Адвокатське бюро “Яновський і партнери”

Шановні клієнти та друзі!

Адвокатське бюро "Яновський і партнери" входить до групи компаній "Західна Консалтингова Група" як партнер, спеціалізована організація і форма здійснення адвокатської діяльності з надання юридичних послуг для бізнесу. 

 

Головною метою адвокатського бюро є формування в бізнес-середовищі еталону професійних послуг із захисту прав клієнтів, шляхом правового планування бізнесу і перебачення правових наслідків бізнес-рішень.

 

Спеціалізацією Адвокатського бюро "Яновський і партнери" є юридичні послуги з організації власної справи (бізнесу) 

первинні консультації для засновників бізнесу і власників діючого бізнесу;

- визначення правової моделі власної справи і правові питання відкриття бізнесу, сприяння купівлі або продажу бізнесу, реєстрація фірм, переоформлення прав власності на корпоративні права підприємств; 

- правовий бліц-аудит діючого бізнесу, виявлення суттєвих правових ризиків з наданням звіту і рекомендацій усунення цих ризиків;

- захист продуктів і бренду компанії шляхом реєстрації торгових марок, авторських прав  і інших прав інтелектуальної власності;

- система захисту комерційних секретів (положення і договори про конфіденційність, NDA), захист комерційної таємниці, технології виробництва;  

- правові моделі діяльності компаній, моделі ІТ компаній-коворкінгів, юридичні низькоподаткові моделі;

- правові моделі співпраці з персоналом (трудові, цивільно-правові договори, договори з підприємцями); 

 

- запобіжні дії, навчання персоналу і підготовка  на випадок первірок, захист при перевірках, захист активів через реорганізацію.

 

Цим займаються досвідчені, впевнені у собі, виховані визнанням клієнтів і щоденним успіхом бізнес-адвокати і юристи, якими зможе похвалитися не кожна юридична фірма.

В команді наших спеціалістів 4 постійних та 4 залучених фахівці, які є експертами у бізнес-юриспруденції.

Засновником адвокатського бюро є Олексій Яновський.

 

Таким чином, Адвокатське бюро "Яновський і партнери" надає аутсорсинг професійних юридичних послуг. Кожен наш фахівець наділений почуттям міри і такту, всі вони вміють досягати цілей і результатів, підготовку кожного перевірено, більшість має найпрестижнішу кваліфікацію і актуальний щоденний досвід.

Наша ділова репутація серед клієнтів, профільних фахівців і конкурентів, підтвержджена численними автентичними відгуками. Ми даємо письмові гарантії конфіденційності, а наша професійна відповідальність гарантована одною з кращих страхових компаній в суму 1 000 000 грн. Для наших фахівців зовсім очевидне і зрозуміле Ваше бажання швидко, якісно і ефективно вирішити поставлені завдання.

 

З повагою, від команди Адвокатського бюро "Яновський і партнери"

засновник, адвокат Олексій Яновський

(11 - 5.00 - 5)
Підписатись на наші новини


X