Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки – ЗКГ

Юридичні послуги

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 247-01-00

або написавши за адресою: ​​yp@zkg.ua

Хочу замовити реєстрацію торгової марки

Реєстрація торгової марки і товарного знаку. Послуги правового характеру із захисту прав інтелектуальної власності.

Як і чим гарантується успішна реєстрація торгових марок*, знаків для товарів і послуг саме нашою компанією?

Фахівці компанії Західна консалтингова група мають реальний досвід захисту прав інтелектуальної власності в т.ч. і реєстрації знаків для товарів і послуг (торгових марок), з яких зареєстровано або перебуває в процесі реєстрації, чи патентно-інформаційного пошуку понад 100 знаків. Переважно, реєстрація товарного знаку від імені заявників здійснюється через представника компанії Олексія Яновського.

Більше інформації про зареєстровані з допомогою нашої компанії торгові марки (наше фактичне портфоліо) можна побачити у базі даних Укрпатенту, відкривши за адресою http://base.uipv.org/searchBul в базі даних “Електронна версія акумулятивного офіційного бюлетеня “Промислова власність” випадаюче меню – “Відомості про видачу свідоцтв України на знаки для товарів і послуг”, і задавши в полі реквізиту пошуку “(740) Представник” прізвище представника – Яновський. Портфоліо також можна переглянути безпосередньо в офісі компанії або через Skype-конференцію.

Які офіційні документи ми надаємо і як оформляємо взаємовідносини щодо послуг з реєстрації торгових марок?

Підготовка заявки, на підставі якої проводиться реєстрація торгової марки, виготовлення заявочної документації на знак здійснюється через представника компанії на підставі письмового договору, який можна оформити безпосередньо в офісі або через засоби електронної пошти з наступною кур’єрською доставкою оригіналів сторонам. Перше, що ми робимо, це ще до початку співпраці з клієнтом укладаємо договір про конфіденційність та захист прав інтелектуальної власності, щоб гарантувати клієнту, що його ТМ не буде використано або зареєстровано на ім’я іншого правовласника. На жаль, такі випадки ще трапляються на ринку, особливо при замовленнях і оплаті онлайн. Звичайно, ми не проти такого сучасного способу замовлення і оплати послуг, проте, ми наголошуємо – обов’язково перевіряйте надійність (наявність фізичного офісу, офіційну реєстрацію) та ділову репутацію (відгуки) про компанії або осіб, якими пропонується реєстрація товарного знаку. Ми приймаємо замовлення на реєстрацію ТМ у Львові в офісі, або через наш офіційний сайт, або на e-mail, або за телефонами, вказаними в контактах, де також зазначені наші дані з ЄДР та платіжні реквізити. Всі права на домени, хостинг, телефонні номери та інші засоби комунікації належать безпосередньо компанії Західна консалтингова група або її власнику. Ми дорожимо своєю діловою репутацією.

Які відбуваються взаємовідносини з клієнтом, чи потрібно робити якісь дії?

Щоб зареєструвати торгову марку, не обов’язково їхати до нас в офіс чи безпосередньо в Укрпатент у місті Київ для подачі документів. Наші фахівці підготують заявочну документацію, офіційно нададуть її в Укрпатент, а реєстрацією знаків (торгівельних марок) займатиметься Укрпатент. Всі документи, які передбачає реєстрація торгових марок (знаків для товарів і послуг), подаються в Укрпатент нашими спеціалістами на підставі виданої замовником довіреності. Наша компанія здійснює ведення діловодства, а також листування в процесі реєстрації ТМ. Для цього Вам необхідно зробити замовлення, уклавши договір з компанією, після чого ми Вас будемо письмово інформувати про завершення кожного етапу реєстрації торгової марки і Вам залишиться лише чекати, поки свідоцтво на знак для товарів і послуг буде видане.

Для здійснення замовлення реєстрації торгової марки, товарного знаку, а також для замовлення патентно-інформаційного пошуку на схожість і тотожність позначень звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті, чи напишіть нам на адресу електронної пошти або заходьте в офіс безпосередньо.

На реєстрацію може бути подано і ми допомагаємо зареєструвати торгову марку в будь-якій формі позначення (знака), – словесний, словесно-зображувальний, графічний, монохромний (чорно-білий), кольоровий знак, логотип, слоган (гасло), назва компанії, прізвище, щоб надати захист інтелектуальної власності для вашого бізнесу. Особливим попитом користується реєстрація торгових марок, для домену UA (веб адреси в UA-домені, в доменній зоні UA , для доменних імен зони UA).

Якщо Вами планується лише попередня розробка логотипу, для того щоб згодом провести патентно-інформаційний пошук та реєстрацію торгової марки (знаку для товарів і послуг), ми порадимо вам фахівців, щоб розробити спеціальний дизайн знака, для чіткого відображення якого в заявці існують певні технічні вимоги та побажання. Затверджене Вами зображення буде відображено в заявці і, після отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг, підлягатиме правовій охороні. Замовити дизайн торгової марки можна у партнерів компанії.

