Наша професійна філософія заснована на трьох принципах Про

Як ми це робимо?

 

Наша професійна філософія заснована на трьох принципах “ПРО” – Просто, Прозоро, Професійно.


Просто – ми Вас чуємо; ми більше слухаємо, ніж говоримо; ми задаємо прості запитання; ми спілкуємося зрозумілими Вам словами; ми не зловживаємо професійною лексикою,  не маніпулюємо професійними поняттями та термінами, які можуть бути Вам незрозумілі. Ми пояснимо Вам усі професійні тонкощі послуг, якщо Ви цього бажатимете.


Прозоро – Ви завжди знатимете, яким буде результат, якими будуть обсяги послуг, якою буде вартість, якими будуть строки. Ви платите за результат, а не за процес- за принципом “усе враховано” (all inclusive), без прихованих платежів. Якщо ми здійснюємо поточне обслуговування або впроваджуємо багатоетапний проект – Ви знатимете наперед вартість та обсяг обслуговування, вартість та строк кожного етапу проекту. Всі платежі – офіційні. Всі документи – легальні.  За бажанням клієнта – всі договори в письмовій формі.


Професійно – у нас працюють фахівці з найкращою базовою вищою освітою та додатковими професійними кваліфікаціями; існує трирівнева система підбору персоналу; систематичні фахові навчання, семінари, тренінги; обов’язкове проходження сертифікації, атестації, підтвердження кваліфікаційного рівня. Ми “випробовуємо” наші ідеї, ноу-хау та рішення на собі, у професійних співтовариствах, судах, контролюючих органах, моделюючи реальні ситуації. Ми не експериментуємо з клієнтами без їхньої згоди.


На відміну від найманих працівників, з якими Вам неодмінно доведеться мати справу, –  ми не хворіємо; ми не ходимо у відпустку; ми раптово не звільняємося; для нас не потрібно створювати робоче місце; ми не створюємо профспілок; ми не переходимо на роботу до конкурентів; ми не крадемо інформацію; ми працюємо понаднормово; ми несемо повну, а не обмежену відповідальність за збитки; ми страхуємо свою відповідальність перед Вами від професійної помилки у першокласних страхових компаніях, що зводить Ваші ризики збитків до нуля; ми не конфліктуємо з керівниками та підлеглими; ми не пліткуємо у колективі; ми не зловживаємо монопольним становищем єдиного фахівця у Вашому бізнесі.

 

Ваша Західна Консалтингова Група

()
Підписатись на наші новини


error: