Компанія “Академія професійного бухгалтера”

Шановні клієнти та друзі!

Компанія “Академія професійного бухгалтера” заснована 11 червня 2010 року у формі приватного підприємства, і входить до складу групи компаній під упралінням «Західної Консалтингової Групи», як спеціалізована компанія, що надає послуги з  підняття професійної кваліфікації і надання впевненості фахівцям для бізнесу в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування і підприємницького права. 

 

Головною метою компанії “Академія професійного бухгалтера” є формування професійного середовища фахівців для бізнесу в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування і підприємницького права.  

 

Компанія “Академія професійного бухгалтера” – тестує, відбирає і готує кваліфікованих і етичних фахівці для сфери бухгалтерії, податків і збереження активів

 

Головними продуктами компанії зі здобуття або підвищення кваліфікації є:

– “Бухгалтерія для початківіців “Від “чайника” до PROFІ”;

– “Податки для PROFI”;

Кваліфікаційна підготовка до здачі екзаменаційної програми САР-СІРА

(САР – Certified Accounting Practitioner: Сертифікований бухгалтер-практик), (СIPA – Certified International Professional Accountant: Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер). Іспити CAP/CIPA використовуються для заліку п’яти іспитів у британських сертифікаціях АСА і CFAB Інституту присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (ICAEW).

спеціалізовані тренінги в сфері бухгалтерського обліку, податків і  підприємницького права,

 

Навчання проводиться у формі тренінгів, практикумів, семінарів за схваленими навчальними програмами згідно календаря навчальних програм  і заходів.

 

В команді спеціалістів 3 постійних та 4 залучених фахівці, які є експертами з фінсового і управлінського обліку, податків і підприємницького права.

Засновником команії є Західна консалтингова група

 

Таким чином Компанія “Академія професійного бухгалтера”, надає професійне спеціалізоване навчання у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування і підприємницького права. 

 

З повагою, від команди Компанії “Академія професійного бухгалтера”

Олексій Яновський

(5 - 5.00 - 5)
Підписатись на наші новини


X