fbpx

Бухгалтерська компанія “Збережені активи”

Шановні клієнти та друзі!

Бухгалтерська компанія “Збережені активи” засновна 16 травня 2005 року у формі товариства з обмеженою відповідальністю, і входить до складу групи компаній під упралінням «Західної Консалтингової Групи», як спеціалізована компанія, що надає послуги бухгалтерського аутсорсингу.


Головною метою Бухгалтерської компанії “Збережені активи”:
– формування в бізнес-середовищі еталону професійних послуг із збереження і примноження активів компаній малого і середнього бізнесу.  

Продуктами Бухгалтерської компанії “Збережені активи” є– ключові управлінські показники фінансової звітності отримані за даними бухгалтерського обліку,- повністю обліковані активи,- своєчасно здані бездоганні здані звіти в державні органи,- в міру сплачені податки.
Бухгалтерський аутсорсинг і бухгалтерські послуги включають– бухгалтерський бліц-аудит діючого бізнесу, перевірку стану обліку і збереження активів, – розробка і впровадження облікової політики залежно від стратегії компанії клієнта,  – постановка бухгалтерського обліку в новостворених компаніях,- податковий консалтинг,- бухгалтерський облік від А до Я,- податкову і фінансову звітність компаній і підприємств,- податковий облік і звітність для бізнес-груп юридичних осіб і підприємців,- управлінський облік,- звітність за міжнародними стандартами,- легальні і надійні безподаткові та низькоподаткові схеми грошових потоків. Впровадження цих продуктів в компаніях клієнтів відбувається під контролем  сертифікованих міжнародних бухгалтерів, (сертифікати IFA, CIPA, CAP, АССА DipIFR) та виступають у ролі незалежних фінансових експертів-фахівців. В команді спеціалістів 11 постійних та 3 залучених фахівці, які є експертами у податках і бухгалтерії. Засновником команії є Олексій Яновський.
Таким чином Бухгалтерська компанія “Збережені активи”, надає аутсорсинг професійних бухгалтерських послуг, послуг у сфері податкового і фінансового планування. Кожен наш фахівець наділений почуттям міри і такту, всі вони вміють досягати цілей і результатів, підготовку кожного перевірено, більшість має найпрестижнішу кваліфікацію і актуальний щоденний досвід.
Наша ділова репутація серед клієнтів, профільних фахівців і конкурентів, підтверджена численними автентичними відгуками.
Ми надаємо письмові гарантії конфіденційності і захисту комерційної таємниці, перед початком співпраці з кожним клієнтом, укладаємо договір про нерозголошення, а наша професійна відповідальність гарантована однією з кращих страхових компаній світу в сумі 5 000 000 грн.
Для наших фахівців зовсім очевидне і зрозуміле Ваше бажання швидко, якісно і ефективно вирішити поставлені завдання.
З повагою, від команди Компанії “Збережені активи”

засновник Олексій Яновський

(24 - 4.58 - 5)
X