Особливості реєстрації знаків, торговельних марок на території України та міжнародна реєстрація ТМ

На початковому етапі відбираються класи за Міжнародною класифікацією товарів і послуг (МКТП). Може також виникнути необхідність здійснення патентно-інформаційного пошуку на схожість і тотожність позначень. Наступний крок – підготовка опису знаку (знаків), розрахунок і підготовка офіційних платежів, оплата зборів за реєстрацію. Далі необхідно підготувати заяву на реєстрацію торгової марки, що повинна мати певний зміст та форму. Коли заявочна документація вже оформлена, вона подається в Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент) – це орган, в якому здійснюється реєстрація ТМ. Там проводиться реєстраційна процедура, листування та супровід, поки не буде отримано свідоцтво на знак для товарів і послуг (торгову марку).

Реєстрація торгівельної марки для домену UA може передбачати лише один клас МКТП.

Міжнародна реєстрація знака може відбуватися двома способами:

– шляхом подачі заявки безпосередньо в країну реєстрації

або

– шляхом міжнародної процедури реєстрації ТМ через патентне відомство України з вказівкою, в яких країнах необхідно здійснити захист ТМ.

Строк, у який здійснюється реєстрація торгової марки.

Послуги з підготовки та оформлення заявочної документації і подальшої подачі заяви на реєстрацію знака в Укрпатент надаються впродовж 15 робочих днів, до моменту встановлення дати подання заявки, що і буде датою початку дії права на торгову марку у випадку успішного проходження процедури реєстрації знака.

Строк, тобто період отримання свідоцтва на знак, після того, як буде встановлено дату подання заявки (пріоритет) і до моменту, коли буде опубліковано повідомлення про видачу свідоцтва на знак і отримано оригінал свідоцтва, займає 6-18 місяців, залежно від кількості заявлених класів МКТП, словесного, зображувального або комбінованого знака, конкуренції знака за ознаками схожості щодо тотожних товарів і послуг.

Строки відповідають стандартним вимогам національних процедур та процедур згідно з Мадридською угодою.

Прискорені строки та скорочені процедури за якими надається послуг “Торгова марка реєстрація прискорена” обговорюються індивідуально, оскільки від строків залежить вартість за якою здійснюється прискорена реєстрація торгової марки.

Подивитися накладні витрати на процедуру “Торгова марка реєстрація” для подання заявки на торгову марку (знак для товарів і послуг).

Послуги з проведення попереднього пошуку, перевірки на схожість і тотожність знаків для товарів, позначень для послуг

В нашій компанії Ви можете отримати рекомендації стосовно попередньої перевірки на схожість і тотожність. При виникненні сумнівів стосовно реєстрації торгової марки перед тим, як подати заявку необхідне проведення патентно-інформаційного пошуку позначень на схожість і тотожність торгової марки в базі даних України, а також перевірити дані про реєстрацію згідно із Мадридською угодою, що передбачає надання звіту.

Послуги по підготовці пакету документів, поданню та отриманню результатів попереднього патентно-інформаційного пошуку надаються впродовж 10 робочих днів, без врахування часу поштового обігу.

При замовленні пошуку однією особою і одночасно пошук відносно позначення, що виконане кирилицею, а також тотожного позначення латиницею, його оплачують в розмірі, що встановлено для одного позначення.

Перелік необхідних документів, за якими здійснюється реєстрація ТМ:

– фізичні особи надають довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та паспорт

– юридичні особи надають актуальну виписку з ЄДР.

В Західну консалтингову групу можна також звернутися для захисту інших прав інтелектуальної власності. Крім реєстрації торгової марки, ми допоможемо зареєструвати промисловий зразок, подати заявку на корисну модель або зареєструвати винахід. На ваш вибір пропонується реєстрація прав інтелектуальної власності, які передбачають реєстрацію в Укрпатенті за міжнародною чи національною процедурою.

У нас також можна проконсультуватися та замовити розробку типової документації для захисту конфіденційної інформації та комерційної таємниці.

За Вашим замовленням ми також внесемо необхідні зміни у реєстри Укрпатенту, що стосуються прав інтелектуальної власності, підготуємо авторський або ліцензійний договір, договір про конфіденційність, внутрішнє положення про комерційну таємницю, договір на продаж чи купівлю ноу-хау, інші договори, що стосуються передачі прав інтелектуальної власності.

За необхідності ми допоможемо здійснити захист інтелектуальної власності в суді, скласти позов про захист права інтелектуальної власності.

*Торгова марка (торгівельна марка, знак для товарів і послуг) – будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які придатні для вирізнення товарів (послуг), що виробляються однією особою, від товарів, що виробляються іншими особами. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.

Торговельна марка і товарний знак – позначення, якими маркуються товари або позначаються послуги.

Бренд – це популярна (“розкручена”) торговельна марка.

Логотип – це торговельна марка, яка складається з текстової і графічної частин. По-суті, терміни “торговельна марка”, “бренд”, “логотип”, “товарний знак” – синоніми.

Попереджувальне маркування ТМ або ® за своєю суттю є повідомленням третім особам про те, що торгова марка зареєстрована в Патентному відомстві та охороняється законом.

Існують наступні види попереджувального маркування:

  • Registered Trademark
  • Зареєстрована торгова марка
  • Зареєстрована торговельна марка
  •  R (обведеної колом)
  • ТМ (скорочено від Trademark)
  • Marks Registrada
  • Marfue deposee тощо

Попереджувальне маркування в Україні не є обов’язковим.

 

()
Підписатись на наші новини

error: