fbpx
[get_banners]

Податковий кредит при купівлі бутильованої води – нараховувати ПЗ на себе чи ні

In: Відео податкова тематика 25 Feb 2019 Tags:

Давайте розглянемо найбільш поширену операцію – купівлю бутильованої води в офіс для звичайних потреб працівників.

Для бухгалтера така закупівля завжди відкриває питання – в що з податковим кредитом? Чи потрібно на нього в кінці місяця виписувати податкову накладну і визнавати податкові зобов’язання?

Давайте обговоримо та розглянемо що про це думає ДФС, якщо така вода придбана з ПДВ.

Отже, якщо бутильована питна вода використовується виключно в оподатковуваних операціях та/або господарській діяльності – то обов’язку щодо нарахування податкових зобов’язань з ПДВ у вас не виникає!

Саме тому, питання “чи потрібно нараховувати ПДВ зобов’язання” по статті 198.5 як на використання такої води не в господарській діяльності” – у вас не мало б виникати.

Звичайно, що в таких ситуаціях ми рекомендуємо зробити наказ по підприємству, що з метою забезпечення санітарно-гігієнічних потреб в господарській діяльності використовувати для споживання вашими працівниками бутильовану воду.

Це і буде підтверджувати пов’язаність купівлі такої води з вашою господарською діяльностю.

Приєднуйтесь до практикуму “Профі з ПДВ”

Тривалість: 6 занять по 4 академічні години, з яких два заняття суто практичні. Кожен з учасників  отримає роздатковий матеріал із актуальними інформаційними матеріалами.

Мета практикуму: підтвердити та поглибити свої знання та практичні навички в обліку ПДВ, реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, розібратись з формулою СЕА ПДВ та лімітом для реєстрації податкових накладних,  правильно заповнювати та подавати декларацію та уточнюючий розрахунок, розуміти процес виникнення ПДВ при стосунках з нерезидентом. Розуміти та застосовувати найпростіші оптимізаційні процеси.

Для кого: для бухгалтерів, головних бухгалтерів.

У Львові: за адресою Пасічна 93Б

ONLINE: Ви зможете брати участь з будь-якого пристрою, в будь-якому місці, достатньо лише мати доступ до мережі інтернет.

Лектор: Людмила Шахно (САР, СІРА, Судовий експерт(2014-2017), директор «Академії професійного бухгалтера»)

Спікер Людмила Шахно – Директор ТОВ «Академія професійного бухгалтера», понад 20 років практики у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів тренер тематичних тренінгів, CAP, СІРА, Судовий експерт (2014-2017рр)

Підписуйтесь на наш канал в YouTube

X