Чи сплачується ЄСВ у разі припинення ФОП-а?

Posted by: In: Статті 24 Nov 2016 Comments: 0 Tags: , ,

Замовити юридичні послуги

Чи сплачується ЄСВ у разі припинення ФОП-а?

Як відомо, припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації. Фізична особа-підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою.

Відомості з Єдиного державного реєстру про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця автоматично передаються до органів державної статистики, державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України та є підставою для зняття з обліку та/або вчинення інших дій відповідно до законодавства.

Але для того, щоб фізичну особу-підприємця зняли з обліку та перевірка пройшла на «ура», потрібно сплатити всю заборгованість по податках та інших обов’язкових платежах.

Для прикладу, Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомило, що у разі припинення підприємницької діяльності необхідно сплатити єдиний соціальний внесок.

«Згідно з чинним законодавством, у разі припинення підприємницької діяльності фізичні особи – підприємці зобов’язані подати звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску і сплатити єдиний внесок за останній звітний період до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності», – йдеться у повідомленні.

Отже, перш ніж наміритись йти до реєстратора для припинення Вашої діяльності як фізичної особи-підприємця, рекомендуємо Вам сплатити ЄСВ для уникнення в подальшому будь-яких проблем під час походження перевірки у відповідних органах.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Червень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події