Юридичний аудит правових та офіційних питань [ru]

Юридичний аудит[ru]

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 244-4004

Хочу замовити юридичний експрес-аудит

Юридичний аудит правових та офіційних питань

 

«Не важливо, скільки це коштує, а скільки Ви на цьому заощаджуєте»

Якою має бути ідеальна картина правової захищеності сучасної компанії? Що таке юридичний аутсорсинг?

Теперішнім і майбутнім власникам та першим керівникам бізнесу, на це питання дає відповідь унікальна послуга, розроблена за технологією нашої компанії.

Юридичний аудит офіційних питань і правової захищеності бізнесу

Мене звати Олексій Яновський. Як власник Західної консалтингової групи (м. Львів, d.lemarbet.com.ua) і як адвокат хочу Вас попросити про одну річ: якщо буде нагода, виділіть 5 хвилин свого часу і дочитайте до кінця цей текст.

Я займаюся підприємницькою діяльністю з 1993 року і є власником групи компаній, які з 2003 року надають бухгалтерські та юридичні послуги для малого і середнього бізнесу, виготовляючи свій головний «продукт» під назвою – ЗБЕРЕЖЕНІ АКТИВИ І ЗАХИЩЕНІ ПРАВА КЛІЄНТІВ.

«Historia est magistra vitae» — Історія вчителька життя.

У древньому Китаї був такий звичай: сімейним лікарям платили за принципом «поки в родині ніхто не захворів». Тобто платили за продукт «всі здорові». Відповідно, коли хтось із родини захворів, платили лише за тих, хто здоровий, або не платили взагалі, якщо захворіла вся родина. Чим частіше в родині хворіли, тим менше оплачувалася праця лікаря, і навпаки — чим менше хворіли, тим праця більше була оплачена. Мені ця ідея дуже до душі, тому що вона є рівноцінним обміном і дійсно платою за продукт. Переведу це в площину юридичного обслуговування (аутсорсингу*), щодо якого я поставив для своєї компанії мету — надати клієнтам такий комплекс необхідних юридичних послуг та вирішення офіційних питань, щоб клієнти не очікували вирішення проблем і ситуацій по факту, коли вони вже настали, як «грім серед ясного неба», а щоб клієнти мали прогноз, передбачення, завчасне планове вирішення і підтримку бізнесу в «здоровому» правовому стані. Зусиллями компанії проведено опитування більш ніж 1000 клієнтів, виявлено велику зацікавленість і завершено новий унікальний продукт.

Аудит офіційних питань і правової захищеності підприємства або фізичної особи підприємця

При першому проведенні юридичного аудиту ця послуга є безкоштовною послугою юридичного аутсорсингу. Її суть полягає у тому, що компанія проводить безкоштовне дослідження юридичних та інших офіційних питань ведення бізнесу за розробленою технологією. В певних випадках необхідно оплатити деякі кошти на рівні покриття витрат на проїзд до/від клієнта, проживання за місцезнаходженням клієнта, і лише якщо воно за межами місцезнаходження нашої компанії. Дослідження відбувається за принципом унікального перевірочного списку, в якому, за необхідності, розкриваються ієрархічні рівні, для того, щоб ми і клієнт могли побачити основні точки уваги і рівні ризику («точками уваги» можуть бути, наприклад, офіційні документи компанії, право власності на компанію, право управління, захист інформації та інтелектуальної власності, види діяльності, персонал, активи, зобов’язання, договори, відносини з офіційними органами, готовність до перевірок або надзвичайних ситуацій тощо). Залежно від специфіки діяльності клієнта, точки уваги можуть додаватися або відніматися.

Юридичний аудит

Стандартний правовий аудит (платна послуга):

  • перед дослідженням ми укладаємо договір про конфіденційність та договір про надання послуг розкриття клієнтом особистої або конфіденційної інформації, що стосується стандартного аудиту,
  • визначення обсягу і оплата послуг,
  • виїзд на місце діяльності, дослідження, інспекція за принципом «не слухай, а дивись»,
  • живе» інтерв’ю з клієнтом, заповнення онлайн або паперової анкети стандартного аудиту,
  • виявлення “гарячих” (невирішених або незрозумілих) правових питань, з точки зору клієнта, яких немає в перевірочному списку експрес-аудиту, і вони оголошені клієнтом самостійно,
  • оплата клієнтом покриття витрат на проїзд до/від клієнта, проживання за місцезнаходженням клієнта, лише якщо воно за межами населеного пункту місцезнаходження компанії,
  • звіт про ризики, виявлені стандартним правовим аудитом,
  • пропозиції щодо усунення ризиків.

Точки уваги, їх ієрархічні рівні та групи ризику можуть додаватися за глибиною дослідження питань, залежно від специфіки, яку виявлено в процесі юридичного експрес-аудиту. Якщо в результаті стандартного юридичного аудиту не виявлено жодних проблем, у вас ідеальна картина стану правової захищеності бізнесу. Я Вас щиро вітаю, Ви дуже успішна людина, оскільки Вашим правам і активам нічого не загрожує. Проте, люди з досвідом знають, що завжди є що вдосконалити.

Які дії після юридичного експрес-аудиту чи після стандартного правового аудиту?

