Ліквідація підприємств (ТОВ, ПП) інших юридичних осіб

Юридичні послуги

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 247-01-00

або написавши за адресою: ​​yp@zkg.ua

Хочу замовити ліквідацію підприємства

Західна консалтингова група готова пропонувати свої послуги в усуненні проблем під час процедур по ліквідації підприємств та юридичних осіб в сукупності з комплексними юридичними послугами для процесу припинення під час ліквідації юридичних осіб. Найбільш поширеною послугою є ліквідація ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) чи ліквідаційні процедури по ПП (приватний підприємець). Ці організаційно-правові форми є найбільш поширеними для можливості вести малий та середній бізнес.

Припинення юридичної особи може відбуватись не тільки в процесі ліквідації, а й під час реорганізації — приєднання, злиття, перетворення, поділ. Після виділу юридичної особи з вже існуючої, припинення юридичної особи, яка була основою для виділу, не буде відбуватись.

Під час припинення юридичної особи нами буде надано:

  • послуги в сфері податкового і юридичного аудиту, правової та бухгалтерської документації підприємств та компаній
  • послуги по підготовці рішень органів управління
  • рекомендаційні консультації з схеми дій комісії по ліквідації
  • супровід задоволення черговості вимог кредиторів
  • здійснюємо супровід в процесі вивільнення персоналу
  • представництво при перевірках в зв”язку з припиненням.

Усі реєстраційні процеси будуть проходити з нашим супроводом та допомогою в складанні актів ліквідації. Крім цього, нами буде проводитись підготовка необхідних фінансових висновків.

Наша компанія може здійснювати зняття підприємств, які ліквідуються, з податкового обліку, з обліку органів соціального страхування та ін. Ліквідація ТОВ, приватних підприємців та інших осіб з нашою допомогою буде здійснено швидко.

В процесі припинення юридичних осіб ми будемо здійснювати супровід усіх перевірок від контролюючих органів при процедурі зняття з обліку. Ми знімемо ТОВ або ПП з обліку державних органів при процедурі ліквідації.

Спеціалісти нашої компанії складуть необхідну фінансову звітність для припинення юридичної особи, де будуть знаходитись: проміжний, ліквідаційний нульовий та ліквідаційний баланси.

Організація процедури по знищенню та архівуванню документів, які є обов’язковими під час ліквідації, буде проведена нами на грамотному та професійному рівні.

Процедурою припинення юридичної особи передбачено визначення ступенів черговості між задоволенням вимог кредиторів і наступний супровід розрахункових дій між засновниками або учасниками — такі послуги ви також можете замовити в нашої компанії.

Мі готові пропонувати комплекс послуг по ініціюванню банкрутства, якщо в наявності є ознаки неплатоспроможності. Ліквідаційні процедури ПП, ТОВ при нашій допомозі — будуть тим шляхом, який відрізняється швидкістю вирішення будь-яких спорів під час ліквідаційних процесів.

Як правило, ліквідація підприємства в класичному варіанти може тривати не більше 6 місяців.

()
Підписатись на наші новини


error: