БЕЗКОШТОВНІ ПОРАДИ СТАРТАПАМ
 • моделі власної справи, ризики, оподаткування
 • календар безкоштовних заходів
РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ і ФОП
 • безкоштовні консультації з оподаткування і бухобліку
 • календар безкоштовних заходів
РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВИХ МАРОК
 • національна і міжнародна реєстрація ТМ
 • правовий захист комерційних секретів
 • захист промислової власності і авторських прав
ПРАВОВІ МОДЕЛІ ДЛЯ ІТ-КОМПАНІЙ
 • модель ІТ компанії-коворкінгу
 • моделі співпраці із закордонним замовником
МОДЕЛІ СПІВПРАЦІ З ПЕРСОНАЛОМ
 • Трудовий найм чи цивільно-правові договори
 • Пакети діловодства і договорів з персоналом
ЗАПОБІГАННЯ ПЕРЕВІРКАМ
 • Правовий бліц-аудит
 • Антиперевірочний пакет
 • Захист активів через реорганізацію і ліквідацію

“Західна Консалтингова Група” – це не звичайна юридична фірма, а розвинута група компаній, що надають широкий спектр вузькоспеціалізованих професійних послуг для ведення власної справи. Один з трьох основних напрямів нашої діяльності – юридичні послуги-практики. До них відносяться:

Юрисконсульти для бізнесу. Комплекс включає в себе безкоштовні первинні консультації для підприємців, вирішення юридичних питань відкриття підприємницької діяльності, експрес-аудит діючого бізнесу, регулярний юридичний аутсорсинг для компаній і супровід всіх офіційних питань, розробку правової моделі власної справи та моделей співпраці з персоналом, проведення юридичної експертизи об’єкта інвестування (due diligence), підготовку документів для різних правових процедур тощо.

Корпоративне право. “Західна Консалтингова Група” надає кваліфіковану допомогу при реєстрації підприємств, підприємців, змін статуту, засновників або керівництва організації, перереєстрації її юридичної адреси, ліквідації підприємства або його реорганізації шляхом поділу, приєднання, перетворення тощо. У нас також можна отримати юридичну адресу місцезнаходження у Львові та ідентифікаційний код іноземця. З нами кожна правова ситуація вирішиться швидко, просто і конфіденційно, адже ми візьмемо на себе всі юридичні процедури і повністю позбавимо Вас зайвого клопоту.

Трудове право. Наша компанія готова взяти на себе оптимізацію кадрового діловодства і оформлення трудових договорів, вирішити питання захисту персональних даних і отримання ідентифікаційного коду іноземця, врегулювати офіційні питання найму і кадрові питання, відкрити Вам практичний досвід інших фахівців і підприємців, надати дієві алгоритми, покрокові інструкції і зразки необхідних документів тощо. Наші послуги стануть у нагоді власникам бізнесу, що планують розширення штату або прагнуть врегулювати кадрові питання, а також топ-менеджерам, бухгалтерам та фахівцям по роботі з персоналом.

Право інтелектуальної власності. Фахівці компанії “Західна Консалтингова Група” володіють практичним досвідом захисту прав інтелектуальної власності і реєстрації торгових марок, понад 100 з яких вже є зареєстрованими, а також перебувають у процесі реєстрації. Ознайомитись з нашим портфоліо Ви можете у базі даних Укрпатенту, безпосередньо в нашому офісі або через Skype-конференцію. Ми також допоможемо зареєструвати в Укрпатенті промисловий зразок, корисну модель або винахід за міжнародною чи національною процедурою. Особливо наші послуги в сфері інтелектуальної власності стануть у пригоді тим, хто планує розширювати власну справу шляхом франчайзингу.

Договірне і зобов’язальне право. Наша компанія надасть вичерпні консультації та правові поради, розробить цивільно-правовий або господарський договір, зовнішньекономічний контракт, інший письмовий правочин, допоможе укласти договір купівлі-продажу, передачі та поділу бізнесу, роз’яснить, як захистити право і визнати недійсним конкретний договір. Ви зможете отримати письмовий експертний висновок щодо кожного конкретного документу, а також індивідуальний проект договору з урахуванням специфіки діяльності Вашої компанії і її бізнес-процесів.

Податкове право. У нас можна замовити консультацію експерта з податкового права, отримати ідентифікаційний код іноземця, отримати допомогу в оскарженні податкового повідомлення-рішення. Одним з ключових факторів останньго є грамотне та обгрунтоване заперечення на акт податкової перевірки. Фахівці компанії “Західна Консалтингова Група”, а саме – досвідчені податкові консультанти, податкові юристи та бухгалтери CAP допоможуть Вам скласти ці документи найкращим чином та нададуть вичерпну консультацію для конкретного випадку.

Правовий захист активів. Ми проконсультуємо Вас з питань подання позовної заяви, відзиву або заперечення на неї, а також заяви про видачу судового наказу, мирової угоди, апеляційної або касаційної скарги. У нас можна замовити якісні послуги адвоката, що представлятиме Ваші інтереси в суді загальної юрисдикції, міському, районному, адміністративному суді, господарському суді, комерційному арбітражі чи будь-якому іншому суді України. Ми здійснюємо підготовчу процедуру для ліквідації або банкрутства підприємств, допомагаємо захистити активи, уникнути ризиків рейдерства, а також вирішуємо спірні питання власності на підприємства і їх корпоративні права при розірванні шлюбу, прийомі спадщини тощо.

 

ГОЛОВНІ КОНСУЛЬТАНТИ
 • Олексій ЯновськийВласник
  Засновник групи команій
 • Мар’яна КавинДиректор
  Практикуючий головний бухгалтер у сфері ІТ-технологій, виробництва, торгівлі
 • Людмила ШахноКерівник служби контролю фінансів
  Досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту – 15 років
 • Зазуля ХристинаСертифікований спеціаліст
  Практикуючий бухгалтер, досвід роботи за фахом з 1995 року
 • Український Католицький Університет
  Відкрита академічна спільнота, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства
 • Медіа Сервіс
  Команда спеціалістів зі значним досвідом роботи в сфері автоматизації підприємств різних галузей
 • Lviv Startup Club
  Організація створена для підтримки високотехнологічного підприємництва у місті Львові та розвитку інноваційної екосистеми західної України
 • Юридичні послуги-практики-7

  Переважаючий загальний вид діяльності
  Торгівля

  Специфіка діяльності, переважаючий вид
  Електроінструмент

  Країна походження капіталу
  Україна

  Розмір бізнесу
  Малий

  ПП "Юніт-Т" unit-t.com.ua/
 • Юридичні послуги-практики-8

  Переважаючий загальний вид діяльності
  Виробництво

  Специфіка діяльності, переважаючий вид
  Господарські, промислові товари

  Країна походження капіталу
  Україна

  Розмір бізнесу
  Малий

   

  ЮНІТЕК ТОВ
 • Юридичні послуги-практики-9

  Переважаючий загальний вид діяльності
  Послуги

  Специфіка діяльності, переважаючий вид
  Перевезення

  Країна походження капіталу
  Україна

  Розмір бізнесу
  Малий

   

  ЮНІВЕРСАЛ КАРГО ТРАНС ТОВ
КОНТАКТИ
Інформація

"Західна консалтингова група"

вулиця Джохара Дудаєва, 19, офіс 1, Львів, Львівська область
+38 (032) 244-40-04 | +38 (032) 247-11-47 | +38 (032) 297-53-23 | +38 (032) 297-53-22

Підписатись на наші новини

error: