Реєстрація припинення діяльності фізичної особи-підприємця відтепер за 1 (один) день 2016 рік.

Реєстрація припинення діяльності фізичної особи-підприємця відтепер за 1 (один) день.

Ще більше спростилася процедура припинення державної реєстрації підприємців. Реєстрація припинення підприємницької діяльності ФОП здійснюється з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою, а сам розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для проведення відповідної реєстраційної дії.

 01.01.2016 р. набрав чинності закон, згідно з яким для державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця подається заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за їх рішенням.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне чи тимчасове проживання.

У разі подання документів, крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі, представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Важливо!!!

Після припинення підприємницької діяльності фізичною особою за нею залишається обов’язок і відповідальність за погашення своїх боргів перед кредиторами, а також на таку фізичну особу розповсюджується процедура банкрутства, за зобов’язаннями, що виникли внаслідок підприємницької діяльності.

 

()
Підписатись на наші новини


error:
X