fbpx

Правила для студентів навчального центру

ПРАВИЛА ДЛЯ СТУДЕНТІВ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

 

Для того щоб ви могли проходити навчання успішно та без перешкод, необхідно дотримуватись певних правил:

 

  1. Приходьте в навчальну аудиторію або приєднуйтесь онлайн вчасно. Якщо, з причини крайньої необхідності, ви не можете прийти/приєднатися на заняття в той день або на ту годину, які зазначено в розкладі, повідомте про це лектора, тренера, інструктора або асистената курсу заздалегідь, якомога раніше.
  2. Інтенсивна розумова діяльність, особливо під час навчання та засвоєння навиків, забирає багато енергії. В дні, під час проходження курсу, ви повинні добре виспатися і повноцінно харчуватися.
  3. Намагайтесь не вживати алкоголю за дві доби і ліків за тиждень до початку курсу, – це сповільнює розумову діяльність. Не вживайте ліків, таких як: снодійні, знеболюючі, жарознижуючі або алкоголю в той період, коли ви проходите навчальний курс, без прямого дозволу лектора, тренера, інструктора або асистената. Вживання наркотиків є несумісним з проходженням курсу. Якщо ви вживаєте ліки, прописані лікарем, перебуваючи під його наглядом, будь ласка, повідомте про це лектора, тренера, інструктора або асистената.
  4. Ви можете палити тільки під час перерви і тільки за межами навчальної аудиторії, у відведених для цього місцях, де це не створює незручностей для інших людей.
  5. Не вживайте їжу та напої (крім води) під час проведення заняття та не зберігайте їжу в навчальній аудиторії / на облащтованому навчальному місці.
  6. Якщо у вас виникають проблеми з нерозумінням матеріалів курсу або щось здається Вам заплутаним – одразу повідомте про це лектора, тренера, інструктора або асистената, щоб він/вона могли допомогти вам. Не запитуйте у іншого студента: у нього може бути те ж саме запитання. Завжди запитуйте у лектора, тренера, інструктора або асистената. Це дуже важливо!!!
  7. Під час навчання увімкніть беззвучний режим вашого мобільного телефону, а краще – вимкніть телефон. Це допоможе зосередити вашу увагу на навчанні і ефективно  проходити курс. Ви зможете порозмовляти по-телефону під час перерви.

 

З повагою,

Власник компанії Західна консалтингова група,

Олексій Яновський

(1 - 5.00 - 5)
X