Послуги бухгалтера. Бухгалтерський аутсорсинг

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок

Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

Бухгалтерські послуги

замовити бухгалтерські послуги

За багатоканальним номером +38 (032) 247-04-00

або написавши за  адресою za@zkg.ua

 

Аутсорсинг* бухгалтерії – послуги бухгалтера у Львові та інших містах

 

Ведемо бухгалтерію та податковий облік для підприємств різних форм власності та організаційно-правових форм.

Західна консалтингова група надає повний класичний бухгалтерський аутсорсинг для підприємств, а також ситуативний податковий аутсорсинг для компаній, які нерегулярно або одноразово оптимізують грошові потоки та здійснюють податкове планування.

Регулярний бухгалтерський аутсорсинг від Західної консалтингової групи передбачає обслуговування підприємств на загальній або спрощеній системі оподаткування, у різних сферах діяльності (торгівля, роботи, послуги, виробництво та зокрема, – роздрібна та гуртова торгівля, виробництво, транспорт, логістика, зв’язок, ресторанне господарство, будівництво, ІТ-індустрія, видобування корисних копалин, зовнішньоекономічна діяльність та валютні операції, обіг цінних паперів, інтернет-комерція та інтернет-магазини, неприбуткові організації).

Вигоди та переваги послуг з бухгалтерського аутсорсингу, які надає бухгалтерське обслуговування аутсорсингової компанії над штатним бухгалтером можна переглянути перейшовши за цим посиланням.

Згідно з нормами Податкового кодексу України, податковий облік повинен здійснюватися на основі бухгалтерського обліку, в зв’язку з чим, зростає роль фахових знань саме з бухгалтерського обліку. Сертифіковані бухгалтери Західної консалтингової групи мають визнані в Україні міжнародні сертифікати CAP, CIPA, IFA, що підтверджує високий фаховий рівень фахівців компанії.

Ми запросто даємо раду доходам та податкам, бо це є нашим профільним бізнесом, нашою діловою репутацією і буденною діяльністю.

Визначаючи вартість бухгалтерського аутсорсинг для кожного конкретного клієнта, Західна консалтингова група застосовує індивідуальний підхід, беручи за основу базовий тарифний пакет та враховуючи специфіку обсягу документообігу в діяльності клієнта і особливості його господарської діяльності.

Ціна послуг бухгалтера встановлюється залежно від обсягу наданих послуг та складності або простоти розрахунку податків, а відтак підготовки та оформлення звітності, окремо для спрощеної системи оподаткування або для загальної системи оподаткування.

Крім цього, на вартість послуг може впливати кількість найманих працівників, необхідність бути платником певних податків, обов’язок сплати яких виникає залежно від обсягу доходу або специфіки господарської діяльності клієнта.

Як правило в обсяг наданих послуг входять:

–           дотримані єдині методологічні засади бухгалтерського обліку згідно із Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” та стандартами бухгалтерського обліку;

–           безпосередньо відображені на рахунках бухгалтерського обліку всі господарські операції Клієнта;

–           Безпосередньо оформлені, складені, подані до державних органів, організацій та установ, у відповідні строки, фінансова, бухгалтерська, податкова звітність, а також представлені інтереси клієнтів при поданні документів у відповідних органах;

–           Підготовані та своєчасно подані у відповідні органи бухгалтерські, податкові, фінансові статистичні та інші звіти або декларації, зокрема:

–           баланс,

–           звіт про фінансові результати,

–           декларація з податку на прибуток,

–           декларація з податку на додану вартість

–           звіт з єдиного податку юридичних осіб,

–           звіт про податок з виплачених (нарахованих) доходів фізичних осіб

–           звіт з єдиного соціального внеску

–           звіт до фонду соціального страхування на випадок втрати працездатності,

–           звіт до фонду соціального страхування на випадок безробіття

–           звіт до фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

–           звіт з єдиного податку юридичних осіб,

–           звіт у фонд захисту інвалідів.

