Послуги з надання юридичної адреси у Львові, організації і забезпечення місця знаходження та обробки кореспонденції компанії

Реєстрація підприємств

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 244-4004

Хочу замовити юридичну адресу  

Компанія Західна консалтингова група надає супутню послугу для своїх клієнтів з організації місцезнаходження у Львові  (надання юридичної адреси), прийому та обробки вхідної поштової кореспонденції адресованої Клієнту, яка надійшла на зареєстроване місцезнаходження.

Послуга передбачає, що місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

Наша компанія має високу ділову репутацію і є максимально “білою”, наскільки це можливо в українських реаліях. Як рівноцінний обмін іншим компаніям, ми надаємо юридичну адресу у Львові лише таким же легально діючим компаніям, інформацію про яких перевіряємо особисто. Адреса вул. Дудаєва, буд. 19 кв. 1, м. Львів, не належить до адрес масової реєстрації.

Під наданням послуги з надання юридичної адреси у Львові, розуміється надання клієнту реальної львівської адреси реєстрації місцезнаходження, а також усне і письмове  підтвердження  третім особам (в т.ч. податковим і правоохоронним органам) про місцезнаходження Клієнта, а не саме надання приміщення в користування клієнту. Надання приміщення в фактичне погодинне користування (оренду, суборенду) може здійснюватися за окремим договором.

Під наданням послуг з прийому та обробки вхідної поштової кореспонденції адресованої Клієнту, яка надійшла за місцезнаходженням компанії, розуміються повідомлення Клієнту телефоном та/або факсом та/або на адресу електронної пошти, про надходження для Клієнта поштової кореспонденції на паперових носіях. Доставка (переадресація) Клієнту поштової кореспонденції на паперових носіях здійснюється за рахунок Клієнта або він забирає її самостійно.

Приміщення за адресою, наданою за офіційним договором, належить компанії на праві власності.

Для виконання умов договору Клієнт у момент укладення договору надає Виконавцю безвідкличну  довіреність, для представництва перед третіми особами.

За умовами надання послуг передбачається попередня оплата послуг, надається безвідклична довіреність на строк дії договору, для представництва перед третіми особам.

Договір укладається не менше ніж на 3 місяці, з автоматичною пролонгацією у випадку своєчасної оплати.

()
Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Червень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події