Податковий кредит при купівлі бутильованої води – нараховувати ПЗ на себе чи ні

In: Відео податкова тематика 25 Feb 2019 Tags:

Давайте розглянемо найбільш поширену операцію – купівлю бутильованої води в офіс для звичайних потреб працівників.

Для бухгалтера така закупівля завжди відкриває питання – в що з податковим кредитом? Чи потрібно на нього в кінці місяця виписувати податкову накладну і визнавати податкові зобов’язання?

Давайте обговоримо та розглянемо що про це думає ДФС, якщо така вода придбана з ПДВ.

Отже, якщо бутильована питна вода використовується виключно в оподатковуваних операціях та/або господарській діяльності – то обов’язку щодо нарахування податкових зобов’язань з ПДВ у вас не виникає!

Саме тому, питання “чи потрібно нараховувати ПДВ зобов’язання” по статті 198.5 як на використання такої води не в господарській діяльності” – у вас не мало б виникати.

Звичайно, що в таких ситуаціях ми рекомендуємо зробити наказ по підприємству, що з метою забезпечення санітарно-гігієнічних потреб в господарській діяльності використовувати для споживання вашими працівниками бутильовану воду.

Це і буде підтверджувати пов’язаність купівлі такої води з вашою господарською діяльностю.

Спікер Людмила Шахно – Директор ТОВ «Академія професійного бухгалтера», понад 20 років практики у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів тренер тематичних тренінгів, CAP, СІРА, Судовий експерт (2014-2017рр)

Підписуйтесь на наш канал в YouTube

Підписатися на новини

Підпишіться на щотижневий дайджест новин і будьте в курсі подій без зайвого спаму

X