ПЕРЕВАГИ І РИЗИКИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО СЕРВІСУ
 • податковий бліц-аудит і перевірка ризиків
 • безкоштовні консультації з оподаткування і бухобліку
 • календар безкоштовних заходів
  РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ і ФОП
 • безкоштовні консультації з оподаткування і бухобліку
 • календар безкоштовних заходів
  РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВИХ МАРОК
 • національна і міжнародна реєстрація ТМ
 • правовий захист комерційних секретів
 • захист промислової власності і авторських прав
  ПРАВОВІ МОДЕЛІ ДЛЯ ІТ-КОМПАНІЙ
 • модель ІТ компанії-коворкінгу
 • моделі співпраці із закордонним замовником
  МОДЕЛІ СПІВПРАЦІ З ПЕРСОНАЛОМ
 • Трудовий найм чи цивільно-правові договори
 • Пакети діловодства і договорів з персоналом
  ЗАПОБІГАННЯ ПЕРЕВІРКАМ
 • Правовий бліц-аудит
 • Антиперевірочний пакет
 • Захист активів через реорганізацію і ліквідацію

Бухгалтерські послуги

замовити бухгалтерські послуги

та отримати рахунок на оплату

багатоканальний номер +38 (032) 244-4004

або написавши за  адресою crm@zkg.com.ua

Ведення бухгалтерського обліку

Західна консалтингова група вже понад 10 років здійснює надання бухгалтерських послуг підприємствам, фірмам та компаніям України і є експертом послуг бухгалтерії для підприємств малого та середнього бізнесу, навіть за відгуками прямих конкурентів. Місто в якому компанія має головний офіс і вперше уклала договір на бухгалтерські послуги – Львів, Україна.

Бухгалтерські послуги надаються для найвибагливіших замовників і в найширшому спектрі, – від ведення бухгалтерського обліку сертифікованими фахівцями за міжнародними стандартами для іноземних компаній, які заснували дочірні підприємства в Україні, до послуг підприємствам середнього і малого і бізнесу, яким потрібен нескладний, але надійний та відповідальний податковий облік та бухгалтерія підприємства, і аж до спрощеної бухгалтерії і обліку приватних підприємців, які діють самостійно, але нерідко в зв’язці з головним підприємством – для легального планування грошових потоків та податкового планування.

Фінансова, бухгалтерська та податкова звітність у виконанні нашої компанії виключно професійні та надійні, а клієнт для нас “завжди правий”, якщо навіть він сам згодом дійде висновку що це не так, адже в цьому теж його правота.

Пропоновані нами послуги бухгалтера з обробки первинної документації або для нескладних одноманітних операцій, а також послуги головного бухгалтера, підкріплені більш ніж 10-річним досвідом на ринку і правдивими відгуками як клієнтів так і конкурентів. Ми робимо і беремо на себе те, що багатьом іншим не під силу.

Однією з найбільших переваг саме нашої компанії, яку за опитуванням  визначили самі клієнти, є відповідальність і хороша ділова репутація. Відгуки та рекомендації, контакти клієнтів, щоб наочно це перевірити, надамо на першу вимогу.

Дуже важливою є наша повна відповідальність перед клієнтом за ризики, що передбачено договором. Для більшої гарантії ми додатково застрахували свою професійну відповідальність від професійної помилки. Чинний страховий сертифікат на 1’000­’000 грн. можна переглянути за посиланням http://www.zkg.com.ua/garantiya-yakosti-poslug/garantiya-yakosti-poslug.html, а договір страхування професійної відповідальності надамо на вимогу.

Ідеальна картина бухгалтерії підприємства вимальовується для клієнта вже з моменту, коли ми допомагаємо зареєструвати новостворене підприємство і буквально з “пелюшок” запроваджуємо облікову політику та найвищі стандарти бухгалтерського і податкового обліку, підтверджуючи гасло компанії – “Супровід з першого кроку”.

Для підприємств зі “стажем”, які в силу різних причин, а найчастіше – через безвідповідальне ставлення або непрофесійність найманих бухгалтерів, вирішили перейти на бухгалтерське обслуговування до нашої компанії, ми надаємо безкоштовну послугу “експрес-аудит бухгалтерського та податкового обліку”, за результатами якого виявляємо та пропонуємо виправити всі помилки або відновити бухгалтерський облік клієнта за перевірений період. Таким чином, навіть після довготривалої і різноманітної минулої діяльності, ми приймаємо підприємство клієнта для ведення бухгалтерського обліку “білим і пухнастим”, що передбачає послуга “Бухгалтерія – в добрі руки”. При цьому ми беремо на себе повну відповідальність за перевірений період.

Захищаємо інтереси підприємств із «збитковими» звітами у державних органах. До наших послуг належить не тільки бухгалтерія підприємства, а також податкове планування і легальне зменшення податкового навантаження.

Зазвичай всі рутинні операції, налагодження роботи з первинною документацією та проведенням в обліку господарських операцій, здійснюється в альтернативних режимах на вибір і за технічними можливостями клієнта – це або ручне внесення даних, або віддалений доступ до баз даних клієнта, або в режимі автообміну. Ми також забезпечимо вас кур’єрською доставкою первинних документів, якщо ви цього забажаєте.

