податкові звіти фізичної особи-підприємця

замовити бухгалтерські послуги

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 244-4004

або написавши за  адресою info@zkg.ua

Податкові звіти фізичної особи – підприємця без “головного болю”, черг та штрафів

Бухгалтерський аутсорсинг з ведення податкового обліку та внутрішньої бухгалтерії для приватного підприємця, на основі базового тарифного пакету “Бухгалтерія фізичної особи – підприємця”.

Податковий кодекс України, з однієї сторони дещо спростив для “спрощенців” і ускладнив для “загальносистемників” фізичних осіб – підприємців ведення обліку та звітності.

Згідно податковим кодексом, особливі вимоги ставляться щодо ведення обліку фізичних осіб підприємців, які використовують загальну систему оподаткування. Таким підприємцям, щоб правильно обраховувати податки, тепер фактично потрібно вести облік за правилами бухгалтерського обліку, встановленими для юридичних осіб. Крім цього, необхідно вести паперову книгу обліку доходів і витрат (електронної форми не існує) із ручним записом кожної операції, а не із щоденним підсумком як це допускалося раніше.  В зв’язку з цим існують великі ризики штрафів за готівкові операції, помилки в записах тощо. Навіть для юридичних осіб вже не існує такого рутинного способу обліку як ведення рукописних книг обліку. Тому, якщо Ви не підприємець-спрощенець, Ваш бізнес прибутковий, стійкий і здатний розвиватися, ми радимо зареєструвати юридичну особу (наприклад приватне підприємство або товариство з обмеженою відповідальністю) і вести бізнес через своє підприємство, використовуючи податкове планування, де мається на увазі регулярна податкова звітність. Так буде простіше надійніше і безпечніше.   

 

Для підприємця – спрощенця без найманих працівників,  тарифний пакет відповідає наступним критеріям: 

спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників. 

 

Підприємець – спрощенець з найманими працівниками, матиме тарифний пакет, що відповідає наступним критеріям: 

спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців, які мають найманих працівників. 

 

Підприємцю – загальносистемнику без найманих працівників, запропонований тарифний пакет відповідає наступним критеріям: 

загальна система оподаткування для фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників. 

 

Для фізичної особи-підприємця – загальносистемника з найманими працівниками, даний тарифний пакет відповідає наступним критеріям: 

загальна система оподаткування для фізичних осіб – підприємців, які мають найманих працівників. 

 

Фізичній особі-підприємцю – загальносистемнику з найманими працівниками, який є платником ПДВ,тарифний пакет відповідає наступним критеріям: 

ФОП – платник ПДВ, загальна система оподаткування для фізичних осіб – підприємців, які мають найманих працівників. 

Вартість абонентської плати (тарифного пакету) залежить від кількості здійснених господарських операцій в місяць та найманих працівників.

 

В дані тарифні пакети входить підготовка і подання:

  • звіту з єдиного податку  (щоквартально); 
  • звіту про виплачені доходи 1-ДФ (1 раз на квартал); 
  • звіт в пенсійний фонд по персоніфікації (річний); 
  • своєчасне повідомлення фізично особи – підприємця про суми та терміни сплати єдиного податку та ЄСВ (єдиного соціального внеску); 
  • ведення книги обліку доходів та витрат ФОП (при веденні книги підприємцем самостійно, за необхідності постійного знаходження книги на місці здійснення діяльності – надаємо знижку).

Для підприємців на загальній системі, які є платниками ПДВ додатково готується та подається:

  • декларація з ПДВ (щоквартально); 
  • реєстри виданих та отриманих податкових накладних (щомісячно).

Для легальності вашого представництва в державних органах  та гарантії стабільного надання послуг укладаємо письмовий договір на бухгалтерське обслуговування (можна укласти з ТОВ «Західна консалтингова група» або з нашими партнерами сертифікованими бухгалтерами – СПДФО, під поручительство ТОВ «Західна консалтингова група»). Наша професійна відповідальність перед Вами застрахована на 1 000 000 грн., і ми несемо повну відповідальність за  збитки, штрафи та помилки, неправильне нарахування податків, що сталося з нашої вини під час надання послуг. 

Підготуємо та подамо податкову і бухгалтерську звітність, в різних районах Львова, Львівської області або по Україна  без проблем, оскільки при укладені договору на бухгалтерське обслуговування, одночасно рекомендуємо та пропонуємо укласти договір на подачу звітності в електронній формі, через електронну пошту, за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) на звітності. Це дуже простий, сучасний, ефективний та зручний спосіб “заочного спілкування” з державною податковою службою, пенсійним фондом тощо. За наявності ЕЦП, немає необхідності стояти годинами в чергах і  ризикувати заплатити штраф через несвоєчасну здачу звітності.      

 Більш детально про бухгалтерські послуги для підприємця можна обговорити телефоном, при очній зустрічі, або по скайпу. 

Вартість за місяць бухгалтерського аутсорсингу для підприємця

 

Фізичним особам-підприємцям

 

загальна система оподаткування

починаючи з 950 грн.

спрощена система оподаткування

починаючи з 120 грн.

()
Підписатись на наші новини


X