Мета і задум

ОСНОВНА МЕТА:

Основна мета на дуже великий проміжок часу (від 10 і більше років), те, на що компанія направляє свою творчість і енергію.

Сформувати в бізнес-середовищі еталон, цінність і культуру професійних послуг із збереження і захисту активів. 

ЗАДУМ:

Головна ідея в тому, як повинна діяти наша компанія і яке її призначення. Це також спосіб дії, характерний для нас, що призводить до реалізації основної мети. Задум відповідає на питання “навіщо існує наша компанія, для чого вона потрібна оточуючим і яку користь вона їм приносить”

  1. “Компанія-еталон”, приклад для наслідування, власник ефективної технології надання професійних послуг з правового, бухгалтерського та податкового аутсорсингу для мікро-, малого і середнього бізнесу (МСБ).
  2. Ініційоване, підтримуване та координоване компанією середовище ефективних власників, керівників та профільних фахівців.

 

ПІДЗАДУМИ:

  1. Основні продукти компанії – “Бухгалтерський аутсорсинг”, “Аутсорсинг правових і офіційних питань”, “Аутсорсинг кадрового діловодства”, “Тренінги для фахівців зі збереження і захисту активів”.
  2. Розробляти і надавати унікальні, прості у розмінні, зручні у споживанні професійні послуги, базуючись на опитуваннях клієнтів.
  3. Робити так, щоб власник бізнесу, зосереджували увагу на своїй основній діяльності, реалізовували свій потенціал, забезпечували добробут, розвиток і процвітання, мінімізуючи офіційні юридичні, облікові та податкові ризики бізнесу, у спосіб, що відповідає найвищим етичним та професійним вимогам.
  4. Навчати та підтримувати рівень компетентності клієнтів і їх фахівців, якнайшвидше забезпечувати їх всією новою інформацією та власними ноу-хау, так щоб вони відчували захищеність, впевненість і комфорт.
  5. Навчати та розвивати етичних і компетентних фахівців для середнього і великого бізнесу, таким чином розширюючи власний вплив. 
  6. Залучати найуспішніших у навчанні фахівців в консультанти, лектори і тренери компанії.

 

  1. Гарантувати клієнтам повну відповідальність за зобов’язаннями та мінімізувати негативний вплив людського фактора.

З повагою, власник  Олексій Яновський

()
Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Червень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події