На підставі даних експрес-аудиту, надається звіт про результати правової захищеності Вашого бізнесу. Бувають ситуації, коли за результатами правового аудиту клієнт має можливість впорядкувати ті чи інші питання власними силами і засобами. В такому випадку ми надаємо узагальнену консультацію про ризики і наслідки невпорядкованості, за узгодженою вартістю, а всі дії з впорядкування правових та офіційних питань клієнт організовує і проводить самостійно.

Якщо Ви забажаєте замовити у нас таку послугу, як юридичний аудит компанії стосовно юридичних та офіційних питань, ми розробимо для Вас індивідуальну програму впорядкування виявлених проблемних ситуацій, узгодимо кроки і етапи програми, термін виконання, надамо рекомендації.

Як правило, юридичний аудит для компаній малого і середнього бізнесу здійснюється в термін до 3 місяців. Вартість разових послуг із впорядкування виявлених в результаті аудиту проблем і ситуацій, а також питань, які виникатимуть в майбутньому, внаслідок розширення діяльності, встановлюється індивідуально на підставі узгодженої з клієнтом комерційної пропозиції, яка включає кошторис накладних витрат клієнта і вартість наших послуг.

Чи потрібен регулярний юридичний аутсорсинг після правового аудиту?

Кожна діяльність, якщо її не підтримувати, рано чи пізно приходить в занепад, а тому потребує підтримки в теперішньому часі. За результатами аудиту, укладається договір на регулярний правовий аутсорсинг (абонентське юридичне обслуговування) з періодичною абонплатою, який полягає в індивідуальному регулярному щотижневому інспектуванні офіційних та юридичних питань, і моніторингу законодавства щодо індивідуальних особливостей діяльності клієнта. При цьому, незалежно від того, чи діяльність вже впорядковано, поточні інспекції здійснюються за всіма необхідними клієнту точками уваги. Одноразово оплачується лише впорядкування проблемних точок уваги, усунення ризиків і інших недоліків. Вартість юридичних послуг з поточного регулярного аутсорсингу формується на базі щотижневого експрес-моніторингу вашої діяльності і може «прив’язуватися» додатково до гарантованого індивідуального договірного обсягу обслуговування, визначеного на підставі кількості точок уваги, їхнього рівня ризику, стану впорядкованості і побажань клієнта.

Якою може бути вартість?

Якщо в результаті правового аудиту Ви виявите зацікавленість в регулярному юридичному аутсорсингу, який включатиме як мінімум щотижневий правовий моніторинг без додаткового гарантованого обсягу надання послуг, юридичне обслуговування матиме дуже конкурентну вартість, яку ми розрахуємо за індивідуальними параметрами вашого бізнесу, і яка буде прозорою та порівнянною з витратами і ризиками при наймі штатного фахівця. .

Протягом перших трьох місяців надання послуг регулярного юридичного аутсорсингу йде впорядкування проблемних і ризикових питань за попередньо погодженим кошторисом і строками та оплачується повна абонплата. При цьому клієнту надається щотижневий звіт по стан впорядкованості всіх точок уваги та про вартість і строк (термін) їх впорядкування. Якщо в декларований у плані та щотижневому звіті термін недоліки нами не усунуто, клієнт має право вимагати продовження строку надання послуг без оплати продовженого періоду.

Кожна точка уваги (сфера відповідальності) має два стани впорядкованості:

Нормальний – оплачується.

Проблемний – не оплачується.

Що робить клієнт, щоб пересвідчитися чи все йде правильно?

Щотижня або за інший період часу не більше місяця відповідальний пост клієнта, спільно з нашим фахівцем в режимі онлайн або при очній зустрічі перевіряє стан точок уваги і дає підтвердження про стани і вартість. Так відбувається контроль якості та виконання. Щоб контролювати стан впорядкованості і знати, за якими ознаками визначати чи точка уваги є впорядкованою, клієнту надається проста і зрозуміла інструкція з посиланням на джерела за якими можна перевірити достовірність і актуальність інформації в теперішньому часі.

Якщо джерела контролю відсутні або інформація в них не в теперішньому часі, стан впорядкованості вважається проблемним і за цю точку уваги оплата не здійснюється.

Ми безкоштовно проведемо вам більш детальну презентацію для кращого розуміння суті цієї послуги..

Можливо, ви знайдете для себе незрозумілі слова або Ви побачте щось таке, про що необхідно дізнатися більше, прошу залишити відгук або залишити своє запитання, за що наперед вдячний.

Поряд з цим, моя компанія забезпечує фаховий супровід бізнесу бухгалтерами, спеціалістами з фінансового планування, податковими консультантами, адже офіційні питання, управління, право, облік, податки у бізнесі завжди переплітаються. Якщо Ви, власник чи перший керівник бізнесу, дочитали цей текст до кінця і у Вас виникло бажання навести лад в правових та офіційних питаннях і Ви хочете замовити юридичний аудит підприємства, зателефонуйте нам. Не відкладайте цю справу на потім і переконайтеся, що ми знайдемо час на зворотний зв’язок.

З повагою, Олексій Яновський.

Адвокат, власник компанії «Західна консалтингова група» тел. +38 (032) 244-40-04 (багатоканальний), вул. Дудаєва, 19/1, 79005, м. Львів, Ukraine (UA) d.lemarbet.com.ua

(1 - 5,00 - 5)
Подписаться на наши новости


error:
X