Автоматизація ведення бухгалтерського обліку

Ми також надамо рекомендації саме для вашого виду бізнесу щодо автоматизації процесу бухгалтерського та податкового обліку.

Конфіденційність та захист прав інтелектуальної власності сторін забезпечується договором про конфіденційність, який ми укладаємо перед початком співпраці з кожним клієнтом.

Найвідповідальніші ділянки послуг від імені нашої компанії здійснюють кваліфіковані бухгалтери, більшість з яких мають міжнародні професійні кваліфікації та сертифікати САР, СІРА, IFA і досвід роботи у різноманітних сферах господарської діяльності. Наші фахівці завжди в курсі всіх новин законодавства у своїй професійний сфері, оскільки, маючи щоденну практику Західна консалтингова група проводить на постійній основі семінари на бухгалтерську та податкову тематику, а також відкриті тренінгові програми з підвищення кваліфікації бухгалтерів “Від початківця до PROFІ”, за програмою САР-СІРА (“Фінансовий облік-1?, “Податки в Україні”, “Управлінський облік-1?, “Право в Україні”) а також “Податки для PROFІ” і “Міжнародні стандарти фінансової звітності”, які обов’язково проходять і наші фахівці.

компанія застосовує дієву та ефективну систему контролю якості бухгалтерських послуг підрозділом незалежного контролю якості.

Ми застосовуємо сучасні та зручні для клієнта засоби для обміну документацією та даними – віддалені робочі місця та віддалений доступ до баз даних в програмах «1С Підприємство» + e-mail + сканер + Інтернет + «огляд» банківських виписок, можливість подання звітності на відстані, автоматизація процесу надання податкових та інших звітів, використання ЕЦП (електронного цифрового підпису), та електронного документообігу, що забезпечує повну надійність та відповідність законодавству України.

 

Вартість бухгалтерських послуг встановлюється прозоро і, в кожному випадку індивідуально, за тарифним конструктором:

в залежності від розміру бізнесу (мікро, мала, середня, велика бухгалтерія)

для операцій різного обсягу та кількості;

в залежності від систем оподаткування та наявності окремих податків;

в залежності від кількості працівників;

для операцій, що є нетиповими;

в залежності від виду діяльності;

для спеціальних податків;

за специфікою місцезнаходження

Ми прагнемо взаємної довіри і рівноцінного обміну. Ціна бухгалтерських послуг завжди буде адекватна їх цінності і гарантіям. Будьте певні, що наші тарифи гнучкі і відповідають здоровому глузду. Ми ніколи не нав’язуватимемо Вам зайвого.

ГОЛОВНІ КОНСУЛЬТАНТИ

 • 2011_10_15_Yanovsky_Olexiy
  Олексій ЯновськийВласник
  Засновник групи команій

   

 • 2013_06_04_KavynM_web
  Мар’яна КавинДиректор
  Практикуючий головний бухгалтер у сфері ІТ-технологій, виробництва, торгівлі

   

 • 2013_12_22_ShahnoL
  Людмила ШахноКерівник служби контролю фінансів
  Досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту – 15 років

   

 • 2014_09_26_Zazulya_Hrystyna_Small
  Зазуля ХристинаСертифікований спеціаліст
  Практикуючий бухгалтер, досвід роботи за фахом з 1995 року

   

 • index Український Католицький Університет
  Відкрита академічна спільнота, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства
 • logo_new Медіа Сервіс
  Команда спеціалістів зі значним досвідом роботи в сфері автоматизації підприємств різних галузей
 • R9QZav0Abgw Lviv Startup Club
  Організація створена для підтримки високотехнологічного підприємництва у місті Львові та розвитку інноваційної екосистеми західної України
 • Lviv Startup Club-1

  Переважаючий загальний вид діяльності
  Торгівля

  Специфіка діяльності, переважаючий вид
  Електроінструмент

  Країна походження капіталу
  Україна

  Розмір бізнесу
  Малий

  ПП “Юніт-Т” unit-t.com.ua/

 • Lviv Startup Club-2

  Переважаючий загальний вид діяльності
  Виробництво

  Специфіка діяльності, переважаючий вид
  Господарські, промислові товари

  Країна походження капіталу
  Україна

  Розмір бізнесу
  Малий

   

  ЮНІТЕК ТОВ

 • Lviv Startup Club-3

  Переважаючий загальний вид діяльності
  Послуги

  Специфіка діяльності, переважаючий вид
  Перевезення

  Країна походження капіталу
  Україна

  Розмір бізнесу
  Малий

   

  ЮНІВЕРСАЛ КАРГО ТРАНС ТОВ

КОНТАКТИІнформація

“Західна консалтингова група”

вулиця Джохара Дудаєва, 19, офіс 1, Львів, Львівська область
+38 (032) 244-40-04 | +38 (032) 247-11-47 | +38 (032) 297-53-23 | +38 (032) 297-53-22

Підписатись на наші новини