Бухгалтерські послуги

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок

Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

Бухгалтерські послуги

замовити бухгалтерські послуги

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 247-04-00

або написавши за  адресою za@zkg.ua

Ведення бухгалтерського обліку

Бухгалтерська компанія Збережені активи  холдингу професійних послуг Західна консалтингова група з 2005 року регулярно здійснює надання бухгалтерських послуг підприємствам, фірмам та компаніям України і є експертом послуг бухгалтерії для підприємств малого та середнього бізнесу, навіть за відгуками прямих конкурентів. Місто в якому компанія має головний офіс і вперше уклала договір на бухгалтерські послуги – Львів, Україна.

Бухгалтерські послуги надаються для найвибагливіших замовників і в найширшому спектрі, – від ведення бухгалтерського обліку сертифікованими фахівцями за міжнародними стандартами для іноземних компаній, які заснували дочірні підприємства в Україні, до послуг підприємствам середнього і малого і бізнесу, яким потрібен нескладний, але надійний та відповідальний податковий облік та бухгалтерія підприємства, і аж до спрощеної бухгалтерії і обліку приватних підприємців, які діють самостійно, але нерідко в зв’язці з головним підприємством – для легального планування грошових потоків та податкового планування.

Фінансова, бухгалтерська та податкова звітність у виконанні нашої компанії виключно професійні та надійні, а клієнт для нас “завжди правий”, якщо навіть він сам згодом дійде висновку що це не так, адже в цьому теж його правота.

Пропоновані нами послуги бухгалтера з обробки первинної документації або для нескладних одноманітних операцій, а також послуги головного бухгалтера, підкріплені більш ніж 10-річним досвідом на ринку і правдивими відгуками як клієнтів так і конкурентів. Ми робимо і беремо на себе те, що багатьом іншим не під силу.

Однією з найбільших переваг саме нашої компанії, яку за опитуванням  визначили самі клієнти, є відповідальність і хороша ділова репутація. Відгуки та рекомендації, контакти клієнтів, щоб наочно це перевірити, надамо на першу вимогу.

Дуже важливою є наша повна відповідальність перед клієнтом за ризики, що передбачено договором. Для більшої гарантії ми додатково застрахували свою професійну відповідальність від професійної помилки. Чинний страховий сертифікат на 5’000­’000 грн. можна переглянути за посиланням http://www.zkg.com.ua/garantiya-yakosti-poslug/garantiya-yakosti-poslug.html, а договір страхування професійної відповідальності надамо на вимогу.

Ідеальна картина бухгалтерії підприємства вимальовується для клієнта вже з моменту, коли ми допомагаємо зареєструвати новостворене підприємство і буквально з “пелюшок” запроваджуємо облікову політику та вищі від середньоринкових стандарти бухгалтерського і податкового обліку, підтверджуючи гасло компанії – “Супровід з першого кроку”.

Для підприємств зі “стажем”, які в силу різних причин, а найчастіше – через безвідповідальне ставлення або непрофесійність найманих бухгалтерів, вирішили перейти на бухгалтерське обслуговування до нашої компанії, ми надаємо дуже зручну, своєчасну і актуальну послугу “податковий експрес-аудит”, за результатами якого виявляємо та пропонуємо виправити всі помилки або відновити бухгалтерський облік клієнта за перевірений період. Таким чином, навіть після довготривалої і різноманітної минулої діяльності, ми приймаємо підприємство клієнта для ведення бухгалтерського обліку “білим і пухнастим”, що передбачає послуга “Бухгалтерія – в добрі руки”. При цьому ми беремо на себе повну відповідальність за перевірений період.

Захищаємо інтереси підприємств із «збитковими» звітами у державних органах. До наших послуг належить не тільки бухгалтерія підприємства, а також податкове планування і легальне зменшення податкового навантаження.

Зазвичай всі рутинні операції, налагодження роботи з первинною документацією та проведенням в обліку господарських операцій, здійснюється в альтернативних режимах на вибір і за технічними можливостями клієнта – це або ручне внесення даних, або віддалений доступ до баз даних клієнта, або в режимі автообміну. Ми також забезпечимо вас кур’єрською доставкою первинних документів, якщо ви цього забажаєте.

Автоматизація ведення бухгалтерського обліку

Ми також надамо рекомендації саме для вашого виду бізнесу щодо автоматизації процесу бухгалтерського та податкового обліку.

Конфіденційність та захист прав інтелектуальної власності сторін забезпечується договором про конфіденційність, який ми укладаємо перед початком співпраці з кожним клієнтом.

Найвідповідальніші ділянки послуг від імені нашої компанії здійснюють кваліфіковані  податкові консультанти і бухгалтери, чимало з яких мають міжнародні професійні кваліфікації та сертифікати САР, СІРА, IFA і досвід роботи у різноманітних сферах господарської діяльності. Ваші консультанти завжди в курсі всіх новин законодавства у своїй професійний сфері, оскільки, на основі щоденної практики Бухгалтерської компаніі Збережені активи, з 2010 року діє Акдемія професійного бухгалтера, яка теж входить у холдингу професійних послуг Західна консалтингова група і проводить на ринку всієї України практикуми і семінари на бухгалтерську та податкову тематику, а також надає кваліфікаційні навчальні програми з підвищення кваліфікації бухгалтерів “Практична бухгалтерія для почтаківців від Чайника до PROFІ”, “Бухгалтерія і Податки для PROFІ”, а також за програмою САР-СІРА (“Фінансовий облік-1″, “Податки в Україні”, “Управлінський облік-1”, “Право в Україні”),  які обов’язково проходять і консультанти та фахівці нашого холдингу.

Компанія застосовує дієву та ефективну систему контролю якості бухгалтерських послуг підрозділом незалежного контролю якості.

Ви перконаєтеся, що ми застосовуємо найсучасніші і зручні для клієнта засоби для обміну документацією та даними – віддалені робочі місця та віддалений доступ до баз даних в програмах «1С Підприємство» + e-mail + сканер + Інтернет + «огляд» банківських виписок, можливість подання звітності на відстані, автоматизація процесу надання податкових та інших звітів, використання ЕЦП (електронного цифрового підпису), та електронного документообігу, що забезпечує повну надійність та відповідність законодавству України.

 

Вартість бухгалтерських послуг встановлюється прозоро і, в кожному випадку індивідуально, за тарифним конструктором:

  • в залежності від розміру бізнесу (мала, середня, велика бухгалтерія)
  • для операцій різного обсягу та кількості;
  • в залежності від систем оподаткування та наявності окремих податків;
  • в залежності від кількості працівників або ФОПів підрядників;
  • для операцій, що є нетиповими;
  • в залежності від виду діяльності;
  • для спеціальних податків;
  • за специфікою місцезнаходження;
  • з врахуванням сезонності;
  • з врахуванням розподілу “ролей”, бізнес-процесів і потоків документообігу клієнта.  

Ви прагнете взаємної довіри і рівноцінного обміну? Для вас ціна бухгалтерських послуг завжди буде адекватна їх цінності і реальним гарантіям. Будьте певні, що наші тарифи гнучкі і відповідають здоровому глузду. Ви ніколи не відчуєте нав’язування зайвого, а оберете лише те, що необхідне, корисне, безпечне і комфортне.

(1 - 5.00 - 5)
Підписатись на наші новини

error: