Семінари

In: Академія професійного бухгалтера 25 Nov 2015

зареєструватися на семінар

багатоканальний номер +38 (032) 244-4004

або написавши за  адресою   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Практикуми, семінари, майстер-класи з правової, податкової та бухгалтерської тематики

Запрошуємо на семінари з правової, податкової та бухгалтерської тематики від  Західної консалтингової групи 

 Західна консалтингова група проводить семінари присвячені актуальним питанням ведення бізнесу:

  • Оподаткування;
  • Фінансової та податкової звітності;
  • Бухгалтерського обліку;
  • Методології обліку;
  • Адміністрування податків;
  • Кадрових питань;
  • Договірної роботи;
  • Претензійно-позовної роботи;
  • Актуальних змін в законодавстві та застосування окремих норм законодавства;
  • Застосування норм Податкового кодексу.

За відгуками наших клієнтів, найбільш запитуваними є наші семінари та майстер-класи для спеціалістів, що працюють на підприємствах малого та середнього бізнесу, – бухгалтерів-практиків, юристів, фахівців з кадрових питань, фінансових менеджерів, керівників малих підприємств та фахівців суміжних напрямків, які суміщають на одній посаді декілька функцій – обік, документообіг, кадри, базові правові питання, основи оподаткування і  бажають доповнити теоретичні знання практичними порадами, навичками та вміннями, а також для викладачів профільних дисциплін ВУЗів .

Семінари проводять досвідчені та відомі фахівці – юристи, бухгалтери-практики (сертифікати СІРА, IFA, САР), бізнес-адвокати з багаторічним досвідом роботи за фахом у різних бізнес напрямках.

Вартість семінару або майстер-класу, встановлюється виходячи з витрат, необхідних на його організацію та проведення: оренда конференц-залу та обладнання, друк роздаткових матеріалів, винагорода лекторів, канцтовари, організація кава-перерви, вартість призів, транспортних та поштових витрат, в залежності від тематики та тривалості таких публічних заходів.

Семінари та майстер-класи становлять від 50 до 100 осіб. Кількість учасників, як правило обмежена приміщенням, тому про участь варто потурбуватися завчасно.

Семінари проводяться в зручних, обладнаних сучасними засобами конференц-залах, аудиторіях, які  обираються  залежно від запланованої кількості  учасників семінару. Учасникам семінарів завжди пропонується актуальний роздатковий матеріал по тематиці семінару. Ми також пригостимо Вас кавою, чаєм, тістечками у перервах, коли можна невимушено поспілкуватися з ведучими семінару та задати актуальні запитання.

Анонс публічних заходів та архів проведених семінарів, практикумів, майстер-класів ви можете переглянути за цим посиланням.

Деякі тематичні семінари ми проводимо повторно, доповнивши їх актуальною інформацією із законодавства та практики.  

Будемо раді бачити на наших семінарах не лише фахівців зі Львова. Запрошуємо  спеціалістів, професіоналів з інших  міст  – Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці  та інших міст західного регіону України.

Підписатись на наші новини


X