Необхідність подання згаданих, або ще ряду інших звітів виникає регулярно або в залежності від специфіки господарської діяльності.

Може також існувати необхідність підготовки та подання певних звітів до органів місцевого самоврядування, зокрема, про використання бюджетних коштів, дотацій, субсидій. Наша компанія, зокрема надавала клієнтам такі бухгалтерські послуги в Києві та у Львові.

Оскільки Західна консалтингова група, свого часу розпочала надавати бухгалтерський аутсорсинг у Львові, а згодом і по всій Україні, то й наші послуги бухгалтера отримали, відповідно, прямі і зрозумілі назви – послуга “Головний Бухгалтер Львів”, якщо їх змістом та суттю є надання послуг головного бухгалтера, або послуга “Бухгалтер Львів”, якщо необхідно було вести окремі ділянки бухгалтерського обліку.

Наша компанія має необхідні засоби та ресурси щоб скласти та подати бухгалтерські звіти або податкові декларації у будь-якому куточку України, у різні адміністративні райони, за місцезнаходженням клієнта.

Нас часто запитують, наприклад, чи можемо ми надавати бухгалтерський аутсорсинг в Києві, або послуги бухгалтера в Харкові, чи послугу “Головний бухгалтер” у Луцьку, або  “Бухгалтер” у Рівноме. Ми даємо підтвердження, що маємо в цьому дуже добру практику і досвід.

Обмежень, щоб подати податкову декларацію в будь-якому місті України, а не тільки у Львові де знаходяться наші офіси – не існує. На сьогоднішній день податкова звітність без проблем, подається завдяки новим можливостям, що відкривають перед клієнтами сучасні бухгалтерські програми (у нас це 1С.Підприємство версія 8). та електронна звітність. Західна консалтингова група, свого час стала “піонером” впровадження електронної звітності, випробувавши різні програми та їх версії. Ми радимо, рекомендує та пропонуємо кожному клієнту укласти договір на подачу звітності в електронній формі, за допомогою електронно-цифрового підпису (ЕЦП) на звітності, зробивши це одночасно з укладенням договору на бухгалтерське обслуговування.

Електронна звітність – це, без перебільшення, дуже простий, зручний, ефективний та сучасний спосіб спілкування з податковою службою, пенсійним фондом, державним комітетом статистики. І навіть якщо Ви ще роздумуєте чи замовити послуги бухгалтера в Західній консалтинговій групі, переваги електронної звітності стануть Вам у пригоді. За наявності електронного цифрового підпису та договору на подачу електронної звітності, Ви, зокрема, можна здати “збиткову” податкову декларацію без проблем, і немає необхідності витрачати дорогоцінний час, регулярно відвідуючи ДПІ, пенсійний фонд тощо, стояти годинами в чергах. Також зменшуються ризики сплати штрафів через несвоєчасну здачу звітів.

ЕЦП (електронно-цифровий підпис) має цілком прийнятну вартість, в яку входить вартість видачі сертифікату відкритого ключа електронно-цифрового підпису Керівника та Печатки підприємства (юридичної особи), для подачі звітності електронною поштою.

Плата за посилений сертифіката ключа та ЕЦП (електронний цифровий підпис) для підпису на електронній звітності, сплачується спеціалізованому підприємству сертифікації електронних ключів, як правило 1 раз на рік. Передані по акту електронні ключі, можуть зберігатися в надійному сховищі у нас, на спеціальних захищених носія. Якщо ЕЦП використовується на нашому програмному забезпеченні, Вам додатково не потрібно буде купувати будь-яке програмне забезпечення.

Більш детально умови нашої співпраці можна обговорити телефоном, при очній зустрічі, або по скайпу.

 

(*Аутсо?рсинг (англ. outsourcing) — передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям. Угода, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії, яка зазвичай є також експертом в цьому виді робіт. Аутсорсинг часто використовується для скорочення витрат, або виконання непрофільних функцій. За матеріалами з Вікіпедії — вільної енциклопедії.)

()
Підписатись на наші новини

error: