Бухгалтерія приватного підприємця

Напишіть кроли вам зручно отримати дзвінок

Заповніть опитувальник і отримайте безкоштовну консультацію і детальну письмову інформацію від нашого фахівця про умови надання послуг з бухгалтерського обліку

Бухгалтерські послуги

 

замовити бухгалтерські послуги

За багатоканальним номером +38 (032) 247-04-00

або написавши за  адресою za@zkg.ua

 

 Для фізичних осіб підприємців  наша компанія надає послуги з ведення бухгалтерії приватного підприємця, яка включає бухгалтерські послуги з ведення податкового обліку та внутрішньої бухгалтерії.

Послуга “Бухгалтерія приватного підприємця”, дуже часто використовується при перших самостійних кроках у бізнесі, а також у випадках коли підприємства та компанії організовують штат працівників у спосіб укладення цивільно-правових договорів з працівниками, яких оформляють як СПД (організаційно правова форма господарської діяльності – фізична особа підприємець, скорочено – ФОП)

Податкове законодавство України за час існування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності збільшило обов’язки суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб (скорчено – СПДФО) та ускладнило визначення способів та систем оподаткування.

У порівнянні з тим як було до 01.01.2012 року, коли всі платники єдиного податку були в одній групі, зокрема, платників єдиного податку ФОП розділили на 4 групи, для кожної з яких встановили різні ставки податків, у фіксованому розмірі або у % (відсотках), а також ряд обмежень щодо видів діяльності, розміру доходу та численності персоналу.

Також, до існуючого раніше звіту платника єдиного податку, додалася додаткова звітність приватного підприємця, – звіт про виплачені доходи 1-ДФ, звіт за єдиним соціальним внеском (ЄСВ), звіт пенсійний фонд по персоніфікації (річний), звіт про вакансії, розрахунок квоти громадян недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, а також обов’язки щодо реєстрації та ведення баз персональних даних, оновлені обов’язки з ведення обліку розрахункових операцій у місцях роздрібного продажу товарів або послуг, з наявністю платіжних терміналів для прийому платіжних карт тощо.

Звітність ФОП 

Звичайно, кожному під силу виникнути у всіма тонкощі ведення обліку щоб скласти звітність ФОП, але чи варто затрачати найцінніше – час, на здійснення рутинних та одноманітних операцій, замість того щоб присвятити весь свій час і увагу розвитку власного бізнесу.

 

Як правило, в тарифний пакет бухгалтерія та звітність СПД на єдиному податку входить підготовка і подання:

–      звіту з єдиного податку;

–      звіту про виплачені доходи 1-ДФ (1 раз на квартал);

–      звіт в пенсійний фонд по персоніфікації (річний);

–      повідомлення клієнта про суми та терміни сплати єдиного податку;

–      повідомлення клієнта про суми та терміни сплати єдиного податку та оплат по ЄСВ (єдиному соціальному внеску);

–      ведення книги обліку доходів та витрат ФОП (при веденні книги підприємцем самостійно, за необхідності постійного знаходження книги на місці здійснення діяльності – надаємо знижку).

 

В тарифний пакет бухгалтерія та звітність ФОП, які є платниками ПДВ додатково готується та подається:

– декларація з ПДВ;

– реєстри виданих та отриманих податкових накладних.

 

Для офіційного оформлення відносин, гарантій нашої повної відповідальності та легальності представництва клієнта в державних органах, бухгалтерія приватного підприємця надається за письмовим договором на бухгалтерське обслуговування.

Наша професійна відповідальність перед клієнтом застрахована на 1’000’000 грн., і ми несемо повну відповідальність за збитки, штрафи та помилки, неправильне нарахування податків, що сталося з нашої вини.

 

Фахівці компанії готують та подають звітність приватного підприємця у Львові, так і в цілому по Україні без проблем, оскільки при укладені договору на бухгалтерське обслуговування, одночасно оформляємо, через сертифіковану організацію, документи на подачу звітності в електронній формі, через електронну пошту, за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) на звітності. Це дуже простий, сучасний, ефективний та зручний спосіб, як подати звітність СПД і “заочно спілкуватися” з державною податковою службою (тепер це міністерство доходів і зборів), пенсійним фондом тощо. За наявності ЕЦП, немає необхідності витрачати дорогоцінний час на стояння в чергах і ризикувати заплатити штраф через несвоєчасну здачу звітності.

Електронні ключі, передані по акту, можуть зберігатися у нас, на надійних носіях та в надійному сховищі. Додаткове програмне забезпечення Вам купувати не потрібно, якщо ЕЦП використовується згідно договором про надання бухгалтерських послуг.

Більш детально умови нашої співпраці можна обговорити телефоном, при очній зустрічі, або по скайпу.

 

(2 - 5.00 - 5)
Підписатись на наші новини


error: