декларацію та уточнюючий розрахунок, розуміти процес виникнення ПДВ при стосунках з нерезидентом. Розуміти та застосовувати найпростіші оптимізаційні процеси.

Для кого: для бухгалтерів, головних бухгалтерів.

У Львові: за адресою Пасічна 93Б

ONLINE: Ви зможете брати участь з будь-якого пристрою, в будь-якому місці, достатньо лише мати доступ до мережі інтернет.

Лектор: Людмила Шахно (САР, СІРА, Судовий експерт(2014-2017), директор «Академії професійного бухгалтера»)

Спікер Людмила Шахно – Директор ТОВ «Академія професійного бухгалтера», понад 20 років практики у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів тренер тематичних тренінгів, CAP, СІРА, Судовий експерт (2014-2017рр)

Підписуйтесь на наш канал в YouTube

X